Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
22
Favori
27.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xTheScanneR

kendi videosuda var zaten

Kendi videosunda pek ayrıntılı değil ve kuaförler eşliğinde ama blumaan ayna karşısında kendi yapıyor. bide zaten MDV farklı bi adam yani şimdi onun videosuna bakıp yapmaya çalışırsan aynaya bakınca onun çarpılmış hali gibi hissedebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

@deepfear7 tavsiyenle gidip deep cleaning shampoo aldım 3dm olanından. Bugün ulaşacak elime :) her gün kullanıma mı yoksa gün aşırı kullanıma mı daha uygun bu şampuan?

İstediğin gibi kullanabilirsin, şampuanda zararlı içerik yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt551

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

quote:

Aradığım wax kalitesini schwarzkopf'da buldum, sindirgi de thrill ve 4 play den çok memnun kalmış

4 play moulding cream aldim sprey krem gibi orta tutus ve dogal parlaklik cok hosuma gitti surekli onu kullaniyordum ki taki thrilli bugun kullana kadar. Dolap da duruyordu ve elimi surmuyordum. Hadi dedim kullanayim islak gorunum parlak yani ama gizel yagli degil saglikli bir parildi kaliteli gorunum veriyor. Ve nasil sekil verdiysem ne yapdiysam aynen oyle kaldi guclu tutus diyor zaten. Moulding past 4 play bu kadar degil tam kaldiramiyordum saclari buna resmen hasta oldum .

hocam flex wax kullandıysan Thrill'le arasında ne gibi farklar var söyleyebilir misin?

Ayrıca Hanz de fuko arayan arkadaşlara söyliyim ben aldım şu deluxe kit dedikleri içinde her waxından 2 3 kullanımlık bulunan ürünlerinden abartıldığı kadar iyi değil. Osis ürünlerini kesinlikle tavsiye ederim hem fiyat bakımından çoğu waxa göre uygun hem de istediğiniz zaman bulabiliyorsunuz. Ayrıca istediğim sonuca en iyi osis ürünleriyle ulaştım

Aynen, hanz de fuko sıradan amerika malları gibi reklamlarla çok abartılıyor.Osisi podyumlara çıkan mankenlere bile kullanıyorlar, ünlülerin setlerinde osis kullanıldığını gördüm.

schwarskopf'ta hanz de fuko'nun aksine bir tane reklam yapmıyor youtube videoları bile yok çoğu ürünün adamlar bi de hanz de fuko kadar reklam yapsa millet başka marka aramaz bence

Matty Conrad'ı instagramdan takip edin dünyanın en iyi stilisti, osis ürünleriyle harika şeyler yapıyor.

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    evet o adam çok iyi modelleri var ve michael duenasda iyi
  • Hanz de fuko kullandım ben, ama istediğim kaliteyi waxta bulamadım, kokusu berbat, iyi görünüm vermiyor (Quicksand), ve kapağı sıkıştı onca şey denememize rağmen açamadık.Açmaya çalışırken zaten kapağı yamuldu, ambalajı bile sağlam değil.Bir hafta olmadan, Scanner arkadaşa sattım, o ürünün son halini biliyor.
    evet ben biliyorum bende 1 hafta olmadan sattım baskasına quicksandı beğenmedim
    sen onu daha öncede öylemişsin kardeşim ama ben baktım pekte dediğin kadar bişey yok adamın instagram hesabında
  • beyler buyrun Hanz de fuko ile yapılmış MDV Style. resimdeki arkadaş almanyada yaşayan bir türk ve hdf'nin resmi instagramında bu fotoğrafı var :)
    linkten bakmak isteyenler için :https://instagram.com/p/1TTJqRqhqM/
     SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ

zaten arkadaş çok benziyor mdv ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dakk61 -- 21 Temmuz 2015; 13:44:31 >

• quote:

sen onu daha öncede öylemişsin kardeşim ama ben baktım pekte dediğin kadar bişey yok adamın instagram hesabında

Bazen siliyor, schwarzkopf canada ve usa hesaplarında adamın yaptıklarını paylaşıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakk61

Beyler Hanz de Fuko'yu bu kadar ezmenize katlanamayacagım kusura bakmayın. bence fikirlerinizi kendinize saklayın. Saçınızla uyuşmayan ürünler kullanıp burda ürünü zedelemeyin. Hanz de fuko kullanan o kadar tanıdık var ve herkes gayet memnun. başkalarının düşüncelerini değiştirecek yorumlar bence gereksiz. Hanz de Fuko begenmiyorsan beğenmiyorsundur. 7 sayfalık konuda bunu 1500 defa dile getirmenin ve schwarzkopf ürünlerini 2500 defa övmenin mantığını kavrayamamış durumdayım. tamam schwarzkopf da iyi bir ürün ancak bi Hanz de fuko etmez mankenlerden bahsedenler ünlü mankenlerinin Hdf ile olan ilişkilerini bilmiyorlar sanırım.

hocam bizim ne hanz de fukoyla bi alıp veremediğimiz var ne de osisle bi bağlantımız sadece fikirlerimizi söylüyoruz seni niye bu kadar rahatsız etti anamadım hadi bi ürünün yanlış kullandık diyelim ben bütün türlerini denedim illaki saç türlerine göre farklılık gösteriyordur özellikleri ama abartıldığı kadar değil yani ayrıca yurt dışından onu almak için girilen strese değmez bence bu sadece benim şahsi fikrim insanlar alır almaz onlara kalmış

