Şimdi Ara

Sabah kalktığınız gibi dersin başına oturmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle yapabilen var mı 2-3 hafta önceye kadar böyle gidiyordum herhalde ama şu ara yatakta uzanıp telefonla uğraşıyorum kahvaltı hazırlanana kadar
    Sonra ptoblem çözüyorum 1 test çay sigara yapıyom sonra o günkü konuya bakıyom dert oldu bana yav 🧐

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• hayatımda yaptığım en verimli aktivitelerin birisidir 6.30 gibi kalkarım max 10 dk bısı yer içerim sonra denemeye otururum böyle yapınca gün bitmek bilmiyo tavsıyemdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyan kahvaltı hazırlanana kadar ders çalış

• Uyandığın gibi bi kahve hazırla masaya geç kahveyle birlikte gri koç bekir avşar falan izle (ne kadar dalga geçseniz de sınav ders moduna sokuyo bu tarz videolar) sonra derse geç asla uyandığın gibi telefonla uğraşma ilk dersten sonraki molada takılabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Thats impossible

• bilemiyorumaltanb kullanıcısına yanıt
    Sabah yatakta 1 saat 2 saat tiktok izliyom

• dmwofnwı ben de bi ara öyleydim tüm gün boşa gidiyodu özellikle tiktok gibi dopamin ihtiyacını artıran uygulamalar günü çok verimsiz kılar direkt sil bi iki güne unutuyosun bile asla sosyal medyaya bakma uyandığında

Sabah uyandığım gibi ece seckinin profiline bakıyorum sonra youtube a giriyom sonra tiktok sonra kahvaltı 1 test problem cözüyom sonra sigara sonra yatış sonra spota gidiyom yorgun oluyom gelince yatış video 1 haftadır felan

• ece seçkin ne alaka hocam sndnaısb dediğim gibi uyandığınız ilk saatlerde yaptığınız şeyler günün gidişatını büyük ölçüde etkiliyor tiktoku silin insta kullanmayın wpda çok aktif olmayın ben uyandığımda bi gündeme bakar kahve yapar masaya geçerdim kahve sigara gri koç bekir avşar tarzı kanallar izler ders moduna geçerdim sonra hemen ders çalışırdım

Simdi bimden aldıgım kahveyi yapıp denicem bakalım calısırsam 4-5 gibi de spora giderim sigma grindset never stop grinding 💪

• başarılar hocam 👍 a 101'deki jacobs filtre kahve de iyidir dikkati falan artırıyo uykuyu açıyo direkt

• Hocam bu Nescafe Gold falan içilmiyor ya kim içiyor bunlari

• sabah kalkar kalkmaz telefona bakmak igrenç bir şey gunun geri kalani mahvoluyo bana kalirsa ihtiyac olmadikca telefona bakmayin sinava calisirken kalkar kalkmaz ders calismayi dogru bulmuyorum en azindan kalktktan 30 40 dk sonra başlansa daha iyi olur cunku o arada yemek yiyin bir açilin daha iyi ders calisirsiniz

• Geceleri uyumuyorum zaten derste can sıkıntısından arada kaynıyor.

• Ben içiyorum . Lise zamanı sınav haftaları gece 2ye kadar ders çalışırdım bu sırada 2 bardak falan nescafe gold içiyordum, birini saat akşam 8 gibi diğerini gece 12 gibi falan.

O zamanlar tek içimlikler 65 kuruş falandı gayet iyiydi şimdi uçmuş sanırım. 3ü bi arada nescafede süt tozu gibi tuhaf katkı maddeleri vardı sanırım o zamanlar 3ü bir arada midem ağrıtıyordu onun yerine bunu içiyordum.

içeriği en iyi paket kahve buydu saf kahve vardı içinde şimdi içeriği biraz değişmiş olabilir jacobs arada indirime giriyor o da güzeldi bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.