Şimdi Ara

Saç ekimi sonrası 12. gün | Ekilenler uzuyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
8.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar elimde formül var. Biraz zaman daha geçtikten sonra makale şeklinde yayınlamayı düşünüyorum. Bende işe yaradı lakin umut vermek için yazmıyorum herkes de aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum.

Not: Ekim yok

resimleri sildim koymuyorum. Herifin teki reklam demiş. Formül falan da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farego -- 13 Aralık 2018; 23:40:39 >
  • farego kullanıcısına yanıt
    şimdi reklamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akabey

şimdi reklamlar
    Neyin reklamını yapmışım?
  • farego kullanıcısına yanıt
    konuda "formül" falan yazınca REKLAM yaptığın ortada
  • burada SAÇ EKİMİ UYGULAMASI ve sonrası paylaşılıyor !
    senin mesajının yeri burası mı ?

madem formül var,
    aç konuyu oradan yürü
  • Valla abiler hiç reklam meklam olaylarına girmeyin.Burada milletin reklamını yapıp sağlığıyla oynayacak kadar terbiyesiz birisi değilim. İstanbul şişlide "Medeks Hair Center" diye bir klinik var adamlar 3500-4000 tl gibi sabit fiyatlara sınırsız kök ekiyorlar. Çalışanlar uzman sağlıkçı. İşin enteresan tarafı ekim işini garantili yapıyorlar seyrek bir durumla karşılaşılırsa ücretsiz ekim garantileri var. İhtiyacı olan varsa gitsin görüşsüz bir şey kaybetmezsiniz. Sahibi Gökhan Parlak ve Hayriye parlak hanımefendiler.Ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar 15.000'den fazla saç ekim tecrübeleri var bilginiz olsun saygılar selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: farego

Arkadaşlar elimde formül var. Biraz zaman daha geçtikten sonra makale şeklinde yayınlamayı düşünüyorum. Bende işe yaradı lakin umut vermek için yazmıyorum herkes de aynı etkiyi gösterir mi bilmiyorum.

Not: Ekim yok

resimleri sildim koymuyorum. Herifin teki reklam demiş. Formül falan da yok.
    Yine de paylaşayım. Mesajlara cevap veremiyorum.

https://www.solargezi.com/dokulen-saclarimi-geri-kazandim/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç ekimi sonrası 12. gün | Ekilenler uzuyor

Saç ekimi sonrası 12. gün | Ekilenler uzuyor
  • Saç ekimi sonrası 12. gün | Ekilenler uzuyor

Mesut Çevik Son Hali :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buguncx -- 29 Ocak 2019; 3:33:30 >
  • kendi açılarından sakıncalı gördükleri mesajları silmişler. prp bir balondur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buguncx

Mesut Çevik Son Hali :D

• son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: danmur

son durum nedir?

@Speed-Step @Enis_KİRAZOĞLU

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 22 Nisan 2019; 23:20:26 >

• üzerinden kaç ay geçti.son bir video paylaşsan abi.artık bakıma özel şampuanlara gerek varmı? prp vb seanslara gerek varmı? yoksa eskisi gibi kullanabiliyor muyuz? ya da sürekli bir bakım yapmak zorunda mıyız? yani 4 6 bin verip kurtulabiliyor muyuz yoksa ömrümüz boyunca sürekli bir şeylere para ödemek zorunda mıyız ?

• Ben de merak ediyorum son durumu, ciddi şekilde düşünmeye başladım uygulamayı. Bilgi verirseniz iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.