Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
22
Favori
27.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    hangisi daha iyi? bide kulanmama sebebi ? saçlar sıkıntıya girmiyor mu kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakk61

Kardesim iyi bi kuafore gidersen yapar benim kuaforum salon kalitesinde is yapiyor bu fotograftakiler gibi oluyor ama benim sacta senin gibi kalin telli ve dalgali oldugundan kendim dikerken sorun yasiyorum. Kendim saci bunlar gibi yapamasam da önleri uzun yanlari kisa tutarsan Dalgali ama guzel bir hal alir. Yalniz ben hicbir urun ve bazen fon bile kullanmadan yapamiyorum belki sen ugrasir ve yaparsin

Hangi ildesin.
  • quote:

Ben yeni fön makinesi aldım braunun en son çıkanından saça hiç zarar vermediği için kullanma gereği duymuyorum.Yüksek ısı veren fön kullansam kullanırım tabiki.Sen saç yapını söyle önereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Ben yeni fön makinesi aldım braunun en son çıkanından saça hiç zarar vermediği için kullanma gereği duymuyorum.Yüksek ısı veren fön kullansam kullanırım tabiki.Sen saç yapını söyle önereyim

kalın telli dalgalı saç dalgasının hafifin üstü ama çokta değil

!İstanbul kardeşim
  • quote:

quote:

quote:

!İstanbul kardeşim

Kerastase nectar thermique öneririm, amazon.com dan yorumlara bakabilirsin.

• Bendede ByVilain SilverFox var sadece 2-3 kere kullanılmış çok uygun fiyata verecegim takasada açıktır
  • quote:

quote:

quote:

quote:

!İstanbul kardeşim

Kerastase nectar thermique öneririm, amazon.com dan yorumlara bakabilirsin.

döneceğim sana kardeşim teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheScanneR

Bendede ByVilain SilverFox var sadece 2-3 kere kullanılmış çok uygun fiyata verecegim takasada açıktır

mesaja bak kardeşim yazıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTheScanneR

Bendede ByVilain SilverFox var sadece 2-3 kere kullanılmış çok uygun fiyata verecegim takasada açıktır

mesaj attım bekliyorum
  • Arkadaşlar elimde 2 tane gold digger var açılmamış yardımcı olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Arkadaşlar elimde 2 tane gold digger var açılmamış yardımcı olabilirim

mesaj at kardeş bekliyorum
  • Beyler acılmamıs by vilain sidekick alınır satan varsa yazabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relles

Beyler acılmamıs by vilain sidekick alınır satan varsa yazabilir.

American crew ile Redken var
  • Arkadaslar hanz de fuko claymotion almayi planliyorum internetten. Sikinti cikar mi gumrukte falan

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Arkadaslar hanz de fuko claymotion almayi planliyorum internetten. Sikinti cikar mi gumrukte falan

Çıkar o yüzden turkiyede satan arıyor herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

quote:

Arkadaslar hanz de fuko claymotion almayi planliyorum internetten. Sikinti cikar mi gumrukte falan

Ne problemi oluypr hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

quote:

Ne problemi oluypr hocam

Kozmetik kategorisindeki ürünler Gümrük mevzuatına tabi olarak geçişi yasaktır ondan gelmez yoksa kalırmıydık Türkiyedeki insafsız kozmetik satıcılarına.
  • Aradığım wax kalitesini schwarzkopf'da buldum, sindirgi de thrill ve 4 play den çok memnun kalmış

• quote:

Aradığım wax kalitesini schwarzkopf'da buldum, sindirgi de thrill ve 4 play den çok memnun kalmış

4 play moulding cream aldim sprey krem gibi orta tutus ve dogal parlaklik cok hosuma gitti surekli onu kullaniyordum ki taki thrilli bugun kullana kadar. Dolap da duruyordu ve elimi surmuyordum. Hadi dedim kullanayim islak gorunum parlak yani ama gizel yagli degil saglikli bir parildi kaliteli gorunum veriyor. Ve nasil sekil verdiysem ne yapdiysam aynen oyle kaldi guclu tutus diyor zaten. Moulding past 4 play bu kadar degil tam kaldiramiyordum saclari buna resmen hasta oldum .

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.