Şimdi Ara

SAÇ DÖKÜLMESİNE HANGİ ŞAMPUAN İYİ GELİR ( UYGUN FİYATLI )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
86.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Öneri istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorümsü Minör -- 26 Ekim 2008; 18:33:51 >
  • Dostum ben bioxcini tavsiye etmem.Kac aydır kullanıyorum bi faydası yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: !XiR

Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Önerisi istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım
  • Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: sınce_1903

quote:

Ciddi bir dökülme varsa şampuana boşuna yatırım yapma öncelikle bunu belirteyim. Önerisi istersen de eğer, piyasadaki pantene, elidor, rejoice gibi markaları değil de; bitkisel şampuanları kullan derim. Bioxcin, Priorin gibi. ama fiyatları diğer şampuanlara göre pek uygun değil ne yazık ki

Bioxin,Priorin,Revigen gibi şampuanlarda pek faydalı olmuyor aslında.Şu anda yeni bir iksir üzerinde çalışmalar yapıyorum.Eğer faydalı olursam burada açıklarım

• arkadaşlar bende de aşırı derecede saç dökülmesi oluyorudu. saçlarım seyrekleşmeye yanları açılmaya başlamıştı. arkadaşın tavsiyesi ile bioxin alıp deneyeyim dedim. kullanmadan once normal sampuanla saçımı yıkadım.ardından bioxini uyguladım.sonuç olarak 6 7 gun sonunda inanılmaz bir şikilde saç dökülmesini azalttı.neredeyse gunde 10 telden fazla dokulmez oldu.oda tararken oluyo. saçlarım omuzlarıma gelıyor. bi düşün derim pişman olmazsın umarım
  • bioder kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: Red_Devils_

Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.
    quote:

quote:

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.com/yazi/sac-dokulmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış

• quote:

Dostum senin bahsettigin bu bitkisel sampuanlardan kullandıgın var mı?Ben priorini cok merak ediyorum.
    quote:

quote:

Priorini'de kullandım. Bioxcinden daha beceriksiz bi şampuan. Deterjan gibi kokuyo ayrıca.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben 2 yıldır Revigen kullanıyorum.İlaçlarını da kullandım.Şampuanına hala devam ediyorum.Saç diplerini rahatlatıyor bu şampuan bunu söyleyebilirim.Fakat dökülmede pek yardımcı olduğunu sanmıyorum.Bu gibi şampuanları kullandıktan sonra normal bie şampuana geçiz çok zor oluyor.Diğer şampuanların bulaşık detarjanından bir farkının olmadığını anlıyorsun.

1 haftadır bitkisel bir tedavi uyguluyorum kendime.Dökülme azda olsa durdu.Fakat saçlarımda güçlülük hissediyorum.Ahmet Maranki Diye bir Dr. bir kaç bitkisel yağ ile tedavi öneriyor onu yapıyorum.İnternette videosu var aratabilirsin.

http://www.xprodoksit.com/yazi/sac-dokulmesini-durduran-formul

Bu videoda detaylar anlatılmış

Revigen'i önerirmisin ?
    En son doktora gitmiştim, Revigen'i önermişti. reçeteye Shenmin de yazdı. tablet vs bişeyler yazıyor.a raştırma yapmadan almak istemedim. zaten fiyatları oldukça pahalı

• @since_1903
    video için tesekkürler aslında böyle tedaviye ihtiyac var.
    @!XİR
    Desene priorinin merak edilecek bir yanı yok diye.
  • quote:

Revigen'i önerirmisin ?
    En son doktora gitmiştim, Revigen'i önermişti. reçeteye Shenmin de yazdı. tablet vs bişeyler yazıyor.a raştırma yapmadan almak istemedim. zaten fiyatları oldukça pahalı

