Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
869
Cevap
48
Favori
167.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 318
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 119
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 41
  • Favoriye Eklediklerim 48
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Emphair (119 mesaj) Portraitclub (32 mesaj) mahmut_emmi (32 mesaj) iquique (15 mesaj) mrflash (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (581 mesaj) Mobil (229 mesaj) Mini (32 mesaj) Uygulama (27 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bluemannn

Emphair, Dost kayaoğlu nun saçı neden çıkmadı. Kaçtır yazıyorum cevap yazmıyorsunuz. Yaptığınız iyi şeylerin arkasında övünerek duruyorsunuz. CEVAP VERİNİZ.
    Ozel durummus.

O tip sac ektirse ne olur. Buyuk ihtimal bedava reklam karsiligi ektirdi gelisi guzel diktiler saci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    118 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar. Reklam amaçlı yapılan çalışmalarda neden gelişigüzel çalışıldığını düşündüğünüzü anlayamadım. Tam tersi bir çok kişinin gözü önünde olan biri için ayrıca çalışılması gerekir mantıken. Bir çok öncesi sonrası operasyon sonucunu sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıyoruz. Bu konuda genele bakıp samimiyetimizi anlamanızı rica ederiz.
    |
    |
    PAUL WALKER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    58 Mesaj

1 haftadır 2-3 kere sokağa çıktım yanılmıyorsam 3 kişi saç ektirmiş denk geldi. hayatım boyunca 3 kişiyi görmemişimdir belkide saç ektiren. benimde saçlar her yerden seyrelmeye başladı 5 yıldır ve beyazlamalar.

ilerde saç ektirirmiyim bilemiyorum henüz o seviyeye gelmedim kel değilim.bu dökülmenin yarısı daha dökülürse ozaman olabilir. saçlar neden döklürü çok yazardımda üşeniyorum yormam kendimi  

Lakin saçı henüz tam dökülmemiş veya saçı hiç dökülmemiş ama ilerde dökülmeye meyilli kişilere tavsiyem şudur not edin unutmayın

'' telefonunuzu elinize alıp. özellikle önden saçınızı çekin. ve saklayın bu resmi ilerde dökülürse diye. saç çizginizin başladığı yer çok önemli. yani saç başınızla anlınızla nerede kesişiyor bu önemli.buna saç çizgisi diyorlar.''

saç çizginiz doğal olmalı ve saç çizginiz nerede başlıyorsa oradan ekime başlanmalı. şaçınız alnınızı çok yukarısına doğru ekilirse buda kötü görüntü oluşturur. o yüzden saçınızın özellikle önünü çekin saklayın. heryerinide çekip saklayın.ilerde lazım olacak. yoksa saçınızın tepesinden ekim başlamasın saç çizginiiz yukarıya kaydırmasınlar.çok çirkin olur.

|
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    Antalya saç ekim için önerilerinizi beklerim şimdi ihtiyaç yok ama ileride olabilir:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj

benim eşimde düşünüyo

• Firma Yetkilisi
    118 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhabalar. Eşinizin iletişim bilgilerini bize DM'den iletebilirseniz danışmanlarımız yardımcı olmak için kendisine ulaşım sağlayabilir. Veya +90 549 827 58 21 numaralı telefondan siz eşiniz adına önemli detayları öğrenerek bu konuda ön bilgi edinebilirsiniz. İyi günler dileriz.
    |
    |
    zülüşş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.