Şimdi Ara

Saç spreyi, köpüğü veya wax önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aralarında olabildiğince zararsız ve en iyisi hangisidir bilmiyorum ben genelde saç köpüğü kullanıyorum (Keratine Syoss 250ml)
    Saçlarım 20cm civarında uzun ince telli ve seyrek. Genelde de zaten saçımı hiçbir şey saatlerce tutmuyor 1 saate ne varsa eriyip gidiyor.
    O yüzden olabildiğince saçıma zarar vermeyecek, şekillendirici birşey arıyorum. Toni&Guy ve Osis ürünlerini öneriyorlar genelde, siz ne önerirsiniz beyler?

• Hocam bir ara saçlarım uzunken kerastase ve wella markalarını kullanmışlığım vardı.

Saç spreyi, köpüğü veya wax önerisi

Bana sorarsan wella yı tavsiye ederim. Şekil verme işinin kompetanı olmamakla beraber ben bile saçlarıma şekil verebildiysem bence sen de yapabilirsin

• Taft sarı olan var hemen kuruma özelliğine sahip 2-3 senedir bunu kullanıyorum ve hiç yıkamaz isen saçını 2-3 gün saçın aynı şekilde kalıyor (uyuduğun halde)
  • Klişe olacak ama günlerce forumlarda Osis Osis diye okumamın ardından, aldım internetten, hiç pişman değilim, öneririm...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç spreyi olarak ben morphose turuncu şişeyi kullanıyorum memnunum hocam öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.