Şimdi Ara

Saç traşı olmuş 20 lira (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
0
Favori
11.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amca oğlu biz fakiriz semt zengin olunca mecbur napalım. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece saç traşına 45 TL veriyorum. +25 TL'lik farka değecek bir kesim olmasa bile hijyen ve ortam farkı çok büyük. Sağlıktan önemli değil. Makineleri, makası/tarağı her traştan önce solüsyonlarla temizliyorlar. Havlular onlarca kişi üzerinde kullanılıp, kurutulmuyor. Sırtımıza kış ayında UFO koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 3 Ocak 2020; 20:7:46 >
  • 40 tl veriyorum ben. Ön yıkama, saç sakal traşı, kulak yanak ağdası, yüz maskesi, yıkaması dahil hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi traşını kendin yapacaksın başka çare kalmadı çünkü fiyatlar gerçekten yüksek artı yıkamak içinde ücret veriyorsun eskiden bu bari yoktu elim yatkın şükür ki şimdilik kendim traş oluyorum özel günler hariç.Paradan ziyade çoğu berber sizin istediğiniz ğibi değil standart kendi alışkın olduğu traşı yapıyor üstüne sıra beklemek çok sıkıcı tam sıra bana geldi diyorsun biri kapıdan girip yaa bro çağırdın geldim sıra benim demi diyor.

• Yapacak bişi Yok hangi kuaföre gidiyosun,20 lira veriyorsan az daha ver İbrahim dostça da ol traş olmuşken adam akıllı ol bari

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Ben senin bahsettiğin berberlere gitmiyorum.

Benim gittiğim berber Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde İmam Adnan Sokağındaki berbere gidiyorum, benden 35 TL alıyor. Ayrıca gittiğim her berberde İstanbul Berberler Odası'nın fiyat tarifesi asılı..
  • valla nerde o eski 20 liralar 50 liraya traş oluyoruz randevusuz gitsen almıyor bile.
  • Saç kesimi+yanak ağdası 35tl verdim geçen hafta

Diğer berberler istediği gibi kesEmediği için aynı berbere gidiyor arkadaş.

Bütün berberler seninki kadar becerikli değil. Ayrıca herkesin saçı da senin düşündüğün gibi değil. Saç dediğin şeyde genetik faktörler etkilidir.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Her insanın genetik faktörler sebebiyle saçları aynı olmuyor.

Dolayısıyla her berber saçları düzgün ve istendiği gibi kesecek beceriye sahip olamıyor ve müşteriyi soytarıya çevirebiliyor.
  • 15 lira veriyorum yanlar makineyle ustlerde zaten sac az 5 10 makas vuruyor. Trasim toplamda 10 dk civari suruyor.

Nickimi düzgün oku

• Mahalle berberi 40 lira (Fenerbahçe)

• 250 liraya Philips hc serisi bir alet aliyorsun.
    Üstler 15 mm yanlar 13 mm devam hayatımda yaptığım en mantıklı işlerden biriydi kendi saçımı kesmeye başlamak
    Eğer sizde 3 numara kestiriyorsaniz hiç gerek yok

• Ben 100 tl verıyorum ya
    Tek tesellım 2-3 aydan bir kestiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 3 Ocak 2020; 21:10:11 >
  • Saç sakal 35 lira para veriyordum çok zoruma gidiyordu. İzbe bi dükkanda 25 liraya oluyorum artık. Diğerlerinden daha da iyi kesiyor hemde.

• Ben 2 yıl önce 25 liraya traş makinesi aldım kimbilir kaç lira kara geçtim...

• Tahtakale zaza handan alın bi MOSER.
    Kendi kendinize kafayı 2 numaraya vurun gitsin.

Devir ekonomi devri. Artistliğin lüzumu yok.
  • TheCrutiaL T kullanıcısına yanıt
    Siz öyle düşünüp hak verdikçe daha çok kazıklanırız.
    Öncelikle berberlik mesleğinde malzemelere çok para vermezsin.
    Aldığın malzemeler çok pahalı ve çeşitli ürünler değil.
    Ortalama bir berber günde 15 tane traş yapar.
    15tane adamdam 25 tl alsa bile ortalama 450tl.
    Ayda 25 gün çalıştığını baz alırsak 11250 tl.
    Dükkan kirası + elektrik + su ve diğer giderler olarak 4000-4500 tl bir gideri var.
    Geri kalanı ise maaşı + sigortasına gidiyor.
    Her gün 15 kişi traş etmese bile ortalama gelir 500 tl civarında.
    Bide işin içine saç + sakal + yıkama + maske girince direk fiyat 40 - 50 tl bandına geliyor.
    Bu hesabı berber arkadaşımın dediklerine göre hesap ettim. Kendisi Antalya da ortalama bir yerde berber.
    Edit: sayılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi III I II III I I -- 3 Ocak 2020; 21:35:45 >
  • m.ayan52 M kullanıcısına yanıt
    Ben beklerken biri gelip öyle deyip önüme geçerek tras olacak ve ben bi daha o berbere gidecem öyle mi? En iyisi randevulu sistem bekleme derdi yok saatinde trasini olup çıkacaksın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.