Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
846
Cevap
46
Favori
157.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 306
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 112
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 39
  • Favoriye Eklediklerim 46
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Emphair (112 mesaj) Portraitclub (32 mesaj) mahmut_emmi (32 mesaj) iquique (15 mesaj) mrflash (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (561 mesaj) Mobil (228 mesaj) Mini (30 mesaj) Uygulama (27 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    11 Mesaj

Kardds bu teknik yayilmadi daha deneme asamasinda benim tanidik bubiste bana uyguladi.bu teknikte kokler yerinden cikmadan frekans dalga boylari taklit edilerek ekilecek alansa yeni dalga frekans taklidi yapildi.sinirler varmis gibi savranip tuyleri canlandirior
    |
    |
    herseferinde02 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    195 Mesaj

Siz nerede ektirdiniz hocam? O kadar para vermeye değer mi ? Bir de hangi forum pm atar mısınız?
    |
    |
    FTaze kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1158 Mesaj
    Bende de var saç dökülmesi. Ama yapılacak hiç birşey orjinalinin yerini tutmaz. Ayrıca gerek yok o acıya, masrafa. Çok matah olsa J.statham gibi ünlüler ektirirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2732 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ibalci

1 yıllık uzun araştırmalarım sonucu en iyiyi ararken Emphair saç ekim merkezi(Acıbadem hastanesi) 'nin bu işte 1 numara olduğunu öğrendim ve saç ekimine karar verdim.
    Ekim yapılalı tam olarak 2 ay oldu, söyledikleri ve vadettikleri her şey şuana kadar doğru olarak devam ediyor. İlerleyen süreçte yorumlarımı tekrar ileteceğim.

Teşekkürler Emphair ve değerli sağlık danışmanım Sabiha Hn.
    emphair bey çok belli ediyorsunuz..
  • Yarbay
    2890 Mesaj

Şuna dikkat ettim sadece sizin için değil bütün saç ekim merkezleri de yapıyor, herkesin alın çizgisi aynı artık insanların saçına baktığımda kimin saç ekimi yaptığını kimin yapmadığını anlayabiliyorum. Bunu daha bir orjinal yapamıyor musunuz?

|
    |
    Emphair kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4478 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Şuna dikkat ettim sadece sizin için değil bütün saç ekim merkezleri de yapıyor, herkesin alın çizgisi aynı artık insanların saçına baktığımda kimin saç ekimi yaptığını kimin yapmadığını anlayabiliyorum. Bunu daha bir orjinal yapamıyor musunuz?
    Dostum hiç kul yapısıyla Allah yapısı bir olur mu? estetik ameliyatların çoğu dışarıdan bakınca anlaşılıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj
    Saç ekimi yakında tarihe karışır saç losyonları var 2 ayda canavar gibi saç çıkarıyor kullanan tanıdıklarım var mevcut saçları da güçlendi ve yeni saçları çıkmaya başladı o acıya değmez

• Yüzbaşı
    493 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: çhela

Saç ekimi yakında tarihe karışır saç losyonları var 2 ayda canavar gibi saç çıkarıyor kullanan tanıdıklarım var mevcut saçları da güçlendi ve yeni saçları çıkmaya başladı o acıya değmez
    hangi marka ürünler
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj

Saç bakım kürü yazıyor üzerinde sağlık bakanlığı onaylı 2 ay düzenli kullanımda bile saç çıkarıyor arkadaşlarım ilk aldığında dalga geçmiştim sizi yemişler diye ama sonra morardım.

|
    |
    byalican kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4478 Mesaj
    quote:

boş beleş ürünlerin reklamını yapma kardeş.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj
    Birincisi boş beleş değil ikincisi reklam yapmıyorum yıllardır bu forumdayım kimseye zararı dokunacak bir şey önermedim. Gözümle görmediğim şeyi de kimseye önerip vebalini almam. Benim bundan ne kazancım olacakta reklam yapayım? Millet acı çekmeden önce denesin diye yazıyorum seni geren ne isteyen dener isteyen denemez.

• Yüzbaşı
    821 Mesaj

Sanırım şu mavi serumdan bahsediyorsun. Onun içinde finasterid var diyorlar. Finasterid sanırım kelliğe etkili olan tek ilaç. Erkeklik hormonuyla ilgili bişeyleri baskılıyormuş falan.

Google'a finasterid yazarsanız, pek masum bişey olmadığını görürsünüz. Ne olduğundan emin olmadan bişey kullanmayın. Saç çıkaracam derken iktidardan olmayın.

(Bi ara şu saç ekim sonuçları forumunda okumuştum bunları. Ekim konusunda o forum güzel).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    çhela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj

Mavi serum değil farklı birşey 5 aydır kullanan tanıdığım var henüz bir yan etkisi olmadı belki de dediğiniz gibi bir madde vardır uzun dönemde etki ediyordur. Kutusunu incelediğimde dediğiniz madde yoktu vitamin karışımları yazıyordu ama burası Türkiye kutunun üstünde her madde yazmasa bile bir yaptırımı olacağını sanmıyorum.

|
    |
    asderty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    821 Mesaj

Aynen. Bu ülkede kimseye güvenilmez. El altından üretip satanlar içine finasteridi basıyorlarmış diye söyleniyor.

Forumda yazana göre erkek tipi saç dökülmesini finasterid harici kesen bişey yokmuş. Bazı losyonlar bir süre azaltıyor da diyorlardı ama geçiciymiş.

Memnun olan varsa kullansın tabi. Benim berber de mavi serum kullanan birkaç kişinin saçı arttı diyordu. Ama özellikle bu ülkede dikkat etmek lazım ne kullandığına. Hiç bir suçun cezası yaptırımı yok. Ceza almayacağını bildikleri için herşeyi yapıp satar çakallar.

|
    |
    çhela kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4890 Mesaj
    Sizce bu saçın gideri nedir arkadaşlar?

• Yarbay
    2890 Mesaj

Hocam okeye dönmüş

|
    |
    Büyük İskender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    821 Mesaj

Fazla anlamam ama yaşın 35 ve üstüyse bence süper olmasa da bişeyler olur. Donör bölge iyi gibi. Ama gençsen bilemem.

Saç ekimi sonuçları yaz Google'a, oraya sor.

|
    |
    Büyük İskender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    11 Mesaj
    Sac ektirdim 3 hafta oldu dokulmuolar da uzamiyotlarda ?!
    |
    |
  • Yarbay
    3840 Mesaj
    quote:

Mavi serum değil farklı birşey 5 aydır kullanan tanıdığım var henüz bir yan etkisi olmadı belki de dediğiniz gibi bir madde vardır uzun dönemde etki ediyordur. Kutusunu incelediğimde dediğiniz madde yoktu vitamin karışımları yazıyordu ama burası Türkiye kutunun üstünde her madde yazmasa bile bir yaptırımı olacağını sanmıyorum.
    hocam ürünün adı nedir paylaşırsanız benimle sevinirim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.