DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SAÇ DÖKÜLMESİNE HANGİ ŞAMPUAN İYİ GELİR ( UYGUN FİYATLI )
45
Cevap
0
Favori
75.780
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> SAÇ DÖKÜLMESİNE HANGİ ŞAMPUAN İYİ GELİR ( UYGUN FİYATLI )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      255 Mesaj
      26 Ekim 2008 17:16:00 Konu Sahibi
      DEFNE YAPRAKLI ŞAMPUAN İYİ MİDİR?

|
      |

• Binbaşı
      1197 Mesaj
      26 Ekim 2008 17:28:38
      Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Öneri istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Bütün günler ölüme gider, son gün varır.
      Montaigne
    • Binbaşı
      1137 Mesaj
      26 Ekim 2008 17:33:11
      Dostum ben bioxcini tavsiye etmem.Kac aydır kullanıyorum bi faydası yok.
      |
      |

>>>>>2015 Beyaz Seat Leon 1.2 Tsi+Led Paket+17 ınc jant<<<<<
    • Teğmen
      156 Mesaj
      26 Ekim 2008 17:33:46
      quote:

Orjinalden alıntı: !XiR

Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Önerisi istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım

• Binbaşı
      1137 Mesaj
      26 Ekim 2008 17:43:24
      Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.
      quote:

Orjinalden alıntı: sınce_1903

Alıntıları Göster

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım

|
      |

• Yüzbaşı
      285 Mesaj
      26 Ekim 2008 17:53:16
      arkadaşlar bende de aşırı derecede saç dökülmesi oluyorudu. saçlarım seyrekleşmeye yanları açılmaya başlamıştı. arkadaşın tavsiyesi ile bioxin alıp deneyeyim dedim. kullanmadan once normal sampuanla saçımı yıkadım.ardından bioxini uyguladım.sonuç olarak 6 7 gun sonunda inanılmaz bir şikilde saç dökülmesini azalttı.neredeyse gunde 10 telden fazla dokulmez oldu.oda tararken oluyo. saçlarım omuzlarıma gelıyor. bi düşün derim pişman olmazsın umarım
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Ekim 2008 17:54:47
      bioder kullan
      |
      |

Penceresiz kaldım anne,uçurtmam tel örgülere takıldı,hani benim gençliğim nerde
    • Teğmen
      156 Mesaj
      26 Ekim 2008 17:55:44
      quote:

Orjinalden alıntı: Red_Devils_

Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.

Alıntıları Göster

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.c...ulmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış
      |
      |

• Binbaşı
      1197 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:01:10
      quote:

Alıntıları Göster

Priorini'de kullandım. Bioxcinden daha beceriksiz bi şampuan. Deterjan gibi kokuyo ayrıca.
      |
      |

Montaigne
    • Binbaşı
      1197 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:06:25
      quote:

Alıntıları Göster

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.c...ulmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış

Revigen'i önerirmisin ?
      En son doktora gitmiştim, Revigen'i önermişti. reçeteye Shenmin de yazdı. tablet vs bişeyler yazıyor.a raştırma yapmadan almak istemedim. zaten fiyatları oldukça pahalı
      |
      |

Montaigne
    • Binbaşı
      1137 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:09:28
      @since_1903
      video için tesekkürler aslında böyle tedaviye ihtiyac var.
      @!XİR
      Desene priorinin merak edilecek bir yanı yok diye.
      |
      |

• Teğmen
      156 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:15:03
      quote:

Revigen'i önerirmisin ?
      En son doktora gitmiştim, Revigen'i önermişti. reçeteye Shenmin de yazdı. tablet vs bişeyler yazıyor.a raştırma yapmadan almak istemedim. zaten fiyatları oldukça pahalı

