Şimdi Ara

“Sabah fethe çıksak Avrupa’yı üç günde alırız” (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
2
Favori
22.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
202 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buna inanan milyonlarca Akpli var
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Harika olmuş reyiz okurken yarıldım. Klavyen keskin ola.
  • salagil kullanıcısına yanıt
    Yok hocam sanmıyorum ya. Yani ironi olmalı. Bu kadar da AKP'li olunmaz ya.
  • sıgırlar ı kandırıyorlar...... twitter ve facebook ta ..buna ınanan buyuk topluluklar var...aptal surusu var...

arkadaslar yediklerimiz ıctıklerimiz mı farklı acaba...

bu topluluk daha ıyı oksijenmı tenefus ediyor....

gormenız lazım..

elhamdürillah alırız ...
    100 kısıyı öldürürüm
    golgemızden korkarlar..
    allahu ekber...

bunun gibi bir suru yorum....

yazın biryere savas cıksın ilk kacacak bu sakallı yobaz surusudur...

daha once kactıkları gibi..yine kacarlar...
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Edirne sınırından adımını attığın an 2 nükleer ile savaş 10 dakika da biter kardeşim. İstersen bordan tank yap. Milliyetçi biri olarak söylüyorum olası dünya savaşı durumunda 2 dakikada haritadan siliniriz.Tabi küresel bir nükleer savaş sonrası dünya üzerinde hiç bir canlı kalmıyacağını bildikleri için dünya savaşı sadece kağıt üzerinde kalır , zaten küresel savaş çıkarsa savaş en geç 1 haftaya sonuçlanır bizde gökyüzündeki nükleer füzeleri yıldız kayıyor diye izleriz. Acı ama gerçek.
  • jedi_master kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaşı tanımasam ben de ironi derdim yapacak bişe yok, bunlardan milyonlarca var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gun bence gercekleri yansitmiyor sabah ciksak ogleni berlin merkez camiinde kilariz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

quote:

quote:

Munbiç'ide 1 aya aliyorduk 8 ay geçti

Pkklı, lütfen!

Fetöcü, Lütfen! Ha dogru ya siz kandirilmistiniz. Bre densiz bre huysuz sen kime PKK'li diyorsun. Gercekler yüzünüze tokat gibi carpinca PKK'li dersiniz. Millet eleştirince PKKli diyeceğinize oturunda ülkeyi adam gibi yönetin zimbabve kadar onurunuz gururunuz haysiyetiniz kalmadi be dis politikada. Ama olsun six onunuze gelene vatan haini diyince geciyor semi gercekler. Cennet Mekan Dedem Canakkale'de yatiyor, aklini alirim senin PKKliymisiz hadi len ordan huysuz

Suriyedeki olumsuzluğa sevinen kişi Suriyedense ypglidir, Iraktansa pydlidir, Türkiyedense pkklıdır.

peki oraya giripte işin kaymağını (fosil yakıtları) göklerden gelen kararlarla başkalarına peşkeş çektiren, başbakanımızla iftar yapıp şehit olan onlarca Türk Askeri'ni sadece güvenlik amaçlı açık hedef olarak o tepede konuşlandıran nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seglopsi

quote:

quote:

quote:

quote:

Munbiç'ide 1 aya aliyorduk 8 ay geçti

Pkklı, lütfen!

Fetöcü, Lütfen! Ha dogru ya siz kandirilmistiniz. Bre densiz bre huysuz sen kime PKK'li diyorsun. Gercekler yüzünüze tokat gibi carpinca PKK'li dersiniz. Millet eleştirince PKKli diyeceğinize oturunda ülkeyi adam gibi yönetin zimbabve kadar onurunuz gururunuz haysiyetiniz kalmadi be dis politikada. Ama olsun six onunuze gelene vatan haini diyince geciyor semi gercekler. Cennet Mekan Dedem Canakkale'de yatiyor, aklini alirim senin PKKliymisiz hadi len ordan huysuz

Suriyedeki olumsuzluğa sevinen kişi Suriyedense ypglidir, Iraktansa pydlidir, Türkiyedense pkklıdır.

peki oraya giripte işin kaymağını (fosil yakıtları) göklerden gelen kararlarla başkalarına peşkeş çektiren, başbakanımızla iftar yapıp şehit olan onlarca Türk Askeri'ni sadece güvenlik amaçlı açık hedef olarak o tepede konuşlandıran nedir?

