Şimdi Ara

Saç Şekilleri Videolu 70-80 Şekil mevcut. (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
158
Favori
98.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konunun yarısı takip mesajı. ben de katılayım kervana
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyBlaster

Yıllardır saçıma düzgün şekil vermeye çabaladım ama nafile. 5 liralıklardan tut 75 liralık waxlara kadar hepsini denedim. Ama hiç birisi doğru dürüst işe yaramadı. Hatta elimi saçıma attığımda en az 5-6 tel saç geliyordu. En son Japon pazarında saç spreyi gördüm kocaman. 3,5 TL. Harika bir şey. İstediğim şekli veriyorum. 1 tel bilene saçım dökülmüyor.

Wax falan kullanıpta işe yaramayanlar varsa gitsin bi japon pazarına alsın denesin. Hatta markasını da yazayım. Öztürk Max Professional Saç Spreyi.

Hangi ilde oturuyorsun panpa?
  • Abim o kadar ürün kullandı,ucuz pahalı,aklınıza gelecek her ürünü bu işin en iyi yöntemi saçınız biraz uzun ise sprey.

osis session extreme hold spray

Saç Şekilleri Videolu 70-80 Şekil mevcut.

O kadar güzek şekil veriyorki,mat tutuyorki en önemlisi rüzgarda bile bozulmuyor.O değil saçın görüntüsünü bile değiştiriyor.O kadar ürüne para döktü abi,100 tane ürün denedi sonunda en mükemmelini buldu.Biraz uğraşında podyum mankenleri gibi saçı oluyor ciddiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 29 Nisan 2012; 2:45:47 >

• mesajm dursun
  • İzmir'de sağlam erkek kuaförü bilen var mı? Mümkünse apaçi stili yapmayak bir yer. Bir kaç yer gördüm alsancak tarafında ama cesaret edemedim girmeye, zira dışardan güzel görünüyor ama icraat sıfır.
  • Saç harbi çok değiştiriyor insanı görünüş olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

beyler gaziosmanpaşada oturuyorum burda m3 diye bir kuaför var bilen gören giden var mı ?

http://www.m3kuafor.com.tr/erkek-modeller/erkek-modeller.html

burdada yaptıkları modelleri koymuşlar

Kardeş manyak mısın bu kuaföre gidilir mi ? Yaptıkları saç şekillerine bak profesyonel apaçi yapıp postalıyorlar.

Şurdaki resimlere allah için bakın ibretlik :D zzuhahaaha .. numero 31 favori :D:D

• 2013de kısmetse saclarım böle olcak

• quote:

Çok güzel bi saç şekli eklenmiş bakmanız da yarar var.

Bu şekli yapmak istemiş

Benim saçım normal su değdirmeden jolesiz waxsız buna yakın oluyor ama bu mükemmel yapmış.. sprey felan sağlam olan önerebilecek var mı o saç şeylerini

• quote:

Orijinalden alıntı: mertory

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan_Drake

beyler gaziosmanpaşada oturuyorum burda m3 diye bir kuaför var bilen gören giden var mı ?

http://www.m3kuafor.com.tr/erkek-modeller/erkek-modeller.html

burdada yaptıkları modelleri koymuşlar

Kardeş manyak mısın bu kuaföre gidilir mi ? Yaptıkları saç şekillerine bak profesyonel apaçi yapıp postalıyorlar.

Şurdaki resimlere allah için bakın ibretlik :D zzuhahaaha .. numero 31 favori :D:D

apaçi deilde normal klasik kesim herkes yapabilir bu kesimi paylaşılan videolarki kesimleri herkes yapamaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Abim o kadar ürün kullandı,ucuz pahalı,aklınıza gelecek her ürünü bu işin en iyi yöntemi saçınız biraz uzun ise sprey.

osis session extreme hold spray

O kadar güzek şekil veriyorki,mat tutuyorki en önemlisi rüzgarda bile bozulmuyor.O değil saçın görüntüsünü bile değiştiriyor.O kadar ürüne para döktü abi,100 tane ürün denedi sonunda en mükemmelini buldu.Biraz uğraşında podyum mankenleri gibi saçı oluyor ciddiyim.

Ne kadar bu sprey ?

• takip
  • Mesaj Sana Yat Şuraya Diyorsam Yat!
    Mesajım Şurada Domalsın.
  • Bulunsun
  • takıpteyız:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

yada brad amcanin uzunluk gibi

Berbere bu resmi göstersem yapabilir mi harika tam bana göre

yapamaz

Niye hocam heveslendim cidden fotoğrafı çıkartıp yarın berbere gidicem Her zaman gittiğim berber yapamayabilir ama ali gür e de 70 lira vermek koyar ya

aynen tam benlik sac rengim bile ayni acik kahve tabii brad dayiya her sey yakisir o ayri konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıvan Ç

Beyler bende saçlarımı buna benzer yapmak istiyorum.Kafa yaılarımız birbirine yakın ve bendede şu görüntü oluşuyo.

Kafanın arka tarafının böyle görülmesi sadece benimi rahatsız ediyor ?

la deli oldum benim kafada öyle hosuma gitmiyor :) saclarım biraz seyrek yani tepe noktası sağ tarafda var seyrelme ama bi türlü şekil tutturamadım :)
    saçlarda böyle kıvırcık bişey

• yine mi bu konu. temcit pilavına döndü en sonunda.
  • Takip.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.