Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
22
Favori
27.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 5 Nisan 2016; 10:28:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arıyalım
  • getirseler bi getirseler zaten by vilain de hdf de bolca satılır
  • Yıllardır birçok ünlü ve profesyonel saç şekillendirici markaları kullandım. Geçenlerde de by vilain silver fox aldım. Güzel ürün fakat abartıldığı kadar değil bence. Onun muadili birçok ürün var Türkiye'de satışı gerçekleşen. HDF'yi de merak ediyorum temin edebilirsem kullanacağım onu da. Fakat bana göre en iyi marka açık ara redkendir.
  • Arkadaslar,

Vilain Dynamite clay ve silver fox getirtmeyi dusunuyorum. Bu urunleri kullanan varmi daha once. Gorusleriniz nelerdir ?

Saclarim ince telli ve hafif seyreklik mevcut oyle aman aman gur bir sacim yok. Tavsiyeleriniz nelerdir acaba ?
  • Hocam Redken'in hemen hemen tüm ürünleri fazlasıyla kalitelidir. Özellikle erkek saçı üzerine birçok farklı ürün seçeneği mevcut. Ben moulding paste ürününü fazlasıyla beğendim. Bu arada silver fox da tabii ki gayet kaliteli fakat onun ayarında birçok ürün kullandım diyebilirim. Emsali yok demişsin fakat Sebastian, Tigi, davines vb. diğer profesyonel saç ürünü markalarını denedin mi?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 5 Nisan 2016; 10:27:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertem90

Arkadaslar,

Vilain Dynamite clay ve silver fox getirtmeyi dusunuyorum. Bu urunleri kullanan varmi daha once. Gorusleriniz nelerdir ?

Saclarim ince telli ve hafif seyreklik mevcut oyle aman aman gur bir sacim yok. Tavsiyeleriniz nelerdir acaba ?

Silver fox aldım geçen ay. Bana sorarsan abartıldığı kadar güzel bir ürün değil. Fakat yine de fazlasıyla işini görecektir. Saça hafif parlaklık veriyor. Sürmesi çok kolay bir ürün sayılmaz kil bazlı yapısından dolayı. Aman aman da zorlanmazsın ama saçlarım seyrek demişsin çünkü... Gün için saçınla tekrar tekrar oynayarak tekrardan şekillendirme yapabilirsin. Oynarken ele geliyor ama o saçtaki yoğunluğunu hissediyorsun, bunu belirteyim de... Bazı ürünler saç tarafından emildiği için asla ele gelmiyor. Mesela Redken Moulding paste.

• Cevap icin tesekkur ederim oncelikle.

Simdi order yaptim 2 tane silver fox+ sidekick pre styling spray 55 dolara geliyor.

Sidekick pre styling kullandinizmi acaba? Nasil bir urun hakkini verirmi ?

• sertem90 S kullanıcısına yanıt
    O ürün saça doku verip ısıdan koruyor

• Isidan kastiniz saca fon vurmak gibimi?

• sertem90 S kullanıcısına yanıt
    Evet fön gibi şekillendiricilerin verdiği ısıdan koruyor

• Sachane birşey yapmıyacak gibi slikhaar shopda 20$ üstü kargo ücretsize geçti orada hdf hybridized satılıyor du bitmiş diğerlerinide getirirse ordan alınabilir aslında

• Bitmekle alakası yok, kendi ürünlerinin satışlarını etkilemesin diye diğer hdf ürünlerini satmıyor artık.

• slikhaar hdf yi tekrar koyarsa batar gider

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 5 Nisan 2016; 10:26:54 >
  • sponge, quick cok iyi ikililer bir su scheme ile claymation a baksam merakim kalmayacak bu arada kopuk nasildi hocam sormayi unuttum

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 5 Nisan 2016; 10:26:33 >
  • peki hocam, daha fazla volume isterseniz sacinizi havluyla kuruladiktan sonra biraz quick alip elinize saciniza surun oyle kurutun sonra yine quick surun ise yaraycaktir :)

• Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Öyle yaptım bugün :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.