Şimdi Ara

SAÇ DÖKÜLMESİ YAŞAYANLAR SAÇI OLMYANLAR İÇİN MİNOXİDİL %5 FDA ONAYLI!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
105.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABD GIDA VE İLAÇ DAİRESİ ( FDA) TARAFINDAN
    RESMEN ONAYLANMIŞ SAÇ
    ÇIKARAN TEK LOSYON MİNOXİDİLDİR.
    MİNOXİDİL LOSYON İLE ARTIK DÖKÜLEN SAÇLARIN TEKRAR ÇIKMASINI SAĞLAYABİLİR VE YEPYENİ VE GÜR SAÇLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.
    ŞUAN SAÇ DÖKÜLMESİ İLE İLGİLİ OLARAK DÜNYADA EN ÇOK TERCİH EDİLEN LOSYONLARDAN BİRİSİ MİNOXİDİLDİR.
    BAYANLAR İÇİN AYRICA % 2 LİK OLARAK ÜRETİLMİŞ ÖZEL MİNOXİDİL İLACIDA MEVCUTTUR.
    5% Minoxidil Topical Solution (Erkekler için)
    2% Minoxidil Topical Solution (Bayanlar için)
    MİNOXİDİL NASIL KULLANILMALIDIR:

SABAH KULLANIMI: UYGULANMADAN ÖNCE SAÇ DERİNİZİN KURU OLMASINA DİKKAT EDİNİZ. BUNDA DOLAYI SAÇINIZI YIKADIKTAN SONRA HAVLU YA DA SAÇ KURUTMA MAKİNESİ İLE İYİCE
    1.MİNOXİDİL`İ SAÇA KURULAYINIZ.

2.KUTU İLE BİRLİKTE GELEN TÜPÜ(APPLİCATOR) 1M ÇİZGİSİNE KADAR DOLDURUNUZ.

3.SOLÜSYONU DERİYE UYGULAYINIZ, SAÇA DEĞİL. BUNU YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİLERİ DİKKAT EDİNİZ:
    A. MİNOXİDİL`İ KULLANACAĞINIZ BÖLGEDEKİ SAÇLARI ELİNİZLE TOPLAYARAK 1,5 CM ARALIKLARLA AYIRIN.
    B. BİR ELİNİZLE SAÇLARI YUKARIDA TUTARAK DİĞER ELİNİZLE MİNOXİDİL`İ SAÇ DERİSİNE UYGULAYIN.
    C. SOLÜSYONU DERİYE TAM OLARAK UYGULAMAK İÇİN PARMAK UÇLARIYLA SIVIYI OVAL HAREKETLERLE DERİYE İYİCE YEDİRİN. BU HER ZAMAN İÇİN GEREKLİ DEĞİLDİR. EĞER DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE TÜPÜ KULLANDIYSANIZ ELİNİZLE OVALAMAYA GEREK YOKTUR.

4.MİNOXİDİL`NİN DERİ TARAFINDAN ABSORBE EDİLMESİ İÇİN 15 İLE 20 DAKİKA ARASINDA BEKLEYİN. BU BEKLEME SÜRESİNDEN SONRA SAÇINIZ İÇİN JÖLE GİBİ DİĞER SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİNİ KULLANABİLİRSİNİZ.
    AKŞAM KULLANIMI:

1.YUKARIDAKİ MADDELERDEN 1 DEN 3 E KADAR OLANI AYNEN YAPIN. UYGUN ÖLÇÜDE, YANİ 1 ML KULLANMAYA DİKKAT EDİN.

2.MİNOXİDİL`DEN EN İYİ VERİMİ ALMAK İÇİN SAÇA UYGULANAN SOLÜSYONUN TAMAMEN KURUMASI GEREKLİDİR. AKŞAM KULLANIMINDAN SONRA SIVI KURUMADAN HEMEN YATILMASI DURUMUNDA SOLÜSYONUN YASTIĞA BULAŞIP BURADAN DA YÜZE TEMASI DURUMUNDA İSTENMEYEN RAHATSIZLIKLAR İLE KARŞILAŞIRSINIZ. UYUMADAN ÖNCE SIVININ TAMAMEN KURUMASI İÇİN BEKLEYİNİZ.

