Şimdi Ara

Sabahın 8.30'una final koymak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde ikinci öğretimim hep aynı şeyi yapıyorlar. Tamam dersler akşam diye sınavlar da akşam olsun gibi bir düşüncem yok ama 8.30 da ayıp yahu. 5'e geliyordu yattığımda. Yarın başka bir finalim var yine uyku yok.Hayır sabah erken kalkmak isteseydim 1.öğretime giderdim. Bastırdım parayı ikinci ö. okuyorum.Ayıptır yani bu yapılan.

• Hayat 1. Ogretimdedir bence. Ne biliyim amele bolumu gibi sanki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir keresinde sabah 10'a sınav koymuşlardı zor yetiştim.İkinci öğretim dediğin 15-17-19-21 gibi saatlerde sınav olur.
  • Bütün dönem alış 2-3 gibi kalkmaya. Sınav zamanı dayasınlar üst üste 3 gün sabahın 8.30'u na sınavı. Sonra bu öğrenciler neden başarısız.Neyse geç kalıyorum gideyim ben. Başarılar bana.
  • Aynen ben de 2. öğretimim. Saat 1'e koysalar hadi neyse. 9'a sınav koyuyorlar zar zor uyanıyoruz...
  • Aynen bizimde 9'da var
  • 8.30 da ki sınav için uyunmaz gece 12- 1 de çalışmaya başlanır sabahlanır, sınavdan sonra mis gibi bir uyku çekilir.
  • parayı basmış,örgünü kazanamadım demiyor da:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

parayı basmış,örgünü kazanamadım demiyor da:)

Sıralamam 1. öğretime de fazlasıyla yetiyordu meraklanma sen

Sınav çok kekti bu arada. 20 dk sürmedi.
  • Aynı dert bende de var yarın 9 da sınav 7 de kalkmam gerekiyor
  • O hangi uni ? 2.ogretim en erken 11 de sinav oldugunu gordum 8.30 nedir ya ban.gif hakkinizi arayin sinava girmeyin bla bla :D

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

O hangi uni ? 2.ogretim en erken 11 de sinav oldugunu gordum 8.30 nedir ya ban.gif hakkinizi arayin sinava girmeyin bla bla :D

Karadeniz teknik. Yapacak bir şey yok girdik bi kere.
  • benmi gidiyim 8.30 da sınava.
  • Kimse de sormuyor, aga bu nedir? :))

Hangi bölümde okuyorsunuz? Ne kadar ödüyorsunuz?
  • benimde 9da gitcem birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

Kimse de sormuyor, aga bu nedir? :))

Nickim jeolog olduğuna göre kimya okuyorum. Harca 700 civarı veriyorum her dönem.

Ayrıca kim neden soracakmış " aga bu nedir " diye. Çok mu garip geldi söylediklerim Ömer öğretmenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Nickim jeolog olduğuna göre kimya okuyorum. Harca 700 civarı veriyorum her dönem.

Ayrıca kim neden soracakmış " aga bu nedir " diye. Çok mu garip geldi söylediklerim Ömer öğretmenim.

Hep öyle diyorlar ya, ondan.
    Yıllık 1400 lira gerçekten yüksekmiş.

• Benimde 9 da hadi ona lafim yok ama cumartesiye sinavmi konur hadi koydun onu niye 9 da yapiyorsun :@

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Hep öyle diyorlar ya, ondan.
    Yıllık 1400 lira gerçekten yüksekmiş.

Evet yüksek bir ücret. Yazın çalışıp kendim ödüyorum ama. Kendi isteğimle seçtim 2.öğretimi arada ki farkı aileye ödetmek olmazdı.

• 1400 lira yüksekse benim bölümün 2.öğretimi 3000 lira.İmkanım olsa 2. öğretim okurdum.Şu an bile yıllık 820 lira ödüyoruz.2 sene ikinci öğretim okudum 2.öğretim kraldır.Sabahları ayılana kadar 2 saat geçiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.