Şimdi Ara

saça şekil vermeyle ilgili (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya millet uzatıyo saççları ben bakakaldım düz saçım var desem değil kıvırcık desem değil sol kısım düz sağ kısım geriye doğru büyüyo arkasıkafası nereye eserse alnımın üstüde dalgalı dalgalı bişi bende uzatmak istiyorum ama olmuyo ben napıcam peki he??
  • bu dax dalgası nedir ya?Bi saç muhabbeti açılsa hemen ismi geçiyor...
  • Saç Şekillendirici Aletler Var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::ExtremE::

bu dax dalgası nedir ya?Bi saç muhabbeti açılsa hemen ismi geçiyor...
  • quote:

quote:

sekılendırıcı . dax mat tır wax ıse ıslak gosterır. mesap dıede gecıo . . . osis markası var oda ıyıdır . ama ılk cıkan dax markalı daxtır o en ıyısı ve en cok ıse yarayandır
  • quote:

quote:

saç şekillendirici jöle gibi ama daha katısı zeytin çekirdeği kadarı yeterli oluor
  • nerden bulacağız bu dax ı ya da wax ı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dozdoz

quote:

quote:

sekılendırıcı . dax mat tır wax ıse ıslak gosterır. mesap dıede gecıo . . . osis markası var oda ıyıdır . ama ılk cıkan dax markalı daxtır o en ıyısı ve en cok ıse yarayandır

daxında ıslak göstereni var waxında mat olanı yanlış yönlerdimeyelim osisinde aynı şekilde kuru mat veya ıslak serisi vardir mess up mat serisidir en kalite osis tir zaten biri 15 biri 25 milyon ayrıca wax dax osisi kısa saçlı olanlar hiç hevesedip almasın

• quote:

Orjinalden alıntı: Fabrequaz

quote:

quote:

quote:

daxında ıslak göstereni var waxında mat olanı yanlış yönlerdimeyelim osisinde aynı şekilde kuru mat veya ıslak serisi vardir mess up mat serisidir en kalite osis tir zaten biri 15 biri 25 milyon ayrıca wax dax osisi kısa saçlı olanlar hiç hevesedip almasın

niye ki? Benim saçlar kısa.Alıp kullansam bi yararı olmaz mı?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Fabrequaz

quote:

quote:

quote:

niye ki? Benim saçlar kısa.Alıp kullansam bi yararı olmaz mı?

yani şöle diyim şu arkadaş yukarda resim vermiş ondan belirgin bir şekilde daha kısaysa pek faydas ı olmaz kısa saça gitmez yani

• Arkadaslar bunlarla ugrasmayın yaww kıme benzemen ıstıyorsanız o kısının 1 ad fotografını alarak maltepedekı marka adlı kafore gıdın 216 459 64 64 buda telefonu ben buraya uskudardan gıdıyorum ya ıstanbulun cogu yerınden gıdenler var ıstedıgın gıbı veya sana ne yakısıyosa onu yapıyo tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Undersel-2003

Arkadaslar bunlarla ugrasmayın yaww kıme benzemen ıstıyorsanız o kısının 1 ad fotografını alarak maltepedekı marka adlı kafore gıdın 216 459 64 64 buda telefonu ben buraya uskudardan gıdıyorum ya ıstanbulun cogu yerınden gıdenler var ıstedıgın gıbı veya sana ne yakısıyosa onu yapıyo tavsiye ederim

ben gidiyodum maltepedekine mgr idi ama benim gittiğim camiye 300 metre felan yolun üstünde omu?

• Abiler Wax kısa saça gitmez zaten waxların geneli sertleştirmeden ve mat bir şekilde şekil vermektir.
    Jöle gibi saçı diken diken yapmaz ama çok güzel şekilde kabartabilirsiniz.Jöle gibi saç da dökmüyor,zaten kimyasal etkileşimi yok bildiğim kadarıyla,vazelin gibi de bi kıvamı var.

Ayrıca ben sabah kalktığımda saçlarım o resimdeki çocuk gibi oluyor otomatik

Bakın size bir wax örneği :
     saça şekil vermeyle ilgili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 13 Eylül 2007; 2:47:57 >

• wax aldım ben böle kuru görünücek saçım ama şekil alıcak diye ..istediğim gibi olmadı.. .bide WELLA denen markanın wax ına 30 ytl bayılmıştım...

krem 7/24 kullanıyorum ben... idare ediyo o beni...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.