EN İYİ VERİMİ NASIL ALIRSINIZ?

1.SABAH VE AKSAM OLMAK ÜZERE GÜNDE İKİ KEZ HER GÜN MİNOXİDİL`İ KULLANIN VE HER SEFERİNDE SADECE 1 ML KULLANIN. MİKTARINDAN FAZLA YA DA GÜNDE 2 DEFADAN FAZLA KULLANMAK MİNOXİDİL KULLANIMININ VERİMİNİ DEĞİŞTİRMEYECEKTİR HATTA ALACAĞINIZ VERİMİ AZALTACAKTIR.

2.SAÇ DERİNİZİ TEMİZ TUTMAK İÇİN SAÇINIZI HER GÜN YIKAYIN.

3.UZUN DİŞLİ TARAKLAR KULLANIN. KISA DİŞLİ YA DA YUVARLAK SAÇ FIRÇALARI SAÇIN ÇABUK KIRILMASINA SEBEP OLUR.

4.MİNOXİDİL KULLANIMINDAN SONRA MUTLAKA ELİNİZİ BOL SABUNLU SUYLA YIKAYIN.

5.MİNOXİDİL KULLANDIKTAN SONRA 4 SAAT İÇİNDE SAÇLARINIZI YIKAMAYIN.

6.HER GÜN KULLANIN. EĞER BİR GÜN UNUTURSANIZ YA DA UYGULAYAMAZSANIZ ERTESİ GÜN YİNE 2 DEFA UYGULAYINIZ. UNUTARAK GEÇİRDİĞİNİZ GÜN İÇİNDE 2 DEFA DAHA FAZLA UYGULAMAK ALINACAK VERİMİ DÜŞÜRÜR.

7.MİNOXİDİL`İ KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZ İLK 2 HAFTA İÇİNDE EĞER NORMALİNDEN DAHA FAZLA BİR SAÇ DÖKÜLMESİ GÖRÜRSENİZ TELAŞLANMAYIN. BU SAÇ HÜCRELERİNİN YENİLENMESİ İLE OLUŞAN NORMAL BİR DURUMDUR.
    MİNOXİDİLİ KULLANDIĞINIZ TAKDİRDE İLK AYDA DÖKÜLMENİN TAMAMEN DURDUĞUNU SONRAKİ AYLARDA SAÇLARINIZDA GİTDİDE BİR GÜÇLENME OLDUĞUNU VE SAÇLARINIZIN TEKRAR ÇIKTIĞINI BELİRGİN OLARAK GÖRECEKSİNİZ.
    EĞER SAÇINIZ İRSİ NEDENLERLE DÖKÜLMÜŞ İSE SAMPUANI KULLANDIĞINIZ SÜRECE SAÇINIZDA SAÇ ÇIKMAYA VE SAÇI KORUMAYA DEVAM EDERSİNİZ.
    STRES VEYA BAŞKA NEDENLERDEN DOLAYI DÖKÜLDÜYSE LOSYONIN ETKİSİ ÇOK DAHA KALICI OLACAKTIR. BİR DAHA KAYBETMEMEK ÜZERE SAÇLARINIZI GERİ KAZANIRSINIZ. VE TEKRAR DAHA SONRA İHTİYAÇ GÖRDÜĞÜNÜZDE SAMPUANI KULLANABİLİRSİNİZ.

ETKİLİ SONUÇ ALMAK İÇİN EN AZ DÖRT AY KULLANMAK GEREKİR.