Diğerlerini kullanmadım.Ama kullanan arkadaşlar hiçbirinden memnun kalmamışlar.Şu anda kuzenim Bioxin kullanıyor.Hiç ememnun değil.
    Bütün doktorlar Revigeni öneriyor.Banada dr ler önermişti.Fakat bende pek faydalı olmadı.Saç diplerimde rahatlamalar yapıyor sadece.Vede her ay 28 ytl şampuana bayılmak dışında

Belkide kişiden kişiye değişiyordur.Benim dökülmeler Irsi.Eğer seninki Irsi değilse bu şampuanın yardımcı olma olasılığı yüksek.
    Denemek istiyorsan dene.Ama daha sonra bırakması zor oluyor.Çünkü diğer şampuanların nekadar kötü şampuanlar olduğunu anlıyorsun:)))

•  SAÇ DÖKÜLMESİNE HANGİ ŞAMPUAN İYİ GELİR ( UYGUN FİYATLI )
  • İlk tavsiyem, Marketten aldığın şampuanları kullanma...
    Eczaneden alacaksın şampuanı...
  • @Red_Devils
    Aynen öle

@sınce_1903
    benimki de Irsi. geçen sene kasımdan beri dökülüyor. yoruldum artık. en iyisi hiç bulaşmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorümsü Minör -- 26 Ekim 2008; 18:34:25 >
  • Arkadaşlar saç derisi ile alakalı bir sorun yoksa şampuanın saç dökülmesine hiçbir faydası olmaz.. Bende bundan çok çektim bioxin kullandım hatta sonra bioxinin ampulleirni kullanma gafletinde bulundum.. Bunlar tamamen para tuzağı insanları reklamlarla gaza getirip para koparıyorlar başka birşey değil..

Doktora uğra nedenlerini öğrenmen lazım ki tedavinin şekilni bilebilesin çok farklı nedenleri olabilir onun için ilk iş olarak mutlaka doktora git..

Ayrıca Beslenmene dikkat et ve çok çok aşırı saçını yıkama yağlama yapar ve bu başına başka bir işler açar
  • quote:

@Red_Devils
    Aynen öle

@sınce_1903
    benimki de Irsi. geçen sene kasımdan beri dökülüyor. yoruldum artık. en iyisi hiç bulamşamiyim

Valla zevk almaya bakmak en iyisi bence.Tecavüz kaçınılmaz çünkü
    Bu sorunu kafada bitirirsen bence sorun kalmaz.Ben aslında sorun etmiyorum.Ailemin baskısı ile kullanıyorum bu ilaçları

• Bende ilk baslarda kafaya takıyodum ama bioxcini kullanıpta fayda etmemesini görünce aldırmadım.Artık hiç takmıyorum ama yinede dökülüyor.Kel oluncaya kadar da yolu var.
    quote:

quote:

@Red_Devils
    Aynen öle

@sınce_1903
    benimki de Irsi. geçen sene kasımdan beri dökülüyor. yoruldum artık. en iyisi hiç bulamşamiyim

Bu sorunu kafada bitirirsen bence sorun kalmaz.Ben aslında sorun etmiyorum.Ailemin baskısı ile kullanıyorum bu ilaçları

• quote:

Bende ilk baslarda kafaya takıyodum ama bioxcini kullanıpta fayda etmemesini görünce aldırmadım.Artık hiç takmıyorum ama yinede dökülüyor.Kel oluncaya kadar da yolu var.
    quote:

quote:

@Red_Devils
    Aynen öle

@sınce_1903

Ne demişler ''Bereketli topraklarda ot yetişmezmiş'' Kendimizi bununla avutalım bari

• Haklısın dostum elden ne gelir ki baska.
    quote:

quote:

Bende ilk baslarda kafaya takıyodum ama bioxcini kullanıpta fayda etmemesini görünce aldırmadım.Artık hiç takmıyorum ama yinede dökülüyor.Kel oluncaya kadar da yolu var.
    quote:

quote:

@Red_Devils
    Aynen öle

@sınce_1903

Ne demişler ''Bereketli topraklarda ot yetişmezmiş'' Kendimizi bununla avutalım bari

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.