Şimdi Ara

Saç Beyazlaması ve Stop Grey ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
92.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 27 yaşindayım bu sene beyazlar belirginleşmeye
    başladı. bir arkadasım var o kahverengi kına kullanıyor.
    bende denemiştim ama bir süre sonra rengi açılıyor
    kesilince yine beyazlar meydanda ürünü forumdan
    kullanıp memnun kalan olursa deneyebilirim
  • Benim liseden beri beyazlar var, çok fazla takmıyordum ama yaş ilerleyince daha da çoğaldı. Saç boyası kına filan kullanmak istemedim. Bi arkadaşım Grecian diye bi ürün önderdi, yavaş yavaş beyazları koyultuyormuş. 1 aydan beri ben de kullanıyorum, sanki biraz işe yaradı gibi, biraz daha kullanmak gerekebilir. Söylediğim ürün şu:

http://www.eczalink.com/catalog/category/25_184_92/product/464-Grecian2000SacBeyazlikOnleyiciLosyon.html

Başka kullanan varsa yorumları alabilirim özellikle 1 aydan uzun süre kullananlar.

• Ben de 16 yaşındayım 13 yaşımda fln saçlarım beyazlamaya başladı şimdi üst kısımlarda gözle görülür beyazlar var
  • gelişme var mı
  • 21 yasndayım bende bu aralar cok moralım bozuk.Saclarım da beyazlar cıkmaya basladı.Hersey bızı mı bulur ya :D
  • stop greyi 2 gün önce aldım ve kendi fotolarımı çektim yakında sonuçları sizlerle paylaşacağım 2 gündür fark belli oldu gibi sabah sürüyorum beyazlıklar kapanıyor gibi ilacın rengi su gibi bişey ama saçların rengini aldığı söyleniyor kesinlikle boya değil ilk izlenimim olumlu deneyip göreceğiz
  • tam rengini aldıktan sonra haftada 1 defa kullanman lazım çünkü saç derisine saçın rengini yüklüyor bu ürün
  • kuzenimin 17 sinde bembeyaz olmuştu saçları babasının vefatıyla. ırsi veya psikolojik olabiliyo ama karizmatik duruyo bazen de. kötü durumda bi iyi görmeye çalışırsak..
  • aslında hayatta elinde neler var ise onlarla mutlu olmak lazım kiminin saçı beyaz kiminin saçı yok kimi uzun kimi kısa elden gelen bişey yok yaradanın işine karışılmaz herkez aynı kalıptan çıkmıyor sonuçta bunlarda madolyonun diğer yüzü
  • quote:

Orijinalden alıntı: CİACI

stop greyi 2 gün önce aldım ve kendi fotolarımı çektim yakında sonuçları sizlerle paylaşacağım 2 gündür fark belli oldu gibi sabah sürüyorum beyazlıklar kapanıyor gibi ilacın rengi su gibi bişey ama saçların rengini aldığı söyleniyor kesinlikle boya değil ilk izlenimim olumlu deneyip göreceğiz

fotoları ve aldığınız sonuçları merakla bekliyorum.
    ben daha önce akyok diye bunun benzeri başka bi ürün almıştım. uzun süre kullandım yaklaşık 6 ay. ama sadece saçlarımı sarartmıştı.
  • ben imde 1 sene ıcınde saclarımda ınanılmaz beyazlama oldu.bır yandan da bıoksın sampuan kullanıyorum.bıoksın mı yoksa stres mı beyazlatıyor pek anlamıs degılım.stop grey aldım deneyecegım bakalım sonuc ne olacak sızlerle de paylasırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guray027 -- 3 Şubat 2012; 0:14:35 >
  • Irsidir benimde öyle 16 yaşında başladı çıkmaya saçların kıvırcık deilse hafif gri saç yakışıyor beah
  • Bu boya veya ona benzer birşeymi,

Yani kalıcı koyulaştırmıyor değil mi?

Saçlar kesilince beyazlar ortaya çıkıyor denilmiş, Yani kalıcı olarak saçın kimyasıyla oynayarak saçı koyulaştırmıyor boyuyor o halde,

Yanlışmıyım?
  • Daha ucuza eminmnü mercada görmüştüm.

quote:

Orijinalden alıntı: dangeralfa

En ucuz burada bulabildim http://www.parfummarketim.com/pinfo.asp?pid=1608

• ‘EYVAH , SAÇLARIM BEYAZLAŞIYOR’ DİYENLER BU HABERİ DİKKATLİCE OKUSUN!

Bizler saç rengini kaybetmesini beyazlamak olarak tanımlarız. Oysa saç beyazlamaz ya da ağarmaz. Sadece rengini, pigmentlerini kaybeder. Yaşla birlikte saç telinin ortasındaki tabaka artık daha fazla pigment üretemez olur. Saç renksiz hava kabarcıklarıyla dolar; renksiz bir hal alır. Ancak genellikle bu teller az sayıda da olsa renkli saçlarla karıştıkları için gümüşi bir hal alır. Saçların beyazlama yaşı saçı etkileyen pek çok diğer faktör gibi genetik özelliklerle ilgilidir. Bazı insanların saçları erken yaşlarda beyazlarken kimilerinin ileri yaşlarda sayılı beyaz saçı olur. Şok ya da ağır stres nedeniyle de kısa zaman içinde saçlar rengini kaybedebilir.

‘Eyvah, saçım beyazlaşıyor!’ diyenlere müjde…

Avrupanın 1 numaralı Saçlardaki Beyazları Yok Edici ürünü STOPGREY artık Türkiye’de..

STOPGREY Avrupa’nın en saygın ve en köklü üniversitelerinden olan FERRARA ÜNİVERSİTESİ tarafından Etkinliği ve Güvenirliliği kanıtlanmıştır. Saçların adeta gençlik iksiri olan STOPGREY saçın kaybettiği melanin pigmentlerine benzer bir pigmenti yavaş yavaş saç gövdesine yükleyerek saçın doğal rengine kavuşmasını sağlar.

STOPGREY herhangi bir renkteki saç üzerine titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir, değişim ani değildir. STOPGREY saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.

StopGrey kullanıma hazır ve kullanımı kolay bir losyondur. Herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz ve kuru saça uygulanmaktadır. 3 veya 4 haftadan sonra istenilen renk tonuna ulaşılmasını sağlamaktadır. Elde edilen sonucu korumak için losyonun haftada 2 ya da 3 kez uygulanması yeterlidir.

Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun olup Sağlık Bakanlığı bilgisi dahilinde Türkiye’de
    tüm eczanelerde satışa sunulmuştur.

StopGrey Hakkında geniş bilgiye ulaşmak için sacimiseviyorum internet sitesi ziyaret edilebilir.

• imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Narrator -- 23 Şubat 2011; 19:50:22 >
  • KULLANAN ARKADAŞ YOK MU .BENDE ALACAĞIM AMA DAHA İKNA OLAMADIM
  • STOPGREY Boya tarzı bir şeymi, Kullananlar lütfen belirtsin.
    Ben bu ürünü kullanıp saçlarımı siyahlaştırırsam, ürünü bıraktıgımda eski haline dönermi saçlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReLaKs

STOPGREY Boya tarzı bir şeymi, Kullananlar lütfen belirtsin.
    Ben bu ürünü kullanıp saçlarımı siyahlaştırırsam, ürünü bıraktıgımda eski haline dönermi saçlarım.

evet arkadaslar hiç kimse alıp kullanmadı mı deneyen yok mu
    merak ediyoruz eğer kesin çözüm ise ben de almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.