Şimdi Ara

SAC JANT Fiyatları ve Satan Yerler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
45.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sanayi içindeki lastikçilerde bulunuyor.Dükkan sahibinin elinde yoksa bir telefon ediyor elince çıkma jant hazır :)
  • Yeni toyota corolla aldım, alırken serviste çelik jant taktırdım. Dolayısıyla elimde hiç kullanılmamış 16" saç jant takımı var (kapaklarıyla beraber tabii ki). Eskişehir'deyim. İlgilenen olursa mesaj atabilir ya da arayabilir.
    0.555.5331470
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

205/55/r16 aldım. Taktırınca resim de koyarım.

Nokian WR G2

Şener Bey merhabalar..Konusu geçen bu lastikleri almayı düşünüyorum.Kar performansı nasıl acaba,deneme fırsatınız oldu mu?Qashqai aracıma uygun tek Nokian lastik Wr G2 tecrubelerinizden çok kısa faydalanmak isterim.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

14 yada 15 inch SAC Jantlar nerelerde satılıyor?

Lastik bayileri satıyor mu?

Jant bayilerinde genelde alaşım olduğu için ve kimse sac jant kolay kolay aramadığı için, bulması biraz zor gibi geldi.

Internetten aratınca da çoğunlukla Sahibinden.com 2.el ilanları çıkıyor.

Daha önce alan arkadaş oldu mu?

Ve fiyatları ne kadar? Tanesi 50 TL falan mı?

Takacağın araç nedir
  • 4 adet 5 x 114,3 jantı olan var mı ?
  • 16 inç olan tekerlerin kış lastikleri pahalı oluyor ki hele ince yanak ise benimki gibi tam fahiş fiyatlar. 215/45R16 bendeki Al-SS jant.. Alternatif olarak 205/50R16, 195/50R16 ve 195/55R16 kullanabiliyorum ancak bunların fiyatları da pahalı. Bu yüzden sac jant alıp aracın kitapçığında olan diğer teker ebatı yani 185/60R15 seviyesine indirmek istiyorum ama hala kararsızım zira örneğin Lassa Snoways Era model için lastik başına 100 TL ucuzluyor ama jant ve kapağını alınca sanki aynı fiyata yaklaşıyor. Çıkma bulursam almayı planlıyorum bakalım, hatta kapaksız da kullanabilirim 3-5 ay masraf olmasın diye.

Tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim...

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black exodus

16 inç olan tekerlerin kış lastikleri pahalı oluyor ki hele ince yanak ise benimki gibi tam fahiş fiyatlar. 215/45R16 bendeki Al-SS jant.. Alternatif olarak 205/50R16, 195/50R16 ve 195/55R16 kullanabiliyorum ancak bunların fiyatları da pahalı. Bu yüzden sac jant alıp aracın kitapçığında olan diğer teker ebatı yani 185/60R15 seviyesine indirmek istiyorum ama hala kararsızım zira örneğin Lassa Snoways Era model için lastik başına 100 TL ucuzluyor ama jant ve kapağını alınca sanki aynı fiyata yaklaşıyor. Çıkma bulursam almayı planlıyorum bakalım, hatta kapaksız da kullanabilirim 3-5 ay masraf olmasın diye.

Tavsiyesi olan varsa dinlemek isterim...

205/55/16 kullanmak bana mantıklı geliyor, apaçiler yay kesip araçları yere basınca sürtmeyen lastik 2 cm çamurluğa yanaştı diye sürtmez bence.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.