Şimdi Ara

Saç ekimi sonrası 12. gün | Ekilenler uzuyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
5
Favori
8.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam eskiden saçlar kıvırcıkmıydı yoksa ektirdikten sonra mı böyle çıkmaya başladı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbakan Pirlo

Hocam eskiden saçlar kıvırcıkmıydı yoksa ektirdikten sonra mı böyle çıkmaya başladı?
    Eskiden de böyleydi dalgalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksss kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yeni saçlarınız çok yakışmış , özel bir soru olmayacaksa işlemden sonra hayatınızda neler değişti acaba?
  • Çok Teşekkürler,takipteyim eğer başarılı olursa ben de saç ektirebilirim.

• Mesut Çevik yazık etmişsin kendine. Ektirdiğin saçların çoğu 1 seneye kalmaz dökülür. Kala kala tek tük diken gibi seyrek teller kalır. Birde doğal olmayan alın çizgiside eklenince açıkçası ben saç ektirenlere bakamıyorum. Yönümü çeviriyorum.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Nereden bu kanıya vardınız? merak ediyorum benimde bir arkadaşım saç ektirdi ve saçları dökülmedi başlarda ona takılırdım çim adam diye :))

• Bazı arkadaşlar, saç ekiminin geçici bir çözüm olduğunu ve etrafında ki bazı kişilerin ektirdikten sonra saçlarının döküldüğünü söylüyor.

Hayret edilecek bir şey, hala şüphe duyanlar var.

Saç ekiminin geçici bir çözüm olduğuna katılmıyorum.
    Neden mi? açıklayayım;

Bu konuyu çok araştırmış birisi olarak,
    Dünya da tüm insanların ve tüm kellerin ense ve şakak kısımlarına bakın, hiç birinin o bölge de saçları dökülmemiştir. Neden ? Çünkü insanların genetik olarak o bölgede ki saçları dökülmemeye kodlanmıştır. Yıllar önce bu gerçeği kavrayan bilim adamları saç ekimine başlamıştır. O yüzden ense ve şakaklardan alınıp tepe bölgesine nakledilen saçlar ömür boyu asla dökülmezler.

Tanıdığım bir sürü kişi var, tepe kısmı tamamen kel iken 15 yıl önce ekim yaptırmış, şu anda asla ve asla dökülmedi. Ve baktığınız da saç ektirdiğini asla anlayamazsınız. Eğer bazılarında dökülen saç varsa, o saçlar seyrek saçlıyken ekim yaptırmış kişilerin, ekim yapılmamış arada ki eski saçlarıdır.

Eğer sizin tanıdığınızın saçları ekimden 1-2 yıl sonra dökülmüşse, o klinik bu işi düzgün yapmamıştır. O kliniği sorgulayın. Sahte doktor kimliğiyle merdiven altı bu işi yapan bir sürü klinik var. Kesinlikle güvendiğiniz, diplomalı ve kendini kanıtlamış bir yer olması gerekiyor.

Ancak,
    Saç ekimin de bir gerçek vardır ki,
    asla ve asla bir CÜNEYT ARKIN saç sıklığını elde edemezsiniz.

Çünkü, şu anki saç ekim teknolojisiyle teknik olarak anadan doğma saç sıklığını elde etmek mümkün değildir.

Anadan doğma saç sıklığını elde edemesek de,
    Saç ekimiyle, gerekirse 2 seansla göze kötü görünmeyecek saç sıklığını elde edebilirsiniz.

Diğer gerçek de şudur;
    Çok nadir de olsa, bazı insanların ense ve şakaklarda ki verici saçlar yetersiz olabiliyor. Bu muayene de anlaşılıyor. Verici saçların yetersiz olduğunu doktor size söylediğin de, benim şahsi görüşüm şudur; sakın saç ekimin de ısrar etmeyin. Çünkü göze kötü görünen seyrek saç olacağına, kel olarak hayatınıza devam etmeniz etmeniz bence daha iyidir.

Neyse, sonuç olarak;
    Olumsuz yorumlara sakın inanmayın.

Lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyiniz, güvenilir diplomalı eller de yapılan saç ekimiyle, ekilen saçlar ömür boyu dökülmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 5 Aralık 2018; 12:58:15 >

• artık saçları ahenkle dans etmekle kalmıyor kolbastı ve hoptek oynuyor :)

• Data Transfer D kullanıcısına yanıt
    Hiç bir kanıya varmadan konuşuyor işte. Bir sonra ki yorumumla bu arkadaşa gerekli cevabı verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 5 Aralık 2018; 13:31:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Merhaba, yeni saçlarınız çok yakışmış , özel bir soru olmayacaksa işlemden sonra hayatınızda neler değişti acaba?
    Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Kendimle daha barışık oldum saçlarım uzadıkça haliyle daha genç görünmeye başladım bundan ötürü de kendime daha dikkat ediyorum gerek giysilerim olsun gerek yedik içtiklerim olsun yüzümdeki siyah noktalar için maske bile yapıyorum 😁 çevremdeki insanlar çok olumlu karşıladılar iki arkadaşım da bende ki olumlu değişimden sonra saç ektirdi ve ektirmeyi düşünenlerde mevcut Baştan söylediğim gibi saç dökülmesini kafaya takan biri kendi ile daha barışık oluyor

• Hocam, çayı içmeyecekseniz niye elinize aldınız?
    Hocam hayırlı olsun yeni saçlarınız çok yakışmış. size sormak istediğim iki soru var.

