Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar benim kan değerlerim genelde yüksek çıkıyor ve arada kan vermem gerekiyor sağlığım için.
    En son Agustos’ta Kızılay’a kan bağışladım bu aralar tekrar yapmam lazim yine değerler yukseldi ancak saçta ektirmek istiyorum. Sac ektirmeden önce kan bağışlasam saç ekimi sonrasi süreci zora sokmuş olurmuyum ?

Kan bağışlama formu doldururken “saç ekimi , estetik müdahale akapuntur botoks vs vs. soruyor. Bu kan verme işini ekimden öncemi yapmak gerek sonramı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar emphair harici güvenebileceğimiz saç ekim merkezi tavsiye olan var mı bizlere?
  • Mazotçu M kullanıcısına yanıt
    Benim kuzen eskiden İsveç Klinik te çalışıyordu. Kendiside yapılan işleri görüyordu. Bana orayi öneriyor halâ. Oranın sosyal medya ve youtube dan gücü çok. Operasyon öncesi merak edilen şeyleri rahatlikla cevaplıyor musteri hizmetleri ilgili.

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Buna en doğru cevabı danışmanlarımız verebilir. Medikal konularda buradan ne yazıkki yardımcı olamıyorum. whatsapp hattımızdan bize sorunuzu iletebilirseniz danışmanlarımız sorunuzu cevaplayacaklardır.
    isveç klinik mi aman abi. ben bizzat deneyimledim orayı daha önce berbatt ötesi bir yer. Sosyal medyada fake meme koymaktan başka yaptıkları yok. saç ekimcileri de ne idüğü belirsiz, ayrıca en son bir cerrah vardı o çıkıncada boka sardı orası. Yönetiminden en alt kademeye kadar leşşşş bir yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazilkanmaz

20 bana uçuk geldi abisi, açıkcası bu iş için o kadar bütçe de hangi babayiğit ayırır bilemem.
    bunun için uygun bir mevsim var mıdır, ben mayıs başı gibi ektirsem denize havuza girebilir miyim eylül başı gibi bir tatil planı olsa.
    bir de bu emphair gördüm en son ona bakıcam, başka önerdiğiniz ektirdim dediğiniz nereler var beyler, benm açıklık artık gittikte büyüyor, dökülme de bir arttı son zamanlarda.
    fiyat yazın aman diyim fakeler Allah korkunuz varsa yazmayın abisi, mayısta gidip gönül rahatlığıyla koltuğa oturtup ekim yaptırmak istiyorum yok mu bir dürüst insan evladı yardımcı olun abinize bi el atın
    Protez saç gibi bir nimet var neden ektiriyorsunuz ki ben anlamıyorum,6 sene oldu kimse protez olduğumu bilmiyor.2 Milyar verip 2-3 sene kullanabileceğiniz ,sık saçlara istediğiniz şekli verebileceğiniz bir saça sahip oluyorsunuz.Ben Pazarlamacı değilim kullanıcıyım kimseye protez saç markası söylemiyorum gidin gözünüzle canlı canlı protez kullanıcısı görün ,internetde tonla var izleyin.Saç ekimi geçiçi çözüm ve ne kadar ekerseniz ekin sıklık hiçbirzaman istediğiniz gibi olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 12 Mart 2020; 10:52:59 >

• FİT GYM kullanıcısına yanıt
    Hocam protezi kendini kandırmak gibi görüyorum.
    Dün youtube da Aras Karanfilin protez yaptırdığını gördüm güzel reklam oldu. Fena değil bence dediğiniz gibi. Kullanimi falan nasıldır biri saç çeker gibi çekse çıkan bir şey mi ?

Saç ektirmek kendini kandırmak değilmi ? enseden alıp üste ekiyorsun kazandığın ne oluyor sadece önündeki saçlarının seyrekliği veya kelliği bir nebze kapanıyor ya sonrası ? Seyreklik gidiyormu hayır ? istediğin gibi gür ve sık oluyormu hayır ? Ama protez ile istediğin sıklıkda güzelikde saçın olabiliyor ve gerçek saçından orjinalliğini ayırabilecek tek etmen bu işlerle uğraşan insanlar :) bence kendinizi kandırıp 10 bin 20 bin vermek yerine 2 bin verip protez yaptırmak daha mantıklı,neresinden bakarsan bak.

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 12 Mart 2020; 12:50:52 >

• Mazotçu M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, medoran saç kliniğini önerebilirim. Cildiye uzmanı kontrolünde yapılıyor. Ben kendim orada yaptırdım, isterseniz önce aşağıdaki linkleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Her türlü sorunuzu cevaplarım. Gerekirse buluşur saçıma bakabilirsiniz.
    http://sacekimiankara.tk/https://www.medoran.com/sacekimi.htm
    Merhaba, saç ekim fiyatları 10 bin 20 bin değil yanlışınız var.
    Ayrıca saç protezinin fiyatı daha pahalı bir peruk 2 seneden az gidiyor ve asıl saç protezinin fiyatı daha pahalı.https://www.medoran.com/sacekimi.htmhttp://sacekimiankara.tk/
    öyle olunca cenabet gezmiş olmuyor musuunuz?
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Daha yumuşak sorsaydınız iyiydi, ama genel anlamda önemli bir soru ben de merak ettim:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brk_41 kullanıcısına yanıt
    doğruya doğru. bizbizeyiz. bir de arkdaşa demiş protezi yapan dışında anlamaz kimse ama ben bugune kadar yaptıran herkesi anladım.
  • Protez saçla banyo yapmak zorundamısınız ? banyo yapıyorsan çıkarır köşeye koyar ,banyonu yapar,kurulanır,sonra tekrar protez saçını takarsın.Protezi yıkamak için banyo yapmassın,kendini temizlemek için yapar,protezi ayrıca temizlersin.
    Protezi sprey kullanmıyorsan ,jole kullanmıyorsan hergün yıkaman gerekmiyor ,2 ayda bir yıkaman yeterli.

Ayrıca yukarda bir resim paylaştım ,senin protezini anladığın kişilerin saçlarını hangi dandik firma yaptı bilmiyorum ama piyasada çok iyi firmalar var.
  • Güncel saç ekimi fiyatları hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?

İlk 4 cümle yüzde yüz doğru

• Bu konuda uzman yerler seçmek gerek.
    Gecen bir kişi saç ektirmiş, gülmemek elde değil.
    Bariz belli oluyor, doğallık sıfır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 14 Mart 2020; 0:5:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: press-tij

Bu konuda uzman yerler seçmek gerek.
    Gecen bir kişi saç ektirmiş, gülmemek elde değil.
    Bariz belli oluyor, doğallık sıfır.
    Nerden bahsediyorsunuz Emphair mi ?
    Yok o değil.

Hocam protezin de bakımları pahalı.2 yada en fazla 3 haftada bir gidilmesi gerekiyormuş .Her gidişte 150- 200 tl bakım ücreti var.Ayrıca 2 yıl boyunca kullanabildiğini ilk defa sizden duydum .
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.