Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
22
Favori
27.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slikhaarshop'dan şuan sipariş versem gümrükte sıkıntı çıkarmı ?
  • hocam 40 $ a söyledim kampanyadan 3 kutuyu 2 haftaya geldi bişey olmuyo
  • revnak96 kullanıcısına yanıt
    2 gold digger 1 silver fox düşünüyorum silver fox çok parlatıyormu saçı tutuculukları nasıl bide şimdiden teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

2 gold digger 1 silver fox düşünüyorum silver fox çok parlatıyormu saçı tutuculukları nasıl bide şimdiden teşekkürler hocam

Sakın sipariş verme %75 gümrükten geçmiyor
  • revnak'ın 2 haftada gelmiş bide gümrükte kalınca geri gönderiliyormu yoksa burda mı kalıyor onlara bi mail atıp ücret iadesi istenebilir aslında böyle bişey olursa
  • quote:

revnak'ın 2 haftada gelmiş bide gümrükte kalınca geri gönderiliyormu yoksa burda mı kalıyor onlara bi mail atıp ücret iadesi istenebilir aslında böyle bişey olursa

Ben ve galatakontu nun urunlerı gumrukte takılmıstı gecen sene.Adamın baya urunu vardı hem de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

revnak'ın 2 haftada gelmiş bide gümrükte kalınca geri gönderiliyormu yoksa burda mı kalıyor onlara bi mail atıp ücret iadesi istenebilir aslında böyle bişey olursa

Ben ve galatakontu nun urunlerı gumrukte takılmıstı gecen sene.Adamın baya urunu vardı hem de.

hocam 50 dolara kadar takılmaz gümrüğe zannediyorum bi ton ürün tabiki takılır ama tabi belli de olmaz kesin bildiğim bişey yok bi araştırmak lazım ben yurtdışından telefon kabı da aldım bikaç kere bi sıkıntı olmadı yani
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    1 sene geçmiş belki sorun olmaz şimdi arkadaşta almış dolar daha fazla yükselmeden denemek istiyorum şu ürünü
  • hocam ürünler fiyatının hakkını veriyo hiçbiri egos gibi parlatmıyo merak etme :D bu arada üçünün arasında en az beğendiğim gold digger tabi saçım uzun olduğu için dynamit clay favorim bendeki gold digger dan 2 kere bi parmak aldım düşünürsen satabilirim sana gümrük falan tedirgin oluyosan bide çok titiz değilsen şimdi bazısı oluyor başkasının eline değmiş şeyi almam falan diyor hem bi denemiş olursun sadece deneme amaçlı kullandım gold digger ı düşünürsen konuşalım özelden ss ini falan atarım bakmak istersen
  • ne gerek var yurtdışından veriyim sana 40 liraya silverfox 2-3 kere kullanılmış
  • Ürün bu kadar iyi olsaydı satıcısı çok olmazdı
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    katılıyorumda saçım için doğru düzgün tutuculuğu bi bulamadım gıcık oluyorum saçımın düşmesine şuana kadar yatırdığım paralarla kaç tane by vilain veya hdf alırdım osmo clay,toni&guy,osis mess up,osis rough rubber,osis whipped,silhouette,got2b glued,3dmen,osis freeze,tigi matte,flexwax ve daha neler neler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdread -- 23 Temmuz 2015; 22:37:16 >
  • kardeşim zaten wax tutuculuk için değilki hacım şekil ve doku içindir mesela bu ürünlerdede tutusu bulamadıysan ürünleri değil saçını veya kullanamıyorsun saçı arkadan one doğru sureceksin tum waxı saç düşmesin diye öne yedirirsen saç asıl o zaman düşer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheScanneR -- 23 Temmuz 2015; 22:43:09 >
  • xTheScanneR kullanıcısına yanıt
    bütün youtuberları takip ediyorum ürünlerin nasıl kullanılacağı konusunda master yaptım waxın görünüm için olduğunu spreyle tutuculuk sağlıyacağımı biliyorum yinede ince telli saçım en fazla dayanma süresi 2-2.5 saat
  • revnak96 kullanıcısına yanıt
    açtım hocam
  • quote:

bütün youtuberları takip ediyorum ürünlerin nasıl kullanılacağı konusunda master yaptım waxın görünüm için olduğunu spreyle tutuculuk sağlıyacağımı biliyorum yinede ince telli saçım en fazla dayanma süresi 2-2.5 saat

Sacım ınce tellı dıyorsun by vilain alıyorsun paraya yazık
  • kardeşim köpük wax sprey ile bundan fazlasını bekleme yaani
  • takip.
  • quote:

katılıyorumda saçım için doğru düzgün tutuculuğu bi bulamadım gıcık oluyorum saçımın düşmesine şuana kadar yatırdığım paralarla kaç tane by vilain veya hdf alırdım osmo clay,toni&guy,osis mess up,osis rough rubber,osis whipped,silhouette,got2b glued,3dmen,osis freeze,tigi matte,flexwax ve daha neler neler

yazdıklarını okudum hocam anlatıkklarında aynı kendimi gördüm :) kullanıdğın waxların çoğunu bende denedim MDV tarzı saçlar yapmaya çalışıyorum ve şu ana kadar en iyi sonucu Flex waxtan aldım ayrıca Hanz de Fukonunda bütün ürünlerini denedim hiç heveslenme bence almaya Flexten daha iyi sonuç alamıyorsun kesinlikle gümrükten geçicek mi geçmeyecek mi derdi de cabası tutuculuk hiç yok ürünlerde onu belirteyim uzun saçlar için söylüyorum bunu. By vlainde kullanmadım o konuda bişey döyleyemem

• kurt551 K kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam ama kendim kullanmadan ön yargıyla yaklaşmak iyi değil o yüzden yorum yapmicam bu arada bluman ı takip edenler varsa kendisi wax üretiyor tüm gün tutuş vaati var ama türkiyeye getiremeyiz yine anca izleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdread -- 24 Temmuz 2015; 0:57:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.