ALIM VE DİĞER SORULARNIZ İÇİN İRTİBATA GEÇİNİZ

TÜRKİYENİN HERYERİNE PTT KARGO İLE KAPIDA ÖDEME İMKANI

MİNOXİDİL 6 LOSYON 2 ŞAMPUAN 6 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 99 TL

MİNOXİDİL 4 LOSYON 1 ŞAMPUAN 4 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 65 TL

MİNOXİDİL 1 LOSYON 1 ŞAMPUAN 1 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 30 TL

MİNOXİDİL 1 LOSYON 1 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 15 TL

MİNOXİDİL 1 ŞAMPUAN 1 AYLIK KULLANIM İÇİN=SADECE 15 TL

4+1 ve 6+2 li setler hariç BÜTÜN GÖNDERİLERE +6TL PTT KARGO BEDELİ EKLENİR...

arakminoxidilsatis@hotmail.com

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer1905 -- 18 Ağustos 2009; 18:22:11 >

• Bu ürünlerin orjinalliği garanti olsa kesin alırdım. yılan yağı nı bile sahte yapıyorlar.Ben her ay 50 lira veriyorum minoxidile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: /UMUT/

Bu ürünlerin orjinalliği garanti olsa kesin alırdım. yılan yağı nı bile sahte yapıyorlar.Ben her ay 50 lira veriyorum minoxidile.
    minoxidil genelde genetık tip kellikte kullanılan bir ilaçtır, yeni saç çıkarmaz, normal siklusunda incelip dökülmesi gereken saçı tekrar kalınlaştırıp saçrengını koyulaştırarak etkı eder, ve kullanıldığı surece işe yarar ve hastaların bir çoğu bundan yarar gorur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptopril

minoxidil genelde genetık tip kellikte kullanılan bir ilaçtır, yeni saç çıkarmaz, normal siklusunda incelip dökülmesi gereken saçı tekrar kalınlaştırıp saçrengını koyulaştırarak etkı eder, ve kullanıldığı surece işe yarar ve hastaların bir çoğu bundan yarar gorur.

Alıntıları Göster
    ürünler kesinlikle orjianldir.bu konuda tereddütünüz olmasın.sanırm minoxil forte %5 kullnıyorsunuz.biraz pahalı bir ürün ama yinede siz bilirsniz.iyi geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer1905

ürünler kesinlikle orjianldir.bu konuda tereddütünüz olmasın.sanırm minoxil forte %5 kullnıyorsunuz.biraz pahalı bir ürün ama yinede siz bilirsniz.iyi geceler.

Alıntıları Göster
    valla bende doktora gittim minoxil forte % 5 kullanım mı dedım kullan dedı kendısı 3 senedir kulanıyomus kac senedır var bu ilac ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musicalite

valla bende doktora gittim minoxil forte % 5 kullanım mı dedım kullan dedı kendısı 3 senedir kulanıyomus kac senedır var bu ilac ?

Alıntıları Göster
    minoxil forte %5 yeni çıktı sayılır bu ürün suriyeden geliyor 2-3 senedir var.daha yeni yeni biliniyor.minoxidil frte ile farkı yok sadece fiyat farkı var denebilir minoxil forte %5 tek aylık kullnım 55 tl eczanelerde.
  • quote:

minoxil forte %5 yeni çıktı sayılır bu ürün suriyeden geliyor 2-3 senedir var.daha yeni yeni biliniyor.minoxidil frte ile farkı yok sadece fiyat farkı var denebilir minoxil forte %5 tek aylık kullnım 55 tl eczanelerde.

Alıntıları Göster
    Omer 1905 arkadaştan alıp da kullanan ve ürünün orijinal olduğunu teyit edecek kimse var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musicalite

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: musicalite

demedinmi 3 sene kullanıyosun hala bi faydasını göremedinmi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

quote:

Orjinalden alıntı: musicalite

demedinmi 3 sene kullanıyosun hala bi faydasını göremedinmi diye

Alıntıları Göster
    minoxil ile minoxidili karıştırmayın arkadaşlar,benim bildigim sadece MİNOXİL fda tarafından onaylanmış.haberiniz ola...

