Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç ekimi yaptırmış biri olarak açık seçik ve net olarak söylüyorum, kesinlikle ve kesinlikle yaptırmayın. Hiçbir işe yaradigi yok, zannediyoruz ki saclarimiz eskisi gibi olacak. Öyle birşey yok, komple yalan dolan. Acısı mi? Anlatırken bile tüylerim diken diken oluyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Saç ekimi yaptırmış biri olarak açık seçik ve net olarak söylüyorum, kesinlikle ve kesinlikle yaptırmayın. Hiçbir işe yaradigi yok, zannediyoruz ki saclarimiz eskisi gibi olacak. Öyle birşey yok, komple yalan dolan. Acısı mi? Anlatırken bile tüylerim diken diken oluyor...
    Ben kesinlikle öneriyorum hocam. Sizin operasyon sanırım iyi gitmemiş.

Not : konudaki ekim firmasiyla bir ilgim yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Ben kesinlikle öneriyorum hocam. Sizin operasyon sanırım iyi gitmemiş.

Not : konudaki ekim firmasiyla bir ilgim yoktur.

Alıntıları Göster
    Sizin ki bizim ki diye birşey yok bir defa bunu belirteyim.
    Ekilen bölge tepe bölgesi. Ekilen saç miktarı 3 ila 5 bin arası.
    Ekilen bölgede geçmişte olan saç sayısı 160 ila 170 bin arası
    Kocaman ve bomboş hikayelerle insanlari bosuna kandırıp yönlendirmenin manası yok. he farklılık oldu mu saçımda? Gayet tabii oldu ve eskisi gibi çok çok seyrek görünmüyor. Bakınız burada beklenti çok önemli. Beklenti ne? Ortaya çıkan ne? Yüzde yüz beklentiniz olmayacak çünkü dökülen ve ekilen arasında ki farkı yukarıda belirttim.

• Forum resmen felaket tellalligina dönmüş . Yaw arkadaş bir sürü firma var ve sac Ekim’i artık eskisi gibi korkunc ağrılı sancılı bir süreç değil öyle yorumlar görüyorum ki sanki karaciğerinden 15 yerden ameliyatı olmuş .. valla ya siz kasaplara denk gelmişsiniz ya da birileri sizi fena korkutmuş .. tamam kötü firmalar da var ama sac ekimi böyle korkunc bisey değil yaw .. saçlarınız 17 yaşındaki halinize donmez evet ama artık aynalara bakabiliyorsunuz en azından bende de seyrelme var ve yakın dönemde ekecem kısmetse ...

• Evet bende gördüm saçı olmayan biri losyon kulandı saçı sim siyah olmuştu ona dedim saç ekimi hayır losyun dedi adamı görmesem bu ilaca inanmazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Forum resmen felaket tellalligina dönmüş . Yaw arkadaş bir sürü firma var ve sac Ekim’i artık eskisi gibi korkunc ağrılı sancılı bir süreç değil öyle yorumlar görüyorum ki sanki karaciğerinden 15 yerden ameliyatı olmuş .. valla ya siz kasaplara denk gelmişsiniz ya da birileri sizi fena korkutmuş .. tamam kötü firmalar da var ama sac ekimi böyle korkunc bisey değil yaw .. saçlarınız 17 yaşındaki halinize donmez evet ama artık aynalara bakabiliyorsunuz en azından bende de seyrelme var ve yakın dönemde ekecem kısmetse ...
    Saç ekimi sonrası buradan alıntı yapın
    Acı durumunuz ne olacak hep beraber görelim

• Gen-2 G kullanıcısına yanıt
    Dövme ile onu nasıl bir tutuyorsun? Dövme yapılırken herhangi bir uyuşturma yapılmaz. Ayrıca şu dövme olayını da neden bu kadar büyütüyorsunuz? İlk defa dövme yaptırmıştım koluma sabah 10 akşam 8 de bitti dövmenin büyüklüğü 50cm ve çok fazla ince işçilik var. Ayrıca hiç acıyor demedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Dövme ile onu nasıl bir tutuyorsun? Dövme yapılırken herhangi bir uyuşturma yapılmaz. Ayrıca şu dövme olayını da neden bu kadar büyütüyorsunuz? İlk defa dövme yaptırmıştım koluma sabah 10 akşam 8 de bitti dövmenin büyüklüğü 50cm ve çok fazla ince işçilik var. Ayrıca hiç acıyor demedim.
    Boynuna yaptırdın mı? Ben de kollarımda ve omuzlarımda acı hissetmedim ama boyun seni mahveder boynumdaki ufak birşey old school boynuna yaptır o koltuktan zıplayacaksın ve kafan tavana çarpacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gen-2 -- 15 Aralık 2019; 19:58:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphair

Merhaba efendim. Ankara Acıbadem Hastanesi kliniğimizde opersayon olan bir hastamızın sonucu. Bu bahsettiğiniz klinikteki kadar iyi bir sonuç mudur sizce?
    Dilerseniz bu ve bunun gibi bir çok hastamızın çeşitli dönemlerdeki sonucunu instagram sayfamızda ( @emphairhairtransplant ) bulabilirsiniz.

Bu insanları salak yerine koymaktır. Bu saç bariz bir şekilde protez. Madem bu arkadaş hastanız birgün kendisiyle görüşelim, süreci bize anlatsın, saçını görelim.

Mesut saçı bedavaya getiricen diye bunlara reklam sözü verdi anlaşılan.

• Önder kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim. İlerleyen sayfalarımızda bu konu ile ilgili başka paylaşımlar yapıldı ve sizin gibi düşünen sayfa ziyaretçilerimiz fikirlerini değiştirmişti. Sanırım o yorumları kaçırdınız. İyi günler dileriz
    Önder hocam önceki sayfada diğer resimleri de var, bir incele derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Bu insanları salak yerine koymaktır. Bu saç bariz bir şekilde protez. Madem bu arkadaş hastanız birgün kendisiyle görüşelim, süreci bize anlatsın, saçını görelim.

Mesut saçı bedavaya getiricen diye bunlara reklam sözü verdi anlaşılan.

Alıntıları Göster
    yoo protez gibi durmuyor protezlik birşey yok ki adamın saç zaten fazla dökülmemiş orta sağlammış yanlarda problem varmış doldurmuşlar işte olmuş. ahahahaha ampul gibi tepe cascavlak adamı bu hale getirsinler de görelim resme koptum yalnız o ne duruş o ne selfi

bu arada bu başlığı dün keşfettim ama çok fazla sayıda reklamcı satıcı var ben sizin yerinizde olsaydım bunlara güvenmezdim sizin paranızı alıp kafanıza çim tohumu eker bunlar ağağğaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gen-2 -- 16 Aralık 2019; 13:3:48 >

Neden bu kadar emin konuşuyorsunuz saç ekimi bu geçmiş sayfalara bakmamissiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enis KİRAZOĞLU' nun saçları nerde hala çıkmadı
  • Sac ekim ciddi bir is kolu olmaya baslamid durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Fe Yekün

Saç ekimi yaptırmış biri olarak açık seçik ve net olarak söylüyorum, kesinlikle ve kesinlikle yaptırmayın. Hiçbir işe yaradigi yok, zannediyoruz ki saclarimiz eskisi gibi olacak. Öyle birşey yok, komple yalan dolan. Acısı mi? Anlatırken bile tüylerim diken diken oluyor...
    .....

• yok mu kardeşim reklam yapmadan adam gibi çıkıp şurada şu kadara yaptırdım şu da fotoğrafım diye koyacak bir babayiğit? Benide etiketleyiversin alayı reklam olmuş çüş be
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.