Şimdi Ara

Saç Kurutma Makinesi ile Xbox 360 Tamiri(Tamir edenler 15 oldu, 5 konsol yine bozuldu) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
15.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Miex konsolu bana sat teklifim 40 euro.
  • miex sence sahibinden.com dan bi 3k lı makine alaya değermi senin bu saç kurutma makinesi tamir yöntemi çalışırmı ki .ben baktım 100-120 lira arasında değişiyor fiyatları, bazıları 3k tamir görmüş 2. kez 3k verenlerde var. sence denemeye değermi? hali hazırda zaten bi konsolum var ama belki tamir olur seninki gibi onuda diğer odaya kurarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caca40 -- 26 Mayıs 2010; 11:36:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Miex konsolu bana sat teklifim 40 euro.

tıkır tıkır çalışan makinayı 80 tl mi veriyosun zaten kol ve kablolar o kadar sadece. ne uyanıklar var şu forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3man

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Miex konsolu bana sat teklifim 40 euro.

tıkır tıkır çalışan makinayı 80 tl mi veriyosun zaten kol ve kablolar o kadar sadece. ne uyanıklar var şu forumda

40 Euro bikere 84 tl eder dikkatini çekerim.

Ayrıca sadece konsola talibim.

• Benim de makinem bugün 3 k verdi. Bu yöntemi denedim ancak sadece 5 dakika tuttum saç kurutma makinesini sonra buzluğa koydum taktığımda çalıştı. Şimdi biraz daha soğusun diye tekrar buzluğa koydum. makine resmen yanıyor. İnşallah ara sıra teklese de uzun süre götürür beni. Gelişmeleri bildiririm. Bu arada sağolasın miex.
  • Allah allah işe bak yaw valla helal olsun Bende de 3k lı bir makina var bende deneyecem daha da çipini yeni değiştirmiştim bakalım olur mu olur

Bu sırada olay tam olarak şu mu , 30 dk saç kurutma makinası ile ısıtıyoruz , lehimler eriyip birbirine tutunuyor.Sonra buzluga atıyoruz lehimler donuyor.Sonra takıyoruz ve çalışıyor
  • 30 dk biraz abartı.

10 dakika bile yeter.

Sonrasında buzluğa koymanızı önermiyorum, sıcaklık farkından lehimler çatlamasın.

10 dakika saç kurutma makinesi ile ısıtıyoruz(evet yemek tarifi gibi işe yarıyor), sonra soğumasını bekliyoruz aleti açıyoruz ve çalışıyor.

Tamir edenler 6 olduğuna göre bir tesadüften ibaret değil bu yöntem.

İnsanlara yardım ettiysem ne mutlu bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

30 dk biraz abartı.

10 dakika bile yeter.

Sonrasında buzluğa koymanızı önermiyorum, sıcaklık farkından lehimler çatlamasın.

10 dakika saç kurutma makinesi ile ısıtıyoruz(evet yemek tarifi gibi işe yarıyor), sonra soğumasını bekliyoruz aleti açıyoruz ve çalışıyor.

İnsanlara yardım ettiysem ne mutlu bana...

Artistik yapma lan hümanist
  • Orijinalden alıntı: Miex

30 dk biraz abartı.

10 dakika bile yeter.

İnsanlara yardım ettiysem ne mutlu bana..

ustune bı bardak da su ıccıtır tam yarasın :D
  • Gayet başarılı gidiyor yöntem. :)
  • Valla benim çip yeni değiştiğinden lehimler tamamıyla kaybolmamıştır bu yüzden işe yarama ihtimali yüksek.Sadece şu Alan Wake i bitirebileceğim kadar oynayım bana yeter de artar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

miex sence sahibinden.com dan bi 3k lı makine alaya değermi senin bu saç kurutma makinesi tamir yöntemi çalışırmı ki .ben baktım 100-120 lira arasında değişiyor fiyatları, bazıları 3k tamir görmüş 2. kez 3k verenlerde var. sence denemeye değermi? hali hazırda zaten bi konsolum var ama belki tamir olur seninki gibi onuda diğer odaya kurarım :)

Hocam kesin bir şey diyemem.

Yani para sizin, karar da sizin :)
  • Penny Fix'ten sonra Miex Fix :) Youtube'ye videolar basak beyler gavürlarda yararlansın.
  • yöntem gayet ölüyü dirilten bir yöntem yazılanlara göre. fakat ben başka bir şey sormak istiyorum bu konuda bilgisi olanlara;
    yaklaşık 6 aylık jasper elite cihazım son zamanlarda fallout 3 oynarken donma yapmaya başladı. (gerçi 6-7 saat oynadığım zamanlar da olmuyor değil cihazla) ilk kez dondugunda fwli oldugu için cihaz "dvddendir o dvdden" "çizilmiştir kenarda durmaktan dvdler" diyip geçiştirdim kendimce, fakat kısa bi zaman önce tekrar yaptı aynı donma sorununu ve doğal olarak işkillendim. bu konuda bana yardımcı olmanızı umuyorum, ne yapabilirim veya ne yapmalıyım, veya bu alametler nelere dalalettir?
  • Hocam sana tek tavsiyem kurtul makinadan Ben o donmaları bilirim , benimki de dondu dondu dondu sonra gözüme birşey ilişti aşağıdan bir baktım 3 tane ışık yanıp sönüyor Kurtulmayacaksan da nerden aldıysan oraya götür , böyle böyle böyle de belki geri alırlar makinayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

quote:

Orijinalden alıntı: caca40

miex sence sahibinden.com dan bi 3k lı makine alaya değermi senin bu saç kurutma makinesi tamir yöntemi çalışırmı ki .ben baktım 100-120 lira arasında değişiyor fiyatları, bazıları 3k tamir görmüş 2. kez 3k verenlerde var. sence denemeye değermi? hali hazırda zaten bi konsolum var ama belki tamir olur seninki gibi onuda diğer odaya kurarım :)

Hocam kesin bir şey diyemem.

Yani para sizin, karar da sizin :)

Samsun fonisi ne lan. (pm atılmıyor)
  • Hangi model saç kurutma tavsiye edersiniz_
  • Bu model

Saç Kurutma Makinesi ile Xbox 360 Tamiri(Tamir edenler 15 oldu, 5 konsol yine bozuldu)
  • quote:

Hocam sana tek tavsiyem kurtul makinadan Ben o donmaları bilirim , benimki de dondu dondu dondu sonra gözüme birşey ilişti aşağıdan bir baktım 3 tane ışık yanıp sönüyor Kurtulmayacaksan da nerden aldıysan oraya götür , böyle böyle böyle de belki geri alırlar makinayı.

demek ki bu zamanında iyi kazık yediğimize dalaletmiş.. jasper boardlarda 3k görülme durumu nerdeyse imkansızmış da, bilmemneymiş de.. ilerleyen günlerde sizlere elimde saç kurutma makinası ve xbox boardlu fotoğrafımı gönderecek ve yardım isteyecekmişim gibi duruyor.. artık 2 saatten fazla oynamaya kalbim dayanmaz cihazla. bu arada uyarı ve tavsiyeler için teşekkürler charlotte.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.