Ne sallıyon sen ya

• Avrupa'dan futbolcu falan alacaktır onlar.Terim misali futbolu yarattım havasında gezen hıyarın biri söylemiştir.
  • ø kullanıcısına yanıt
    cok merakliysan al suriyelileri evine besle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 1 Aralık 2017; 19:36:8 >
  • ø kullanıcısına yanıt
    hani sallıyorum da ben, rusya işin aslını bildiği halde seni suçladığında hemde bm'de; "bu petrolleri ışid'den Türkiye alıyor girdiği bölgeler üzerinden" diye, almadığını ispat etmek için 150 yerin oynuyor, o tankerlerin nereye gittiğini söylemek için. hatta o rusya'nın belirttiği tankerlerin ışid kontrolündeki bölgelerden çıkmadıgını da anlatmaya çalışıyorsun ve o tankerlerin güzergahları malesef girdiğimiz bölgelerle çelişiyor. rusya bu amaçlı soruyor zaten soruyu ve rusya o dönem sözde "yanlışlıkla" pyd'yi de vurmuştu, gündem olmuştu. bu çapulculara abd'nin o silahları haybeden verdiğini de sanmaya devam et sen. işin kaymağını onlar yiyor, ameleliğini bu şekilde biz yapıyoruz, yaptırıyorlar.

• Hangi yılda yaşadığımızı sanıyorlar acaba? Ne içiyorlarsa bize de versinler iyi kafa yapmış.
  • Defolup gitsinler de şu ülke artık normale dönsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bun ulke icin 97 de tuncelide catismada yaralandim burda gazete yazisini savunan aktrolller oyle aksama merkeli evinden aliriz falan diye atip tutmayin.Siz once kendi ulkenizdeki savasi bitirin sonra avrupaya fethe cikin.Baskanlikta geliyor ama sehitler bitmiyor,uyanin artik diyecegim ama uyudugunuzun farkinda degilsiniz.Acilim sacilim diye bitmis pkk ya can verdiler,belediye imkanlariyla yollara dosenen bombalari o bombalarda kolu bacagi kopan gazileri unuttunuz da avrupayi fethemi gidiyorsunuz.Ulkenin geldigi duruma bakinca simdi olsa bu ulke icin askerlik yapmamak icin elimden geleni yapardim,10 yasinda oglum var kesinlikle ulke disina gonderecegim yasamasin bu ulkede benim imkanim olsa 5 dk bende durmam artik.Allahtan aktrollerin az oldugu izmirde yasiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 2 Ağustos 2017; 1:23:12 >
  • Yarın 1 aydır gelmek bilmeyen kargom gelecek ertesi güne çıkın fetihe gözünüzü seveyim

Hatırlatma:Avrupa cumartesi yağmurlu gösteriyo ona göre giyinin fetih yapacaz derken g*tü başı üşütmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jouska -- 2 Ağustos 2017; 1:28:45 >
  • Sabah fethe çıkacak olsak sabah olamdan haritadan siliniriz. Adamlardaki teknolojinin 10'da 1'i bizde yok sen piyade yollarsın adamlar öyle bir silah kullanır ki aklı şaşar ülkenin.
  • Diyelim fethettik. Ki zaten sabah başlasak İtalya sınırına kadar güçlü, eli yüzü düzgün ülke yok. 3 gün çok 1 gün diyorum. 1 günde balkanları komple aldık. Siz burada ülkeyi kötülemek için ( aslında tamamen fav meselesi, + almak ego tatmini, popülizme oynamak ) boş konuşanları bırakın. İngiltere dışında askeri olarak dengimiz ülke yok zaten. Bir bizim değil İran'ın da yok mesela, İsrail bile çoğu Avrupa ülkesinden güçlüdür askeri olarak.
    Da bu bize ne kazandırır? 15. asırda mı yaşıyor biz? Ne yapayım oraları alıp? Toprak kazanmak devri mi kaldı? Sanki içimizde ki etnik grupların kargaşası yetmiyor bir de onlarca avrupalı mı ekleyelim? Daha büyük sorunları olan daha büyük ülke oluruz ama bir şey kazanamayız.

Artık asker ile zengin olunmadığı, işgallerin asker ile olmadığı bir çağdayız. ( Çağımızın süper şımarık gücü ABD hariç )
    Seni sen ile vuruyor. Evet kapitalizm böyle bir işgal. Bugün Avrupalı otomobiller yasaklansa ülkede ayaklanma çıkar. Bugün Avrupalı tekstil markaları yasaklansa topuklu ayakkabı sesleri inletir sokakları. Biz değil bizim gibi geri kalmış bütün ülkeler için geçerli. Avrupa yaşamıyla, yaşam tarzıyla, teknolojisiyle seni çıldırtıyor. Çünkü sen afedersin hiçbir şeysin. Hâlâ Orta Asya'dan gelen kılıçlı, oklu süvari birliği gibisin.

Biz ve dünyanın üretmeyen sadece tüketim odaklı ülkeleri zaten işgal altında. Lükse, teknolojiye bağımlılık işgali. Adam üretiyor, ürettiğini kullanıyor ve sen üretmeden aynı şeyi istiyorsun. Elbette bunları kullanabilmen için bir şeyler vermek zorundasın. Mesela ülkenin önemli kazanç kapılarını. Mesela ülkenin değerli madenlerini. Mesela ülkenin ucuz işçisini.

İşgal altında olup da hâlâ fetih hayalleri kuranlar var, yazık.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.