Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

saçı dökülen var mı?

56
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> saçı dökülen var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      119 Mesaj
      05 Eylül 2003 16:40:08 Konu Sahibi
      ilaç tedavisi ve saç ekimi hakkında bilgisi olan varsa , bilgi verirseniz sevinirim.
      thanks

|
      |
    • Yüzbaşı
      743 Mesaj
      05 Eylül 2003 17:46:56
      saç kalmadıki derdine düşeyim.:))
      |
      |
    • Yüzbaşı
      654 Mesaj
      05 Eylül 2003 18:14:19
      bulursan banada haber ver[flag]
      |
      |
    • Binbaşı
      1365 Mesaj
      05 Eylül 2003 18:23:30
      heralde bu arkadaşlar evli
      |
      |
    • Yarbay
      3221 Mesaj
      05 Eylül 2003 19:33:34
      sorma aynı dert bende de basladı sacları uzatmaktan vazgececez anlasılan bu gıdısle [:d]
      |
      |
    • Yarbay
      3221 Mesaj
      05 Eylül 2003 19:34:24
      sorma aynı dert bende de basladı sacları uzatmaktan vazgececez anlasılan bu gıdısle
      |
      |
    • Yüzbaşı
      548 Mesaj
      05 Eylül 2003 23:45:54
      Aynen ben de sizdenim, gitti gidiyor, elden bişey gelmiyor, yaşa daha 30!
      Ne ilacı ve faydası var, ne de saç ekimini öneren var.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      814 Mesaj
      05 Eylül 2003 23:53:18
      valla gençliğinizde kafada 2 kilo jöleyle gezip memoli havası yaratıyım breh! diye diye döktüyseniz kafa kıllarını gidip memoliyi yada jöle üreticisini dava edin...yok genetik bişise boşverin demekki böyle olmalıymış...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      814 Mesaj
      05 Eylül 2003 23:57:00
      bu arada aklıma Vizontele deki belediye başkanının tavsiye ettiği bi şampuan geldi aklıma...bi yerde döküyo kafada çıkarıyodu,"kıvırcık mıvırcık idare etceksiniz artık" :)

(bu arada yüzbaşılığa terfimi böyle kıldan yünden bi konuyla yapmışım,ne desem bilemiyorum)
      |
      |
    • Yüzbaşı
      674 Mesaj
      06 Eylül 2003 01:52:55
      Arkadaşlar bazı kozmetik ürünleri satan yerlerde (kozyatağı carrefour da vardı sanıyorum) ücretsiz saç testi yapıyorlar, orada sizin saç tipinize göre önerilerde bulunuyorlar. Bi bakın isterseniz. Ayrıca saçlarınızı yıkarken saç diplerine çok sert olmayacak şekilde masaj yapmanızı tavsiye ederim, saç diplerindeki kan dolaşımını hızlandırıyor ve saçların daha iyi beslenmesini sağlıyor.
      |
      |
    • Teğmen
      143 Mesaj
      06 Eylül 2003 04:13:08
      Lorealın bir şampuanı var biraz tuzlu ama dökülmeyi durduruyo arkadaşlar bir yıldır bir tel bile dökülmüyo ben yarı yolda müdahale ederek yırttım olaydan , bir de jöleyi de kalite alacaksınız o zaman duruyo , (ikiside loreal iki ayda bir 30 kağıt ama bence değer), carlinin dediği gibi masaj da iyi geliyor , saç çıkartma diye bir olay söz konusu olmuyomuş ne yazıkki . . .
      |
      |
    • Kurmay Yarbay
      5971 Mesaj
      06 Eylül 2003 13:56:23
      Valla saç dökülmesine karşı spray duydum yeni öğrenince tam sizlere söylerim.
      |
      |
    • Yarbay
      3861 Mesaj
      06 Eylül 2003 16:00:53
      valla arkadaş paso dökülüyor diyorum ama kafa saç dolu...

şunu söyleyeyim, saç dökülnesinde psikolojinin de rolü büyük, gerçekten. "eyvah saçım dökülüyor" diye bu olayı kafaya takarsan daha çok dökülüyor. ama bunun yanında tabi ki çeşit çeşit dökülme var. mesela ırsi olanlara geçmiş olsun diğerleri (mevsimlik, vitaminsizlik,fazla kilo alıp verme...) gibi olanlar tedavi edilebiliyor sanırım.
      |
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Eylül 2003 21:11:13
      günde 100 kadar saç teli dökülmesi normaldir.
      bölgesel dökülmediği sürece sorun yok.
      |
      |
    • Binbaşı
      1295 Mesaj
      07 Eylül 2003 00:05:42
      olay ırsi...baban deden emmin kelse kurtuluşun yok gibi...
      bende de öyle oluyorda ordan biliyorum
      |
      |
    • Binbaşı
      1528 Mesaj
      07 Eylül 2003 00:18:30
      Benim de üstüm açılmaya başladı. Hergün biraz ısırganotu tohumu yememi tavsiye ettiler ama henüz denemedim. Saç bile çıkarıyormuş.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      837 Mesaj
      07 Eylül 2003 00:33:31
      stresin çok etkisi var saç dökülmesinde, bölgesel dökülmeler oluyor (benim kulakların üst kısmındaki çizgi 1 santim den fazla yukarı doğru çıktı, ne alakaysa :) ), saçlar tekrar çıkabiliyor ama genelde çıkmıyor.

saç dökülmesine akrşın yapılabilecek birşey yok, zaten evrim sürecinde sonunda saçsız kalacayık :) .
      |
      |
    • Yüzbaşı
      743 Mesaj
      07 Eylül 2003 02:02:39
      çaresi yoooookkkkkk...............
      |
      |
    • Yüzbaşı
      729 Mesaj
      07 Eylül 2003 02:40:23
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by hollywood</i>
      <br />Lorealın bir şampuanı var biraz tuzlu ama dökülmeyi durduruyo arkadaşlar bir yıldır bir tel bile dökülmüyo ben yarı yolda müdahale ederek yırttım olaydan , bir de jöleyi de kalite alacaksınız o zaman duruyo , (ikiside loreal iki ayda bir 30 kağıt ama bence değer), carlinin dediği gibi masaj da iyi geliyor , saç çıkartma diye bir olay söz konusu olmuyomuş ne yazıkki . . .
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

şampuanın tam ismi ne ?
      |
      |
    • Yüzbaşı
      264 Mesaj
      07 Eylül 2003 03:17:46
      beyler kazıtın kafayı, çıkanlar daha güçlü olur... Ben öyle yaptım..
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.