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

minoxil ile minoxidili karıştırmayın arkadaşlar,benim bildigim sadece MİNOXİL fda tarafından onaylanmış.haberiniz ola...

minoxil değil minoxidil fda onaylı zaten minoxil de de minoxidil var ismi minoxil ondan farklı bir madde anlaşılıyor.biraz tekerleme gibi oldu ama durum bundan ibaret.:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihcanery

minoxil değil minoxidil fda onaylı zaten minoxil de de minoxidil var ismi minoxil ondan farklı bir madde anlaşılıyor.biraz tekerleme gibi oldu ama durum bundan ibaret.:)

Alıntıları Göster
    omer1905 satıs yaptıgınız ürünlerin sahteleride mevcut sizinki orjinalmi bize nasıl bir garanti verebilirsiniz??

• quote:

Orijinalden alıntı: hoffa

omer1905 satıs yaptıgınız ürünlerin sahteleride mevcut sizinki orjinalmi bize nasıl bir garanti verebilirsiniz??

Alıntıları Göster
    evet ben de bundan edinmek istiyorum şu altı aylık olan kürden ama endişelerim var tabi nasıl garanti vereceksiniz,para neyse bir de kafamızdaki birkaç telden olmayalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidolgoo

evet ben de bundan edinmek istiyorum şu altı aylık olan kürden ama endişelerim var tabi nasıl garanti vereceksiniz,para neyse bir de kafamızdaki birkaç telden olmayalım :)

Alıntıları Göster
    ürünler kesinlikle orjinal o konuda herhangi bir şüpheniz olmasın zaten 2.aydan itibaren kullanım sürecinde olumlu etilerden anlarsınız.en güzel olu budur.
  • quote:

ürünler kesinlikle orjinal o konuda herhangi bir şüpheniz olmasın zaten 2.aydan itibaren kullanım sürecinde olumlu etilerden anlarsınız.en güzel olu budur.

Alıntıları Göster
    FDA in onay verdiği ancak bizim çöp diye tabir ettiğimiz onlarca kalitesiz ürünü ABD ye sattık. Onay almak zor değil.

Ancak bu ürünü alıp kullanan arkadaşlar varsa en iyi referansı onlar verecektir. İyi satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naten

FDA in onay verdiği ancak bizim çöp diye tabir ettiğimiz onlarca kalitesiz ürünü ABD ye sattık. Onay almak zor değil.

Ancak bu ürünü alıp kullanan arkadaşlar varsa en iyi referansı onlar verecektir. İyi satışlar.

Alıntıları Göster
    bü ürün yaklaşık 5-10 tl civarı...sahibinden.com da dolu var..geneli irandan gelıyor sanırım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: esg222

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kullanan var mı forumda bu ürünü ?
    Alıcılar için en iyi referans kullananlar olabilir ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Kullanan var mı forumda bu ürünü ?
    Alıcılar için en iyi referans kullananlar olabilir ...

Alıntıları Göster
    var... hazıran ayında aldım ama dun gece ıtıbarıyle basladım tamamen doktor tavsıyesı ıle aldım doktor tavsıyesı %100 ama MİNOXİL kullanıyorun FDA onaylı olan MİNOXİL aama kullandıgınız surece etkılı ırsı olan varsa kullansın yoksa bıtekısel vıtamınler falanda ii gelebılır bizde herkes kell 3 yıldır dokuluoo anlayacagınız 3 ay bıtkısel tedavı biotin falan içtim halada içiyorum valla ırsi ise kesin dokuluoo ama gecıktırmek bızım elımızde bunun durduracagına ınanıyorum yada yenıden cıkaracagına ama kımyasal sonucta saglık baska bıseye benzemez yoksa gıden sac olsun TARAKLA TARAYIN KAN DOLŞIMI HIZLANIRR dokulme yenı baslyanlar 20 yasındakılere soyluyom ben 26 yasındayım hala saclarım var ama ampulun ısıgı kafam yansımaya basladı yanı 1.5 yıl tamamen acılcak evigen ve bepanthene sampuana karıstırıp uygulayabılırsınız abım yaklasık 7 yıl vichy kullandı ıse yaradı hala sacları var 44 yasında tabı kendısıne yetcek kadar var bı de fazla takmayın cok farklı seylerı kullanmayın en onemlısı STRESS YOK...

