Şimdi Ara

sabah sabah passatçıyı fırçaladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sokaktan yan yola usulüne uygun sakin bir şekilde yan yola çıktim
    birkaç metre sonra sola sola döneceğim için sinyali kapatmadım
    ama son sürat gelip tamponuma yapışan son model passat art arda 10-15 defa şimşek gibi selektör çakınca yolun orta yerinde durdum
    bu hala arkamdan çekip gitmeyince sabah sabah birini okşama zamanı geldi diyerek sakince araçtan indim

ancak birkaç adım yaklaşınca o karanlıkta içindeki yalnız bayan şoferi gördüm ve hayal kırıklığına urgadım
    yol senin çek git diye sağ şeridi gösterdim ama kadın tepki vermedi
    ben de araca binip devam ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birkaç metre dediğin yer 200 metre ki olayın daha öncesi varmış. O zaman hepimiz yakalım sinyali 5-10 km sonra sola döneceğim açık kalsın hesaaaaabı. Kadın nereden bilsin senin ne zaman nereye döneceğini adam sol sinyali yakmış dönecek diye bekliyoruz hala düz gidiyor mesela. Bu adamı boşu boşuna beklemiş oluyorsun.

Böyle bir mantık yok ama maksat belli burada Passat üzerinden reklam yapacaksın.
  • Evet, günlük fırça atma konusuna hoşgeldiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç metre dediğin yer 200 metre ki olayın daha öncesi varmış. O zaman hepimiz yakalım sinyali 5-10 km sonra sola döneceğim açık kalsın hesaaaaabı. Kadın nereden bilsin senin ne zaman nereye döneceğini adam sol sinyali yakmış dönecek diye bekliyoruz hala düz gidiyor mesela. Bu adamı boşu boşuna beklemiş oluyorsun.

Böyle bir mantık yok ama maksat belli burada Passat üzerinden reklam yapacaksın.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

• O değilde saat 8 de Diyarbakırda güneş tepede oluyor siz İstanbulda geceyi yaşamaya devam ediyorsunuz

• “Sabah sabah Pompaciyi fircaladim” konusundaki pompacinin yeni diss konusu sandim basligi gorunce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence sen bir ana konu aç tüm fırçalarını oraya yaz her fırçana konu açma çöplüğe çevirdiniz
  • 200 metre yok, kaldı ki 200 metre ile 5 10 km nasıl bağdaştırıldı

• passatçı ne ya?? passat ticareti mi yapıyormuş

• sabah sabah paspasları fırçaladım.

• Dişlerimi fırçladım

• ya Ceyda trafikte uslu dur bak erkek gibi atar yapma herkese
  • Hocam bırakın serserinin biri çıkar sizi mezara kendini demirlerin arkasına atar biraz sabır biz zor coğrafyada yaşıyoruz 2 ayaklı ama hayvana yazık bir yaratık cinsi var ülkemizde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.