Şimdi Ara

Sabit telefon çevir sesin bazen gidip gelmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar eğer böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar var ise yardım istiyorum. Yaklaşık 3-5 ay önce büromuzda masaüstü kablosuz telefonda çevir sesi bazı zamanlarda gidip geliyordu. Karşıdan aranıyorum 2 kere filan çalıp kapanıyor numarayı bile göstermiyor ancak arayan çalıyor tonu duyuyor. Arama yapıcam tuşluyorum ses yok hiç. Aradım telekomu geldi baktı aşağı kutuya buralar fiber hat kolay kolay sıkıntı olmaz iç tesisattan kaynaklanıyor dediler. İyi dedim. Bütün iç tesisatı , kabloları, splitterı ,kablosuz telefonu söküp yeniledik. Masaüstü telefon aldım karel yeni. Ama sorun yine çözülmemişti. Sürekli aynı sorun. İnternette hiç bir sıkıntı yok. Hız süper. Aradaki faxı iptal ettim , yada splittera vermeden ana hattı direk telefona taktım gene aynı sorun. Tam 5 kere telekomdan geldiler. 5. gelişte çıldırdı adamlar.Aşağı baktılar yukarda kablo ek yerlerine baktılar maalesef yine çözemediler.Tek değişmeyen aşağıdan yukarıya çıkan cat5 kablo. Çıldırmak üzereyim. Tam telefon açıcam bir bakıyorum hiç ses yok. Herşey değişti splitter kablo filan demeyin bir sürü kablo 3 adet splitter denedim.Ayrıca dışardan gelen ana hatta taktım gene aynı. Çözüm ve önerisi olan arkadaşlar var ise yazarsa sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.