• quote:

Hanz de fuko kullandım ben, ama istediğim kaliteyi waxta bulamadım, kokusu berbat, iyi görünüm vermiyor (Quicksand), ve kapağı sıkıştı onca şey denememize rağmen açamadık.Açmaya çalışırken zaten kapağı yamuldu, ambalajı bile sağlam değil.Bir hafta olmadan, Scanner arkadaşa sattım, o ürünün son halini biliyor.

quicksand uygulaması cok zor ve ciddi profesyonellik isteyen bir wax. Ultra matte bitiricilik veriyor ve çok kuru bir wax zaten. O yüzden claymation öneriliyor millete.
  • quote:

quote:

Beyler Hanz de Fuko'yu bu kadar ezmenize katlanamayacagım kusura bakmayın. bence fikirlerinizi kendinize saklayın. Saçınızla uyuşmayan ürünler kullanıp burda ürünü zedelemeyin. Hanz de fuko kullanan o kadar tanıdık var ve herkes gayet memnun. başkalarının düşüncelerini değiştirecek yorumlar bence gereksiz. Hanz de Fuko begenmiyorsan beğenmiyorsundur. 7 sayfalık konuda bunu 1500 defa dile getirmenin ve schwarzkopf ürünlerini 2500 defa övmenin mantığını kavrayamamış durumdayım. tamam schwarzkopf da iyi bir ürün ancak bi Hanz de fuko etmez mankenlerden bahsedenler ünlü mankenlerinin Hdf ile olan ilişkilerini bilmiyorlar sanırım.

hocam bizim ne hanz de fukoyla bi alıp veremediğimiz var ne de osisle bi bağlantımız sadece fikirlerimizi söylüyoruz seni niye bu kadar rahatsız etti anamadım hadi bi ürünün yanlış kullandık diyelim ben bütün türlerini denedim illaki saç türlerine göre farklılık gösteriyordur özellikleri ama abartıldığı kadar değil yani ayrıca yurt dışından onu almak için girilen strese değmez bence bu sadece benim şahsi fikrim insanlar alır almaz onlara kalmış

işte hocam demek ki senin saç kastettiğim gibi zor bir saç veya sen zor beğenen birisin. düşüncelerine saygım sonsuz yanlış anlama

• Dakk61 kullanıcısına yanıt
    Daha mesaj sayısı olmayan birini çok önemsemiyorum kusura bakma.Sanki foruma hdfyi övmeye gelmişsin gibime geliyor.
  • quote:

Daha mesaj sayısı olmayan birini çok önemsemiyorum kusura bakma.Sanki foruma hdfyi övmeye gelmişsin gibime geliyor.

bu konuya yazmak için foruma üye olduğum doğrudur. öyle bi durum yok ben sadece hdfyi niye bu kadar ezdiğinizi anlayamadığımdan savunmaya geçtim açıkcası ürünler konusunda hiçbirinizin olmadığı gibi uzman değilim
  • quote:

quote:

bu konuya yazmak için foruma üye olduğum doğrudur. öyle bi durum yok ben sadece hdfyi niye bu kadar ezdiğinizi anlayamadığımdan savunmaya geçtim açıkcası ürünler konusunda hiçbirinizin olmadığı gibi uzman değilim

Ben sadece yurtdışından getirtilcek bir ürün olmadığını düşünüyorum ve fiyatını da haketmiyor bana göre, hdfye 100 lira vereceğime 3 tane osis alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    o konuda kesinlikle haklısın ama daha ucuza getirebilme imkanı söz konusuyken osis de alınmaz
  • quote:

o konuda kesinlikle haklısın ama daha ucuza getirebilme imkanı söz konusuyken osis de alınmaz

Osis niye alınmıyor söyler misin :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dakk61 kullanıcısına yanıt
    saçın bu konuda etkili olduğuna eminim ama üzerinde yazan özellikler hiç tutmuyor onu söyleyim özellikle quicksand ıslak saça kuru saça her turlu uyguladım önce fön yaptım uyguladım sonra fön yaptım uyguladım. az önce arkadaşın biri bahsetmiş çokta ürün almış o satacak muhtemelen fazla olumsuz konuşmak istemiyorum ama ultra mat finish olayı hikaye onu bi kez söyliyim çünkü tam tersi içerisinde silika mı nı var ve bu ürünün parlamasına neden oluyor ve dokusu adından da anlaşılacağı üzere kumlu gibi saçınızı düzelttiğinizde eliniz yağlı yağlı oluyor tutuculuk konusunada gelirsem neredeyse sıfır bi dünya sprey sıkmanız lazım bu kez de daha parlak oluyor ve doğal görünümünü daha fazla yitiriyor. bende uzman değilim bu konuda sadece tecrübelerimi insanlarla paylaşmak istiyorum ve yine belirtmek isterim saç yapısına göre illaki farklılık gösteriyordur.

• quote:

quote:

Osis niye alınmıyor söyler misin :D

sevemedim şu osisi kardeşim bilmiyorum ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTheScanneR

MDV' Saçında kesim ve fönü çok önemli ve kullandıgı ürün davines o da tutuş için kullanmıyorlar parlaklk ve hacim içn

tutuculuk için ne yapıcaz hocam peki sprey pek kullanmak istemiyorum kullanınca bütün doğallığı gidiyor var mı önerebileceğin bişey
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.