Şimdi Ara

“Sabah fethe çıksak Avrupa’yı üç günde alırız” (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
22.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 2 Ağustos 2017; 2:14:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şaklabanlar gerçek bir savaş çıktığı takdirde ülkemizi ilk satıp kaçacak kişilerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jouska

Yarın 1 aydır gelmek bilmeyen kargom gelecek ertesi güne çıkın fetihe gözünüzü seveyim

Hatırlatma:Avrupa cumartesi yağmurlu gösteriyo ona göre giyinin fetih yapacaz derken g*tü başı üşütmeyin

• NoNickMan kullanıcısına yanıt
    Üstadım ayakta alkışlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bir an önce fethe çıkın

• Bunu söyleyenler heralde fetihlerin eskisi gibi kılıçla , atla , okla yapıldığını sanıyorlar
  • Avrupa Avrupa duy sesimizi

İşte bu Türklerin ayak sesleri

• ahsen tv denilen şarlatanlardan biri bu gazetede yazar.
  • Avrupa , süper beyinlerin kaynadığı yer.

Niçin savaşmaya gerek duysunlar ki ? Siz konuya bence nasıl bakacağınızı bilmiyorsunuz.

Beyinlerin kendisi silah, öyle güçlü şeyler ürettiler ki ve üretiyorlar ki , sen "alalalalaaa" derken seni toz ederler toz, sen saldır derken yeni üretim robotlarını ortaya sürerler.

Yani anlamıyorum niçin savaşmaya gerek duysunlar kolay bir şekilde yenebilecekken neden kıllarını kıpırdatsınlar ki?

Ülke öyle bir harekette bulunsa avrupaya gider, çok pis hezimete uğrarlar, geri döndüğünde ise vatan diye bir şey kalmadıklarını görürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 2 Ağustos 2017; 2:43:10 >
  • Böyle bir savaşa girersek tankların önüne yatın ve yanınızda bol bol T-Shirt götürün beyler, silaha gerek yok eskide kaldı onlar. Egzoza kıyafet tıkayıp önlerinde yatınca etkisiz hale geliyorlar. Bu batılı cahiller bizi kıskanıyor sırf kıskançlıklarından ötürü bile sizi gördüklerinde kendi kendilerine öleceklerdir zaten kıskançlık krizinden ötürü. Yarım saatte Tüm Dünyayı alırız, sonra bütün evren'i ve uzayı alacağız uzaylıların uzay gemilerinin önüne yatacağız bu sayede hepsi bozulacak. Onlar aşırı teknolojik olacağından t-shirt tıkayabileceğiniz bir egzoz yoktur ama sıkıntı değil önüne yatın halloluyor kendi kendine.

3 saatte falan kozmik boyutta zafer kazanacağız beyler.
  • aldım geldi mi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KUZEY KORE NİN SADECE NÜKLEER FÜZELERİ TÜRKİYE'Yİ SADECE 59 DAKİKADA HARİTADAN SİLER ?

ABD , RUSYA , ALMANYA , FRANSA , İTALYA YI SAYMIYORUM BİLE.

ÇİNLİLERİN FÜZEYE İHTİYACI ZATEN YOK , TÜKÜRSELER 1 GÜNDE BÜTÜN TÜRKİYEYİ BOĞARLAR...

2050 DE SUPER GÜÇMÜŞ ? BIRAK O ZAMANI 2030 DA TÜRKİYE OLACAKMI ONA BİLE ŞÜPHELİYİM BEN...

SORUYORUM TÜRKİYE NİN NÜKLEER SAVAŞTAN KAÇMAK İÇİN SİVİLLERE AİT KAÇ TANE SIĞINAĞI VAR ?

DEPREM İÇİN BİLE SIĞINAK YOK , HER YER AVM RANTA AÇIK..! TIPKI HAYATIMIZ GİBİ...!

“Sabah fethe çıksak Avrupa’yı üç günde alırız”

• Bence 1000 yeniceri, 10.000 haçlıyı yok eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gordon Freedos -- 2 Ağustos 2017; 6:52:35 >
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Bir hamsi sürüsü içine sadece birkaç tane piranha at bakalım ne oluyor.?
  • 10 yildir yola ciktik emevi camiinden namaz kilacaktik. Sinira sifir.

• Bir gece ansızın 81 düzce 80 osmaniye 79 kilisk ... 01 adana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terry Malloy -- 2 Ağustos 2017; 7:48:56 >
  • Smoke weed everyday
  • Oda demiş ki ben de bi .
    ADA OLDU..
    sOna oda demiş ki oda bişi mi
    Köprü oldu.
    -----------------
    Yahu bu kadar da kendinize aşık olmayın..
    Egoları kabartmayın köpürtmeyin.
  • Bırakın Osmanlıcılık oynasınlar..

• Bu ülkelerin orduları tankları tüfekleri yokmu kabilemi bunlar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.