Şimdi Ara

saça nasıl şekil verilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar siz saçınıza nasıl şekil veriyorsunuz? uğrasıyorum uğrasıyorum istediğim şekli almıyor alsa bile bir süre sonra bozuluyor bunun için jöleyede karşıyım sizce ne kullanmam gerek?

• Böylee
  • Önce saçını şampuanla iyice yıka,al fön makinesini,bir de fırça tarak yuvarlak olanından,ver şekli bas saç spreyini,ama uzaktan sık yakından değil.
    Yakından sıkarsan saçın şeklini bozar yaptığı kuvvetle.

Tek başına zor yaparsın saç şeklini,berbere git yaptır.
  • Mıknatıs kullan.
  • jöleye karşı ol zaten. gençliğimde bende kullandım o mereti. yaş 26. saçlarımın önleri dökülmeye başladı.
  • vax önerir misiinnz
  • duştan cıktıktan sonra fön makinası + el vaxa feln gerek kalmioo hicte bozulmuo nasıl sekil verirsen öle ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi_kerem

jöleye karşı ol zaten. gençliğimde bende kullandım o mereti. yaş 26. saçlarımın önleri dökülmeye başladı.

Jöle hiç kullanmadım yaş 21 saçlarımın önü açık tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiftlenbik -- 19 Aralık 2011; 18:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

quote:

Orijinalden alıntı: kimi_kerem

jöleye karşı ol zaten. gençliğimde bende kullandım o mereti. yaş 26. saçlarımın önleri dökülmeye başladı.

Jöle hiç kullanmadım yaş 21 saçlarımın önü açık tamam.

jöle kullanmazsan saçların dökülmez demedim ki zaten. jöle kullanmayın saçları döker.

seninkinin döküleceği varmış zaten.

tamam.
  • fön ile şekil veriliyor zaten başka birşeye gerek yok. yapacağın modelede bağlı tabi ama fön pratik bozulunca tekrar eski haline suyla falan ugraşmadan getirebiliyorsun.
  •  saça nasıl şekil verilir ?

saça nasıl şekil verilir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.