Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
980
Cevap
54
Favori
213.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 356
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 147
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 50
  • Favoriye Eklediklerim 54
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Emphair (147 mesaj) mahmut_emmi (39 mesaj) Portraitclub (32 mesaj) iquique (15 mesaj) mrflash (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (672 mesaj) Mobil (246 mesaj) Mini (32 mesaj) Uygulama (27 mesaj) (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj

telefondan girince oluyor ama bilgisayardan girince bulamıyorum

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    144 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Emphair

Bazı öncesi - sonrası görüntüleri paylaşmak istiyorum. İnstagram hesabımızdan ( @emphairhairtransplant) bizi takip ederek hastalarımız ile ilgili gelişmeleri görerek karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Merhabalar. Buradan bazı sonuçlarımızı görebilirsiniz. Hastalarımızın deneyimlerini instagram hesabımızdan ( @emphairhairtransplant) ve youtube sayfamızdan (Emphair Hair Transplant) inceleyebilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    4514 Mesaj

Saç ekimi 1 günde bitiyor mu tekrar tekrar gitmeye gerek var mı?

• Yüzbaşı
    443 Mesaj

Ortalama 8 10 saate bitiyor işlem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    144 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar. Saç ekimi fiyatlarında temel bir fiyat dışında ek hizmetlere göre fiyatlar değişmektedir. Bu yüzden ne yazık ki tek bir fiyat vermek doğru değildir. İhtiyaçlarınızı bilmek ve buna göre bir süreç planlamak için danışmanlarımızla görüşmeniz, fırsatınız varsa ücretsiz muayeneye gelmeniz, yoksa online saç analizi ile operasyon öncesinde bu planlamaların yapılması için destek almanız önemlidir. İyi günler dileriz.
    |
    |
    Gülistan11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj

Beyler saç ekimini işin asıl uzmanı olan tıp doktorlarına yaptırın. Saç ekim yapıyorum diye ortada bir sürü ilkokul mezunu kasap var.

|
    |
  • Çavuş
    40 Mesaj

ENİS ABİ  

|
    |
  • Yarbay
    4825 Mesaj

Merhabalar, ben Amerika'da yasiyorum ama bu yazin Turkiye'ye gelip 3 hafta kalacagim. Sace ektirmek istersem bu surec icinde bunu yapmak mumkunmudur? Sac ekimi sonrasi muayene ve bakim vs. goz onunde bulundurusak.

• Firma Yetkilisi
    144 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar. Süreç şu şekilde ilerlemektedir:

Operasyon tarihinden en geç 48 saat önce Covid testi yapılır. Bunu istediğiniz bir hastanede veya bizim operasyonlarımızı yaptığımız hastanelerde yaptırabilirsiniz. Operasyon yaklaşık 8 saat kadar sürmektedir. Ertesi günü dinlenmenizi istiyoruz. Ondan sonraki gün ise bandajların çıkarılıp ilk saç yıkamasının yapıldığı gündür. Sonrasında günlük hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.
    |
    |
    MiQelangelo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

@Emphair merhaba birşey sormak istiyorum. ekim yaptırdıktan sonra yürüyüşlere, evde eliptik bisiklet kullanmaya ve en fazla 50 kilo ağırlık çalışmalarına ne zaman başlanıyor?

• Yarbay
    5133 Mesaj
    Kan alınırken, iğne olduktan hemen sonra gibi durumlarda tansiyonu düşen biriyim. Bana uygun değil sanırım saç ekimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    144 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba Bunun için en az 2 hafta kadar beklemeniz gerekecektir. Danışmanlarımız bazı hastalarında sürecin ilerlemesine göre bir süre daha uzatmayı önerebilmektedir.
    |
    |
    sekoo92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    144 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Kan alınırken, iğne olduktan hemen sonra gibi durumlarda tansiyonu düşen biriyim. Bana uygun değil sanırım saç ekimi?
    Açıkçası bu konuyla ilgili en doğru yönlendirmeyi uzmanlarımız yapacaktır. Belki operasyon öncesi kan sayımı için tahlil yaptırmanızı isteyebilirler. Uygun değil demek çok doğru olmaz ama engel olmayacak bir sebepse buna göre planlama yapılması mümkün olacaktır.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.