Şimdi Ara

sabaha kıl dönmesi ameliyatı olucam. (oldu bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
2
Favori
271.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görme imkanın varsada iğne ucu kadar delik veya delikler oluyor kılların içeri girdiği
  • Oooo Bende bu salı pilonidal sinus ameliyatı oldum

Açık ameliyattı O akşam hastanede kaldım,

Hiç korkma, dert etme, Ben neredeyse 1-2 güne tam oturabilecek seviyeye geliyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: anilozler

hocam ağrı oluyor akıntı oluyor.
    Görme imkanın varsada iğne ucu kadar delik veya delikler oluyor kılların içeri girdiği

Akıntı derken?Onu nasıl farkedebilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

Oooo Bende bu salı pilonidal sinus ameliyatı oldum

Hiç korkma, dert etme, Ben neredeyse 1-2 güne tam oturabilecek seviyeye geliyorum...

Hocam yara açıkken nası oturabiliyosun?
    Çok ağrı sızı oluyor mu?
    doktor bana günde 8-10 defa oraya duşla su tutmam gerektiğini söyledi.
    Sende ne gibi durumlar mevcut biraz paylaşır mısın?
  • valla korkutuyorsunuz bizleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: :Fatih:

valla korkutuyorsunuz bizleri

+1 bende biraz korktum açıkcası..
  • Dostum çok büyük geçmiş olsun acil şifalarını dilerim umarım ne olduğunu anlamadan biter :)
  • genel mi lokal mı ben genel oldum 45 dk mis gibi uyku çektim valla, 1 gece hastanede kaldım 4 5 tane serum verdiler acı falan da cekmedim pansumanda falan belki biraz canın acır o da biraz yani korkmana gerek yok bir de genel anestezi olacaksan narkoz veriyorlar 3 sn de bayıltıyolar narkoz a karşı bir alerji veya herhangi önemli bir hastalıgın yok di mi zaten vermeden önce sorarlar bir de devlet mi özel mi ben özelde oldum neyin ne zaman gelecegi belli olmaz bazen fazla narkoz verilen hasta bir daha kalkamıyor allah böyle devletin...

• quote:

Orjinalden alıntı: anilozler

quote:

Orjinalden alıntı: Dhqwer

Oooo Bende bu salı pilonidal sinus ameliyatı oldum

Hocam yara açıkken nası oturabiliyosun?
    Çok ağrı sızı oluyor mu?
    doktor bana günde 8-10 defa oraya duşla su tutmam gerektiğini söyledi.
    Sende ne gibi durumlar mevcut biraz paylaşır mısın?

Şuan sadece yan oturabiliyorum tam olarak,
    Yara da açık değil, 6 gündür pansuman olmaya gidiyorum pansumanı yapıyor sonra bezle kapatıyor yarayı
    Yara kapanana kadar pansuman olacağımı biliyorum ama tam bende bilmiyorum neler yapacağımı, Bu sıralar bidaha gideceğim doktoru görmeye

Olacaklara tavsiyem, Boş bi vakitleri varsa hemen yaptırsınlar, geciktirmesinler..

• Bende oldum gitti.Korkulacak bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 10 Nisan 2011; 22:24:59 >
  • Ya bunu olmazsak sonuçları nedir?Ben konrtol için gittim kuyruk sokumumda ufak bir delik var ve akıyordu.Kısada kıl dönmesi işte.Orayı temizledi 2 ay sonra tekrar başladı akmaya şimdi bizimkilere birşey çaktırmıyorum
  • Geçmiş olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 07BLueDeViL07

quote:

Orjinalden alıntı: yunusala

genel mi lokal mı ben genel oldum 45 dk mis gibi uyku çektim valla, 1 gece hastanede kaldım 4 5 tane serum verdiler acı falan da cekmedim pansumanda falan belki biraz canın acır o da biraz yani korkmana gerek yok bir de genel anestezi olacaksan narkoz veriyorlar 3 sn de bayıltıyolar narkoz a karşı bir alerji veya herhangi önemli bir hastalıgın yok di mi zaten vermeden önce sorarlar bir de devlet mi özel mi ben özelde oldum neyin ne zaman gelecegi belli olmaz bazen fazla narkoz verilen hasta bir daha kalkamıyor allah böyle devletin...

şahsen ben akyazı devlet hastahanesinde oldum ücretsiz olarak doktordn olsun hemşirelerden olsun gayet memnundum çok naziktiler zaten genel cerrahi uzmanıymış

ek olarak benim ameliyatı estetikmi ne yapmış kontrole gittiğimde hemşireleri çağırıp g.tümü göstermişti bak ne güzel olmuş diye

@thephenom ben bir yerde felçe kadar gittiğini okumuştum kıl uzadığı için

işte ben buna dayanamam..

bizim bi akrabada oldu,oda hemşirelerle garip muhabbetler içine girmiş anlatıyodu

• Bendede var tırstım açıkcası yaz tatili olacakdım askıya alıcam büyük ihtimalle.
  • geçmiş olsun lokalmı genelmi

bn de aynı ameliyatı geçirmiştim narkozdan önce acaip heyecanlanıosun narkozdan sonra senin için oldu bittiye gelioo tabi genel anesteziyse
  • Arkadaşlar ben kaçıyorm...
    Uykuyuda aksatmayayım bari sabaha işimiz çok.
    Bakalım hastanede wireless varsa ve kendimi iyi hissedersem laptopuda aldırırım sonradan yazarım size durumu.
    g.tü toplayıp görüşmek üzere..
  • ya benim arkadaşın kuzeni oldu. doktor uyuşturduktan snora tecavüz etmiş. içerdeki hemşirelerden biri doyanamamış dışarı çıkıp ailesine haber vermiş falan. baya olay oldu sonra doktor ciddi bi miktar para verip bunlara susturmuş. sende dikkatli ol.
  • ekim ayında bende oldum korkulacak birşey yok adamı uyutmaları güzel birşey :D arkadaşın dediği gibi bir de radyo çalıyor ohh.ama uyanmada zorluk çektim sigara içen adam narkozun etkisinden zor kurtuluyor geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

ya benim arkadaşın kuzeni oldu. doktor uyuşturduktan snora tecavüz etmiş. içerdeki hemşirelerden biri doyanamamış dışarı çıkıp ailesine haber vermiş falan. baya olay oldu sonra doktor ciddi bi miktar para verip bunlara susturmuş. sende dikkatli ol.

Tecavüz edilen erkek miydi yoksa?
  • arkadaşlar biraz anlatsanız hastalığı hani popomuzu sileriz ya malum işi yaptıktan sonra işte sildiğimiz yerde baya kıl var problem yok bende ama korktum oralarda oluncamı tehlike içeriyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.