• quote:

Orijinalden alıntı: r@inm@n

var... hazıran ayında aldım ama dun gece ıtıbarıyle basladım tamamen doktor tavsıyesı ıle aldım doktor tavsıyesı %100 ama MİNOXİL kullanıyorun FDA onaylı olan MİNOXİL aama kullandıgınız surece etkılı ırsı olan varsa kullansın yoksa bıtekısel vıtamınler falanda ii gelebılır bizde herkes kell 3 yıldır dokuluoo anlayacagınız 3 ay bıtkısel tedavı biotin falan içtim halada içiyorum valla ırsi ise kesin dokuluoo ama gecıktırmek bızım elımızde bunun durduracagına ınanıyorum yada yenıden cıkaracagına ama kımyasal sonucta saglık baska bıseye benzemez yoksa gıden sac olsun TARAKLA TARAYIN KAN DOLŞIMI HIZLANIRR dokulme yenı baslyanlar 20 yasındakılere soyluyom ben 26 yasındayım hala saclarım var ama ampulun ısıgı kafam yansımaya basladı yanı 1.5 yıl tamamen acılcak evigen ve bepanthene sampuana karıstırıp uygulayabılırsınız abım yaklasık 7 yıl vichy kullandı ıse yaradı hala sacları var 44 yasında tabı kendısıne yetcek kadar var bı de fazla takmayın cok farklı seylerı kullanmayın en onemlısı STRESS YOK...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben bu ürünü 2 aydır kullanıyorum saçlarım baya seyrekleşti kullanmaya başladım ve şu an memnunum yanlız kesinlikle 2 ayda kendini gösteriyor biraz sabır göstermeniz lazım ben bittinmi tekrar alıcam yanlız ben pahalı almışım formdaki arkadaşa gerçekten uygun ama insan teredütte kalıyor acaba diye bir soru işareti kalıyor sizede kesinlikle tavsiye ederim ama sabah akşam süreceksin saçların çıkmasını istiyorsan ihmale gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan77734

arkadaşlar ben bu ürünü 2 aydır kullanıyorum saçlarım baya seyrekleşti kullanmaya başladım ve şu an memnunum yanlız kesinlikle 2 ayda kendini gösteriyor biraz sabır göstermeniz lazım ben bittinmi tekrar alıcam yanlız ben pahalı almışım formdaki arkadaşa gerçekten uygun ama insan teredütte kalıyor acaba diye bir soru işareti kalıyor sizede kesinlikle tavsiye ederim ama sabah akşam süreceksin saçların çıkmasını istiyorsan ihmale gelmez

Alıntıları Göster
    arkadaşlar birde şu yanlışı yapmayın sakın formdaki arkadaş demişki kan dolaşımını sağlamk için tarayın yeterli demiş kesinlikle saçlara fazla tarak sürmeyin saçları zayıflatıyor ve döküyor elinizle düzeltin yeter benden tavsiye çünkü ben bu hataya düştüm ve bir çok şampuan vesaire denedim ama minoxidil haricinde etki görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan77734

arkadaşlar birde şu yanlışı yapmayın sakın formdaki arkadaş demişki kan dolaşımını sağlamk için tarayın yeterli demiş kesinlikle saçlara fazla tarak sürmeyin saçları zayıflatıyor ve döküyor elinizle düzeltin yeter benden tavsiye çünkü ben bu hataya düştüm ve bir çok şampuan vesaire denedim ama minoxidil haricinde etki görmedim

Alıntıları Göster
    bende dnc-l aldım ancak tam olarak kullanımını bilmiyom sanırım. yandan dökülme olan bölgelere uyguluyom. bunun kullanımı ile ilgili bir video veya resimli bir anlatım yok mudur acaba?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.