Şimdi Ara

Saçım uzun diye ana-avrat küfür ettiler (Yıl 2016-7) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
6.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elbette hocam ama annesi ona küfretmemesi gerektiğini öğretmedimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altyazar

elbette hocam ama annesi ona küfretmemesi gerektiğini öğretmedimi?

Çevremde annesi-babası 10 numara olup; kendisi 5 para etmez kişiler tanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte bu yüzden dışarıda kulaklığımı çıkarmıyorum. sırf bu yaratıkların seslerini duymayayım diye.

ben de uzun saçlıyım, ama sizin saçınız baya baya hem kıvırcık hem de fazlaymış. ilgi çekiyor ve kekoları başınıza topluyor, zor iş vallahi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Notorious

işte bu yüzden dışarıda kulaklığımı çıkarmıyorum. sırf bu yaratıkların seslerini duymayayım diye.

ben de uzun saçlıyım, ama sizin saçınız baya baya hem kıvırcık hem de fazlaymış. ilgi çekiyor ve kekoları başınıza topluyor, zor iş vallahi.

Ben de genelde bağlıyorum ilgi çekmemesi için.

• Bartın'a okumaya gitmişsin bir de medeniyet arıyorsun. Çalışıp biraz daha iyi bir şehire gidebilirdin. Napalim kardeşim 3 nete bu kadar medeniyet

• Ne zaman disari ciksam insanlar yanimdan gecip gidene kadar gozumun icine bakiyor.
    Benimde tek yaptigim sey 50 yasinda bile olsa yanimdan gecerken sesli bi sekilde cahil demek.
    Ona yeter bence bu laf.

• Ben de çokca yaşadım hatta bu gün de yaşadım Şu aralar bazı sebeblerden ötürü baya bir kilo verdim, orta boylarda ve zayıf olunca anlamsız bir biçimde saçlara bakıp kız sananlar denk geliyor -ki daha yeni kestirdim çok da uzun sayılmaz bana göre- Bayan diye seslenilip sonra ardından klasik gülüşmeler falan, keşke böyle 2 metre 100 kilo ağır siklet olsam da bir güzel dövsem diyorum
  • Korkaksın işte , konu açmaya utanmıyorsun da kabullenmeye mi utanıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceDriver

Bartın'a okumaya gitmişsin bir de medeniyet arıyorsun. Çalışıp biraz daha iyi bir şehire gidebilirdin. Napalim kardeşim 3 nete bu kadar medeniyet

Puanım düşündüğünüz gibi düşük değildi. Üniversite değil, bölüm bazlı düşünen birisiyim.

Normalde yaşadığım yer Ankara. Türkiye'nin en iyi üniversiteleri o şehirde. Orada daha fazla karşılaşıyorum düşmanca bakışlarla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

Ne zaman disari ciksam insanlar yanimdan gecip gidene kadar gozumun icine bakiyor.
    Benimde tek yaptigim sey 50 yasinda bile olsa yanimdan gecerken sesli bi sekilde cahil demek.
    Ona yeter bence bu laf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto Pheles

Ben de çokca yaşadım hatta bu gün de yaşadım Şu aralar bazı sebeblerden ötürü baya bir kilo verdim, orta boylarda ve zayıf olunca anlamsız bir biçimde saçlara bakıp kız sananlar denk geliyor -ki daha yeni kestirdim çok da uzun sayılmaz bana göre- Bayan diye seslenilip sonra ardından klasik gülüşmeler falan, keşke böyle 2 metre 100 kilo ağır siklet olsam da bir güzel dövsem diyorum

Günün birinde dediğiniz gibi kilolu, kalıplı oluruz; ancak saçımız olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

Korkaksın işte , konu açmaya utanmıyorsun da kabullenmeye mi utanıyorsun?

Bu olayda utanacak kişi ben değilim dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

Ne zaman disari ciksam insanlar yanimdan gecip gidene kadar gozumun icine bakiyor.
    Ona yeter bence bu laf.

Sirf sac uzun diye yanlis anliyorlar.
    İlla kanitlayalim mi yani.

• anca tek başınayken laf atarlar zaten grup halinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

anca tek başınayken laf atarlar zaten grup halinde

İşte asıl korkakları göremeyenler var. Şahsen benim arkadamda onların 5 katı adam olsun, yine kavga etmem.

• uzun saça lafım yok eyvallah da, erkekte dar pantolon ve çorapsız ayakkabı kombinini görünce hakkaten çok kıl oluyorum. gaylığın da bi raconu var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

Toplum henüz o medeniyet seviyesine ulaşamadı maalesef.

Haberlerde IŞİD'lileri gösteriyorlar, benden uzun saçı olan birçok kişi var. Medeniyet de değil, başka bir sorun var bence.

Uzun saça bakışlarından ziyade başkalarının tercihlerine saygı duymama konusundan dolayı yazdım.
  • Bende de küpe var siyah birde belli oluyor baya

Bazen cins cins bakanlari farkedince inadına hafif sağa doğru falan çeviriyorum kafamı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

uzun saça lafım yok eyvallah da, erkekte dar pantolon ve çorapsız ayakkabı kombinini görünce hakkaten çok kıl oluyorum. gaylığın da bi raconu var.

Kim nasıl rahat ediyorsa, o şekilde giyinsin, o şekilde yaşasın. Benim düşüncem bu yönde.

• quote:

quote:

quote:

Toplum henüz o medeniyet seviyesine ulaşamadı maalesef.

Haberlerde IŞİD'lileri gösteriyorlar, benden uzun saçı olan birçok kişi var. Medeniyet de değil, başka bir sorun var bence.

Uzun saça bakışlarından ziyade başkalarının tercihlerine saygı duymama konusundan dolayı yazdım.

Kesinlikle haklısınız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.