Şimdi Ara

Sabahın 7'inde çiğ köfte yemek öldürür mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam şimdi konu başlığı Trol ama anladınız mevzuyu şimdi sabah 07:30 da soğuk çiğköfteyi yedim şuan içimde bir harektlenmeler
    hissediyorum garip bişeyler oluyor.ishal olurmuyum ?

• Bizim bir arkadaş vardı. Sabah akşam demeden çiğ köfte gömerdi. Sürekli uyarıyorduk bunu; yapma etme, kendine yazık edersin diye. Geçenlerde bir süre kendisinden haber alamayınca merak ettik. Gittik evine; kapıyı vuruyoruz vuruyoruz, açan yok. Bir de yalnız yaşıyordu arkadaş. İyice endişelenip, kapıyı zorlayarak içeri girdik. İçeride maalesef, arkadaşın sandalyeye bağlanmış ve kafasına poşet geçirilmiş cansız bedeniyle karşılaştık. Poşetin üzerindeki çiğ köfte markasından yola çıkarak öğrendik ki çiğ köfte mafyası tarafından gırtlağına kadar borçlandırılmış; borçlarını ödeyemeyince de infaz edilmiş. Hocam, o yüzden siz siz olun, çiğ köfte tüketiminize dikkat edin.

• Essselaaaaa
  • Bir şey olmaz en fazla 1-2 kere tuvalete çıkarsın sonra düzelir.

• Bişey olmaz bende zamanında çok yedim ama keşke biraz ısınmasını bekleseydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D9BACD951

Essselaaaaa

two

• Mideyi üşüttüysen sıkıntı,
  • Öldürmez ama süründürür,tuvaletten zor çıkarsın

• Dün 6 dürüm yemiştim gece uyku uyuyamadım. Ha akıllandım mı tabiki hayır şimdi yine canım çekti

• Bizim bir arkadaş vardı. Sabah akşam demeden çiğ köfte gömerdi. Sürekli uyarıyorduk bunu; yapma etme, kendine yazık edersin diye. Geçenlerde bir süre kendisinden haber alamayınca merak ettik. Gittik evine; kapıyı vuruyoruz vuruyoruz, açan yok. Bir de yalnız yaşıyordu arkadaş. İyice endişelenip, kapıyı zorlayarak içeri girdik. İçeride maalesef, arkadaşın sandalyeye bağlanmış ve kafasına poşet geçirilmiş cansız bedeniyle karşılaştık. Poşetin üzerindeki çiğ köfte markasından yola çıkarak öğrendik ki çiğ köfte mafyası tarafından gırtlağına kadar borçlandırılmış; borçlarını ödeyemeyince de infaz edilmiş. Hocam, o yüzden siz siz olun, çiğ köfte tüketiminize dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strategen -- 19 Ocak 2021; 10:27:46 >
  • Sen kahvaltıda dünden kalan lahmacunu yiyen soydansın kendine gel bozar mı sandın acılar

8 de patates yemeği yedim bişi olmadı

9 da kalkıp 2 tombik döner gömdüm hayattayım

• quote:

Orijinalden alıntı: strategen

Bizim bir arkadaş vardı. Sabah akşam demeden çiğ köfte gömerdi. Sürekli uyarıyorduk bunu; yapma etme, kendine yazık edersin diye. Geçenlerde bir süre kendisinden haber alamayınca merak ettik. Gittik evine; kapıyı vuruyoruz vuruyoruz, açan yok. Bir de yalnız yaşıyordu arkadaş. İyice endişelenip, kapıyı zorlayarak içeri girdik. İçeride maalesef, arkadaşın sandalyeye bağlanmış ve kafasına poşet geçirilmiş cansız bedeniyle karşılaştık. Poşetin üzerindeki çiğ köfte markasından yola çıkarak öğrendik ki çiğ köfte mafyası tarafından gırtlağına kadar borçlandırılmış; borçlarını ödeyemeyince de infaz edilmiş. Hocam, o yüzden siz siz olun, çiğ köfte tüketiminize dikkat edin.

Ciddi mi hocam bu ya?

Çiğköfte mafyası mı olur ya? :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süründürür

• Hocam, maalesef bu işin şakası yok. Burada bunu yazdığım için bile tehlikede olabilirim.

• Dübürü delersin tehlikeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: patatessiz patso

Dün 6 dürüm yemiştim gece uyku uyuyamadım. Ha akıllandım mı tabiki hayır şimdi yine canım çekti

çin tuzu etkisi.

• Helvanı yeriz artık

• strategen kullanıcısına yanıt
    Hocam başınız derde girdiği an bu konuya büyük harflerle "isot" yazın. Biz olayı anlar ve hemen yardım göndeririz.
  • adanavalısi kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam. Bu teröre ancak birlik olarak, dur diyebiliriz.

•   

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.