1. ekim sırasında acı hissettiniz mi?

2. ekimden sonra herhangi bi operasyon uygulama işlemi var mı?(ayda ya da yılda bir gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cant Let Go -- 5 Aralık 2018; 14:28:5 >
  • Her ne kadar bedavaya geldi, mis gibi reklam, paralar havada uçuşuyor gibi laflar edilse de şu da söz konusu ki, gerek hastane gerek ise Mesut bey oldukça büyük bir de risk alıyorlar. Mesut kanalın ekran yüzü ve hastane de oldukça ünlü. Bu saç ekimi tamamen herkesin izlemesine olanak verilecek bir şekilde hafta hafta yayınlandığı için yaşanacak bir aksama, hata veya tamamen olumsuz bir gelişme tümüyle izleyene yansıyacak ve bu da büyük bir marka değer kaybına neden olacaktır. Hem Mesut bey hem de hastane için. O yüzden cesareti için her iki tarafı da kutluyorum umarım her şey yolunda gider ve saç sorunu olan herkesin mutlu tedavisine örnek olan bir video serisi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 5 Aralık 2018; 15:22:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cant Let Go

Hocam hayırlı olsun yeni saçlarınız çok yakışmış. size sormak istediğim iki soru var.

2. ekimden sonra herhangi bi operasyon uygulama işlemi var mı?(ayda ya da yılda bir gibi)

Saç ekimi konusunda Mesut iki tane video paylaştı, her iki videoda da ekim sırasında acı hissetmedim diyor.

Videoları izlemeden böyle soruları sorunca çok saçma oluyor mesajlarınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cant Let Go

Teşekkür ederim sağolun

1. Ekim Sırasında sadece uyuşturmak için yapılan ilk iğnelerde acı hissettim sonrasında yarı uykulu yarı uyanık geçti operasyon acı hissetmedim.

2. Bazı yerler Ekim’den sonra prp yaptırıyor ama ben sadece Ekim bittiği anda prp yaptırdım daha sonrasında yaptırmadım Doktorum gerek yok dediği için. Ama şu var tavsiye ettikleri bir şampuan ve serum var onu kullandım hala da şampuanı arada kullanıyorum

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Mesut hocamın videosunu izledim ve onada bu soruyu sormuştum önceki konusunda.sadece ekim yaptıranların tecrübelerini merak ediyorum. Konuda yapılan trollükler saçma gelmiyorda benim konuyla alakalı sorduğum sorular mı saçma geliyor? Bloklayın geçin.

Anladım hocam teşekkür ederim. Ben de ilerleyen günlerde düşünüyorum da bakalım hayırlısı

• Mesut abi geçmiş olsun ve hayırlı olsun.
    Daha 6 ay önce ekim yaptırmış birisi olarak harika bir karar verdiğini söyleyebilirim.

Dostlar burada geçici çözüm, dökülüyor vb. diyenlere inanmayın. Merdiven altı yerlerde doktor ünvanı olmayan kişilere ekim yaptırmayın. Ekim sırasında ve sonrasında verilen tüm talimatlara eksiksiz uyun. Bu süreç sonunda saçlarınıza kavuşacaksınız, artık saç ekim teknolojisi bunu sağlayacak seviyede.

Hatta ektirmeyi düşünen ama tereddüt eden varsa hiç beklemesin ektirsin, çevremdekiler ne der, ailem ne der vs tarzı çekinceleriniz hiç olmasın. 1-2 gün insanlar şaşırıyor sonra herkes alışıyor. Gayet normal bir durum hatta estetik ameliyatlar arasında en doğalı.

Yukarıdaki arkadaşın yazdıklarına kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum. @kayamtky
  • Afedersin de senin kişisel serüvenin bizi ilgilendirmiyor sayın Mesut Çevik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Blok'lamaya gerek yok, anasayfa haberlerinde konuya girdim son mesaj sizin mesajınızdı ve Mesut tan o kadar duyduktan sonra acı yok diye sizin mesaj benim için o an çok gereksiz geldi.

Siz muhtemelen saç ekimi konusunda ikna olmak istiyorsunuz ve tekrar tekrar sormak gereği hissediyorsunuz onu da anlıyorum ama iki ayrı videoda defaatle ağrı yok deyince bir an böyle bir cevap yazdım mesajınıza, konudaki diğer yorumları pek görmedim bile.

Mesut acı yok diyor, sizin sorunuza farklı bir cevap vermeyecek. Acı yok diyecek yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.