Şimdi Ara

“Sabah fethe çıksak Avrupa’yı üç günde alırız”

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
377
Cevap
2
Favori
21.612
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> “Sabah fethe çıksak Avrupa’yı üç günde alırız”
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1191 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Öncelikle avrupada kaç tane türk var ona bakalım. Almanaya 5 milyon, hollanda 1 milyon, belçika 1 milyon, diyer avrupa ülkeleri toplam 2.5 milyon.

Sadece avrupa'da totalde 9.5 milyon türk bekliyor. 1 emirle işgale başlasalar 9.5 milyonu kim durdurabilir? Karşılaştırma için;

Çin ordusu 2.285.000
    abd 1.580.255

almanya 250.613
    fransa 352.771
    ispanya 128.013
    italya 293.202

görüldüğü gibi 3 gün değil, direk merkeli evinden alırız evinden. O öve öve bitiremediğiniz almanya anında teslim olmak zorunda kalır. 250 bin askeri hemen esir olarak alırlar. Bütün muhimmata ve fabrikalara el koyar diğer ülkelere doğru harekete geçerler.

Geride kalan araba fabrikaları bir kaç saatte roket ve silah üretimi yapabilecek şekilde revize edilir ve akıcı bir sevkiyat kanalı frankfurt üzerinden fransa cephesine, hollanda üzerinden deniz kuvvetleri ile ingiltereye çıkılır.

Az bir kuvvlet ile sağ tarafta kalan danimarka, finlandiya, isveç gibi ülkelerin hemen teslim olacağını düşünüyorum. Arada kalan isviçre'de ki kara paraya el konularak finansman gayet güzel sağlanabilir.

Hemen yandaki hollanda, belçika, polonya gibi ülkeler zaten savaşacak durumda değiller. Daha sonra 5 milyonun yarısı aşağı doğru fransa ve ispanya+italya şeklinde devam etse. Diğer yarısı da ingiltere'ye çıksa ulaşmaları max 1.5 gün sürecektir.

Zaten ingiltere ve fransa'da ki bir çok türk cepheyi çoktan kurmuş ve almanya'dan gelen kuvvetler destek olarak geldiği anda savaş biter.

İngiltere üzerinden kanada'ya bile geçecek zaman kalır ki kanada'da asker sayısı: 65.722 bizi sadece çin ve abd zorlayabilir ancak elimizdeki insan sayısı itibari ile savaşın yine çok uzun süreceğini sanmıyorum.

Komutanı trumph olan ülke savaşamaz zaten.

Hedef 2023!!

Savaş başlar 7 saatte avrupa diye bir yer kalmaz gerçekler hiç bir zaman gölgelerde kalamaz!!

Asker sayısı için kaynak wiki:https://tr.wikipedia.org/wiki/Asker_say%C4%B1s%C4%B1na_g%C3%B6re_%C3%BClkeler_listesi

Biz kaynaklar ile konuşuyoruz, başkaları sadece hayaller ile..

Sana bir şey soracağım. Gerçekten ironi mi yapıyorsun yoksa koyu bir malum parti sempatizanı mısın? Eğer ironi yapıyorsan bunu bir şekilde belirt çünkü diğer türlüysen çok fena küfür yiyorsun insanlardan.

Bunu sormam çok vahim, çünkü bunu ciddi şekilde düşünen milyonlarca insan var.

• Yarbay
    18131 Mesaj
    Şam'a da 6 saatte girip, cuma namazı kılıyorduk.

Böyle trollükler yaparak, milletin ağzına sakız, muhabbet ortamlarına da geyik konusu olur bunlar ancak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    18131 Mesaj

İroni tabii ki.

AKP mod açık olarak yazmış, sonra kapatmış.

|
    |
    the flying dutchman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Sabah fethe çıksak edirneden çıkana kadar türkiye kalmaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aranels -- 3 Ağustos 2017; 23:3:9 >
    |
    |
    Bayılıyorum şöyle fantastik haberlere. Tolkien hala yaşıyor sanki.
    Hendek operasyonlarında nasıl çuvalladığımızı, içi oyulan PÖH'lerin, JÖH'lerin, TSK'nın
    verilen onlarca kayıplarını yani keyfiyetten Hakkın rahmetine kavuşan şehitlerimizi de konu etselermiş keşke.
    |
    |

9.5 milyon Türk'un yarısı kadın yani askeri bir şey bekleme. Geriye kaldı 4.5 milyon Türk hadi cok iyimser bir tablo olsun onlarında yarısı işgal'e, fetih'e her ne bok'sa dahil oldu 2.25 milyon insandan bahsediyoruz(ülkesini beğenmeyip giden Avrupa vatandaşı olan adam'da niye saldırı yapacaksa).

Şimdi bu 2.5 milyon insan neyle saldıracak? Taş'mi atacak? Avrupa' dan bahsediyoruz kurallar katı halkın silaha erişimi kesinlikle yasak azılı teröristlerin bile çaresizlikten milletin üstüne kamyon, araba sürdüğü bir ülke 2.5 milyon insan nasıl silahlanicak?

