Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.619
Cevap
86
Favori
445.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefondan girince oluyor ama bilgisayardan girince bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Emphair

Bazı öncesi - sonrası görüntüleri paylaşmak istiyorum. İnstagram hesabımızdan ( @emphairhairtransplant) bizi takip ederek hastalarımız ile ilgili gelişmeleri görerek karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Merhabalar. Buradan bazı sonuçlarımızı görebilirsiniz. Hastalarımızın deneyimlerini instagram hesabımızdan ( @emphairhairtransplant) ve youtube sayfamızdan (Emphair Hair Transplant) inceleyebilirsiniz.
  • Saç ekimi 1 günde bitiyor mu tekrar tekrar gitmeye gerek var mı?

• Vict0ry kullanıcısına yanıt

Ortalama 8 10 saate bitiyor işlem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gülistan11 G kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Saç ekimi fiyatlarında temel bir fiyat dışında ek hizmetlere göre fiyatlar değişmektedir. Bu yüzden ne yazık ki tek bir fiyat vermek doğru değildir. İhtiyaçlarınızı bilmek ve buna göre bir süreç planlamak için danışmanlarımızla görüşmeniz, fırsatınız varsa ücretsiz muayeneye gelmeniz, yoksa online saç analizi ile operasyon öncesinde bu planlamaların yapılması için destek almanız önemlidir. İyi günler dileriz.
  • Beyler saç ekimini işin asıl uzmanı olan tıp doktorlarına yaptırın. Saç ekim yapıyorum diye ortada bir sürü ilkokul mezunu kasap var.

• ENİS ABİ SAÇ EKİMİ SONUÇLARI 

• Merhabalar, ben Amerika'da yasiyorum ama bu yazin Turkiye'ye gelip 3 hafta kalacagim. Sace ektirmek istersem bu surec icinde bunu yapmak mumkunmudur? Sac ekimi sonrasi muayene ve bakim vs. goz onunde bulundurusak.

• MiQelangelo kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Süreç şu şekilde ilerlemektedir:

Operasyon tarihinden en geç 48 saat önce Covid testi yapılır. Bunu istediğiniz bir hastanede veya bizim operasyonlarımızı yaptığımız hastanelerde yaptırabilirsiniz. Operasyon yaklaşık 8 saat kadar sürmektedir. Ertesi günü dinlenmenizi istiyoruz. Ondan sonraki gün ise bandajların çıkarılıp ilk saç yıkamasının yapıldığı gündür. Sonrasında günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.
  • @Emphair merhaba birşey sormak istiyorum. ekim yaptırdıktan sonra yürüyüşlere, evde eliptik bisiklet kullanmaya ve en fazla 50 kilo ağırlık çalışmalarına ne zaman başlanıyor?

• Kan alınırken, iğne olduktan hemen sonra gibi durumlarda tansiyonu düşen biriyim. Bana uygun değil sanırım saç ekimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sekoo92 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba Bunun için en az 2 hafta kadar beklemeniz gerekecektir. Danışmanlarımız bazı hastalarında sürecin ilerlemesine göre bir süre daha uzatmayı önerebilmektedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Kan alınırken, iğne olduktan hemen sonra gibi durumlarda tansiyonu düşen biriyim. Bana uygun değil sanırım saç ekimi?
    Açıkçası bu konuyla ilgili en doğru yönlendirmeyi uzmanlarımız yapacaktır. Belki operasyon öncesi kan sayımı için tahlil yaptırmanızı isteyebilirler. Uygun değil demek çok doğru olmaz ama engel olmayacak bir sebepse buna göre planlama yapılması mümkün olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.