Şimdi Ara

Sabri Özel Gömlekler 29.99 TL - Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bence bu firmanın ismini değiştirmesi gerek, alacaksamda sabri reisin yaptığı orta, çalım ve çapraz koşular aklıma gelince vaz geçiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lise yıllarımda gömleğin üstüne giymek için süveter almıştım o zamanlar sabri özel kral markaydı
  • benim bildiğim gömlekleri dandikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabri özel kalitelidir. Şu an gömlek ihtiyacım yok, ihtiyacım olsa bu fiyatı kaçırmazdım...

• Almayın. Ben aldım pişmanım. Utu tutmuyor. Utuleniyor, giyerken kirisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Almayın. Ben aldım pişmanım. Utu tutmuyor. Utuleniyor, giyerken kirisiyor.

%100 pamuktur o bende us polodan aldım berbat yahu %5 polyester olmalı bence

• Geçen sene almıştım. Karışım gömlekler olmasına rağmen ütü tutmuyor. Üstelik kesimleride çok dar. Kolları da öyle. Sıcak havalarda hiçte rahat olmuyor. Eski sabi özelin çok gerisinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Bütün markaların %100 pamuk olan gömleklerinde aynı problemi yaşayabilirsiniz.

• ihtiyacımda var ama hiç bir açıklamada yazılmamış pamuk mu değilmi karışım oranı nedir vs.
  • defacto yada lcwnin 100de100 pamuklu 19.99luk gomlekleri bunlardan daha iyi ve daha sagliklidir

• En son 2 ay kadar önce gömlek almak için mağazasına girdim, ultra kalitesiz ürünlere über fiyatlar çektiklerini görünce kaçtım. Eski Sabri Özel yok artık onu bilerek satın alın.
  • Bu firma iflas etmişti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • battı bu firma. elime takipleri bile geldi
  • Rez

• quote:

Orijinalden alıntı: NoWLoadinG

En son 2 ay kadar önce gömlek almak için mağazasına girdim, ultra kalitesiz ürünlere über fiyatlar çektiklerini görünce kaçtım. Eski Sabri Özel yok artık onu bilerek satın alın.

Hangi mağazasına gittiniz? Sabri Özel batalı 6-7 ay oluyor da...Bütün mağazaları bir anda kapanmıştı bildiğim kadarıylayla
  • Ramideki outlet olarak geçen ama hiç outlet gibi fiyat vermeyen mağazasına gittim.
  • 5-10 tane elde kalan modeli kampanya kisvesiyle çakmaya çalışmışlar, kimse kusura bakmasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.