Şimdi Ara

SAÇ KURUTMA MAKİNASI SORUSU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
24.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1N54XX ler 1N40XX lerin 3 amper plan versiyonlarıdır. Bunun dışında işlevleri hemen hemen aynıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlatmak zorunda kaldım az önce bende saç kurutma makinasının motorunu söktüm bişeyler yapabilirim (dinamo/tekne/araba:vb) 3binlik pil olmuyor forumlara baktığımda 12v işi görüyormuş 12v sağlayacak pil ile kullanabilirmiyim? dinamo olarak kullanılacaksa elektriği ordan ledlere nasıl verebilirim Sırada mikser motorunu sökeceğim de anlayan meraklı arkadaşlar varsa ( elektrik elektronik anlamam zerre )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odaben kullanıcısına yanıt
    mikseri sök resimlerini buraya ar ona göre konuşalım
  • Arkadaşlar saç kurutma makinesi termiği atınca eski haline nasıl getirebiliriz , hani şu küçük parmak şeklinde olan, şekil üzerinde göstermek mümkün mü?

• Arkadaşlar saç kurutma makinesi termiği atınca eski haline nasıl getirebiliriz , hani şu küçük parmak şeklinde olan, şekil üzerinde göstermek mümkün mü?

• Yılmaz yüksel Y kullanıcısına yanıt
    Soğuyunca geri atması lazım,
  • Geri atmadı , tamirciye götürmek zorunda kaldım.

Atmıyorsa bozulduğu anlamınada geliyor.
  • Yok bozulmamış sadece eski haline getiriliyor bozulmuş olsaydı tamirci bana söylerdi, termik attığını söyledi.

Bendeki saç kurutma geri atıyorda,o sebeple bozulmuştur diye düşündüm. Neyse işiniz çözülmüş.
  • kısa devre edin termiği.. ama artık termal koruma olmaz 

• Benim öğrenmek istediğim ata termiğin eski haline nasıl getirilmesi idi , bu işler her zaman olan şeyler değil tabii , benimkisi öğrenme merakı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.