Şimdi Ara

Sabahlıcaklar içeri(gelsene mübarek, pilavlı)[Son mesajlarda muhabbet] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
0
Favori
7.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

oğlum uyuyun lan

sabahladığınızda saat kazancınız olmuyor,yine günün 8 saatini(bu süre 10-12 saati de bulabilir) uykuda geçiriyorsunuz aksine hormonlar tam salgılanmadığı için tüm gün mal gibi gezersiniz

+1 :D
  • EU West: Vecihi

Sabahlayanlar ekleyebilir.
  • East: Frey Moar

Ekleyiniz.
  • diyordunuz diyordunuz inanmıyordum. ilk kez bu gece ranked attım. ilk oyun alistar la 0/1/0 oynadım. girerken i mid ahri demiştim herkes ok dedi. benle aynı anda alan rus arkadasımız ziggsi alınca support üstlendim. ziggs 0/9/0la oynadı kaybettik surrenderla. ikinci oyun daha da efsaneleşti laneimdeki xin zhao çalılığa girdi jax ve cait arasında kaldı tam alıyordu birini benim yardımımla öldü . herif doğdu ama birdaha karakteri kıpırdamadı. 43dk 4kişi oynadık. futbolda 7kişi kalsak bu kadar etkiler. 15/6/14 ile oynadım ashe olarak. ama takımı yenilgiden kurtaramadım oyunda açık ara birinci de olsam. gerçekten anlamıyorum east kötü diyordunuz inanmıyordum bu adamlar nasıl 30level olmuşlar? çıldırmamak elde değil. bekle beni elo hell :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: safazx

diyordunuz diyordunuz inanmıyordum. ilk kez bu gece ranked attım. ilk oyun alistar la 0/1/0 oynadım. girerken i mid ahri demiştim herkes ok dedi. benle aynı anda alan rus arkadasımız ziggsi alınca support üstlendim. ziggs 0/9/0la oynadı kaybettik surrenderla. ikinci oyun daha da efsaneleşti laneimdeki xin zhao çalılığa girdi jax ve cait arasında kaldı tam alıyordu birini benim yardımımla öldü . herif doğdu ama birdaha karakteri kıpırdamadı. 43dk 4kişi oynadık. futbolda 7kişi kalsak bu kadar etkiler. 15/6/14 ile oynadım ashe olarak. ama takımı yenilgiden kurtaramadım oyunda açık ara birinci de olsam. gerçekten anlamıyorum east kötü diyordunuz inanmıyordum bu adamlar nasıl 30level olmuşlar? çıldırmamak elde değil. bekle beni elo hell :(

Hocam ben genellikle arkadaşlarla birlikte normal oynuyorum, iki kere ranked attım sadece onlarda da kazandım şansa. Lobide falan güzel duruyor, daha da hayatta girmem ranked'a.

• cok sinirlendim arkadasla girdik ahri oldum feeder veya leaver yoktu iki takımda da. mid de katarina yı ezdim. 7/3/14 gibi bir skorla ilk win'imi aldım. 1/2 w/l oldu şuan. sanırım en azından 1tane de olsa arkadasla girmek farkettiriyor
  • Solo girme benim yaptığım hatayı yapma.Her zaman duo gir.Ben bazen ranked girmek istiyorum girecek iyi adam bulamıyorum besmele çekip solo girip yeniliyorum takımdan sebep
  • Solo girmek oyunun sonunda gg, pls report xxx demektir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaldanSarkanElma -- 19 Mart 2012; 1:48:12 >
  • Sabaha kadar buralardayım, oynamak isteyen olursa West - DaldanSarkanElma
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

Sabaha kadar buralardayım, oynamak isteyen olursa West - DaldanSarkanElma

Ekledim, ofRevenge
  • ACFuckinDC 6 ya kadar buralardayım isterseniz bir oyun atabiliriz.
  • westte oyun atacak kaldı mı?
  • ofRevenge le biz atıyoruz şuan gelmek istersen ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

oğlum uyuyun lan

sabahladığınızda saat kazancınız olmuyor,yine günün 8 saatini(bu süre 10-12 saati de bulabilir) uykuda geçiriyorsunuz aksine hormonlar tam salgılanmadığı için tüm gün mal gibi gezersiniz

TurksPower is here
  • Up ...
    Eu West : ACFuckinDC

eğlencesine normal game atacak kişiler aranıyor
  • Up..
    Eu East: edwards94

normal oyun olur draft olur kimse yok mu ?
  • Uzun bi aradan sonra yaza merhaba maksatıyla toplaşalım diyorum. Yarın gece müsaitmisiniz bizim Hasan abilerde dondurma getiricekmiş.
  • Burdaki herkes west'te mi ?
  • Giricez şimdi bir arkadaşla gelecek varsa eklesin west

Nick : Worst Top Pirate
  • @beyazpiyon Eastte olan talihsizlerdenim ben.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.