Diğerlerini kullanmadım.Ama kullanan arkadaşlar hiçbirinden memnun kalmamışlar.Şu anda kuzenim Bioxin kullanıyor.Hiç ememnun değil.
      Bütün doktorlar Revigeni öneriyor.Banada dr ler önermişti.Fakat bende pek faydalı olmadı.Saç diplerimde rahatlamalar yapıyor sadece.Vede her ay 28 ytl şampuana bayılmak dışında

Belkide kişiden kişiye değişiyordur.Benim dökülmeler Irsi.Eğer seninki Irsi değilse bu şampuanın yardımcı olma olasılığı yüksek.
      Denemek istiyorsan dene.Ama daha sonra bırakması zor oluyor.Çünkü diğer şampuanların nekadar kötü şampuanlar olduğunu anlıyorsun:)))
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Ekim 2008 18:17:56
      |
      |

Penceresiz kaldım anne,uçurtmam tel örgülere takıldı,hani benim gençliğim nerde
    • 26 Ekim 2008 18:18:04
      İlk tavsiyem, Marketten aldığın şampuanları kullanma...
      Eczaneden alacaksın şampuanı...
      |
      |

^_^
    • Binbaşı
      1197 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:35:46
      @Red_Devils
      Aynen öle

@sınce_1903
      benimki de Irsi. geçen sene kasımdan beri dökülüyor. yoruldum artık. en iyisi hiç bulaşmiyim
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Montaigne
    • Yarbay
      2174 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:39:32
      Arkadaşlar saç derisi ile alakalı bir sorun yoksa şampuanın saç dökülmesine hiçbir faydası olmaz.. Bende bundan çok çektim bioxin kullandım hatta sonra bioxinin ampulleirni kullanma gafletinde bulundum.. Bunlar tamamen para tuzağı insanları reklamlarla gaza getirip para koparıyorlar başka birşey değil..

Doktora uğra nedenlerini öğrenmen lazım ki tedavinin şekilni bilebilesin çok farklı nedenleri olabilir onun için ilk iş olarak mutlaka doktora git..

Ayrıca Beslenmene dikkat et ve çok çok aşırı saçını yıkama yağlama yapar ve bu başına başka bir işler açar
      |
      |

• Teğmen
      156 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:39:56
      quote:

@Red_Devils
      Aynen öle

@sınce_1903
      benimki de Irsi. geçen sene kasımdan beri dökülüyor. yoruldum artık. en iyisi hiç bulamşamiyim

Valla zevk almaya bakmak en iyisi bence.Tecavüz kaçınılmaz çünkü
      Bu sorunu kafada bitirirsen bence sorun kalmaz.Ben aslında sorun etmiyorum.Ailemin baskısı ile kullanıyorum bu ilaçları
      |
      |

• Binbaşı
      1137 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:43:44
      Bende ilk baslarda kafaya takıyodum ama bioxcini kullanıpta fayda etmemesini görünce aldırmadım.Artık hiç takmıyorum ama yinede dökülüyor.Kel oluncaya kadar da yolu var.
      quote:

Alıntıları Göster

Valla zevk almaya bakmak en iyisi bence.Tecavüz kaçınılmaz çünkü
      Bu sorunu kafada bitirirsen bence sorun kalmaz.Ben aslında sorun etmiyorum.Ailemin baskısı ile kullanıyorum bu ilaçları
      |
      |

• Teğmen
      156 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:50:52
      quote:

Bende ilk baslarda kafaya takıyodum ama bioxcini kullanıpta fayda etmemesini görünce aldırmadım.Artık hiç takmıyorum ama yinede dökülüyor.Kel oluncaya kadar da yolu var.

Alıntıları Göster

Ne demişler ''Bereketli topraklarda ot yetişmezmiş'' Kendimizi bununla avutalım bari
      |
      |

• Binbaşı
      1137 Mesaj
      26 Ekim 2008 18:58:43
      Haklısın dostum elden ne gelir ki baska.
      quote:

Alıntıları Göster

Ne demişler ''Bereketli topraklarda ot yetişmezmiş'' Kendimizi bununla avutalım bari

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.