Örnek: Almanya saldırı altında kaldığında tüm Avrupa ülkeleri ve Amerika oraya hayvan gibi asker ve mühimmat gönderecektir. 2.5 milyon silahsız, eğitimsiz insan bu profosyonel askerler ile nasıl kapışacak?

Sen darmadağın olmuş, parçalanmış, ordusu, hükümeti kalmamış suriye'yi alamıyorsun, yunanlardan adaları geri alamıyorsun nasıl Avrupa'yi alacaksın? İranı almaya dene bakalım oradaki türk'ler senin yanında'mi yoksa sana karşı'mi olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sangokudbgt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    714 Mesaj
    3 gün çok 1.5 günde Avrupa 2 günde asya 4 günde Afrika bir haftaya ABD bizim

|
    |

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Ben bu kadar detaya girmemisken niye detaylara indigini anlamadim. Diger uyeyi cok zorladim ona mi takildin?

Seninle bu konuyu tartisacak niyetim yok, zaten yeri degil. Ben kagit uzerinde olandan bahsetmistim ki sen de kagit uzerinde oyle dedin. Bu yeterli bir cevapti. Ordu tanimi, savunma kuvvetleri tanimi bellidir, bunun disinda dunya savaslari sonunda yapilan anlasmalar ve bozulmalari halinde olacaklar da bellidir. Japonya gibi bunu karsilikli oturup anlasip, riskleri alarak degistirirsin ama bu bir surec alir. Bu durumda her seyi yeri, zamani, sonuclari olarak ayri ayri incelemek lazim. Bu durumda nukleer silahlar dahil her bir askeri kosulu degerlendirip ona gore kuvvetleri belirlemek gerekir. Oteki uyenin verdigi sacma sapan bir siteden degil mesela. Ayrica o zamanda gene kagit uzerinde olan anlasmalar da var. Bu is boyle uzar gider. O yuzden ben konuyu kapatiyorum. Derdim diye uyenin sacmaligina yanit vermekti ve onu da yaptigimi saniyorum.

Hahaha beni mi zorladın? Mesajıma cevap bile veremedin hala

• Çavuş
    67 Mesaj
    Hayır alkolün hapında bı dozu var arkadaş

|
    |

Yapsalar 82 Recep, 83 Tayyip, 84 Erdoğan olurdu muhtemelen

|
    |
    Kartal Göz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Avrupa'ya giderlerken milletin hissettigi
    |
    |
    |
    |

"Ver mehteri"

AKP Mod OFF

CHP Mod ON

"Yaw He He"

CHP Mod OFF

MHP Mod ON

"Ahmak ata binerse bey oldum sanırmış. Şalgam aşa girerse yağ oldum sanırmış."

MHP Mod OFF
    |
    |

|
    |

|
    |

|
    |

Ne cevap verememesi?

Yukarida detayli yazdim ama aciklama yapmayan su an sensin. Yukarida sordugum sorulara ve verdigim linklere aciklamani hala bekliyorum. Yap aciklamani da goster zorlanmadigini. Bu sekilde mesajlari yok sayarak sandigimdan bile daha fazla zorda oldugunu gosteriyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 4 Ağustos 2017; 6:31:34 >
    |
    |
    UltioPasha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sonra Cumhuriyetçilere içki içiyor ve kafanız iyi diyorlar. Bunun kafasını bir kasa içki bile veremez.
    |
    |
    Avrupa da bir karışıklık olsa Türkler tankların önüne yatacak, kapaklarını açmaya çalışacak veya egzozlara kıyafetlerini sokacak. Adamlar noluyor lannn diye şok olmazsa bir şey bilmiyorum. :)

Maalesef 15 Temmuz dan sonra halkımızda tankları durdururuz, perişan ederiz, bozarız algısı oluştu. Tankların isterse durmayacağını, binlerce insanı ezip geçebileceğini, silah gücü ile binlerce insanı öldürebileceğini bilmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905sss -- 4 Ağustos 2017; 12:9:46 >
    Referanslar : typhoon41 ( Samsung 8910) - nothing else... ( Seiko) - erdem.28 ( Nokia E72) - drakyuz ( Orient ) bilgin7 (Casio) - KubilayHakan ( Casio) - adrenalin876 ( Casio) - Kitty ( Casio ) - Revenge®( swatch ) - pinkcrow7 (Orient ) - Harpagos (Orient ) - muskeder (casio ) - BMW 528 (casio) - requiemdreamer ( seiko 5 ) - KcRasco (Swiss Military Hanowa) - energie34 (Victorinox otomatik) - SALAMANDER19 ( SEİKO ) - magunes117 ( victorinox chrono ) - Ahmet Tatar. ( casio sapphire crystal ) - magunes117 ( tissot pr100 ) - mcake± ( seiko ) - conjure ( Prada parfümler ) - MrTrojen ( dior homme ) - Harpagos ( Polo parfüm ) - danGerfuLL ( samsung nexus ) - confused ( zeno basel saat ) - awolf34 ( victorinox saat )
  • Binbaşı
    1577 Mesaj
    Aldık mı ?

|
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.