Şimdi Ara

Sabah 100 euro bozduruyoruz. 1900 TL akşam 20 lira kalmıyor. Siz buna nasıl dayanıyorsunuz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1900 1 günde bitiremezsin diyenler neyin kafasıni yaşıyo?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karagece25 kullanıcısına yanıt

onların yazdığı yorumlara cevabını veriyorum geri dönüş yok aktroll dolmuş konu hala 3-4 sene öncesini yaşadıklarını zannediyorlar  

avrupada para 1 günde bitmiyor burada su gibi eriyor 200 dolar ile adam o gün alışverişe gitti 200 dolarlık alışveriş yapacaktı yeter sanırım dedi aldı ihtiyacı olan / olmayan herşeyi

150 dolar tuttu 50 dolarda cebinde kaldı adamın konuyu öne çıkaralım görsün herkes bu rezilliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 27 Kasım 2022; 9:15:29 >
  • 1900 tl bir günde bitmezmiş ulan ömründe bir restorana cafeye oturmamış adamlar yoksa bu kadar fiyatlardan habersiz olamazlar. Ulan be çok acıyorum size diyecem ama beter olun kendi düşen ağlamaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • alkgs A kullanıcısına yanıt

Kahvede oturup bedava kek çaya tav olan insanlardan ne beklersin ki hayatta hiçbir hobisi olmayan insanlar işte gelip seni beni herkesi yaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 27 Kasım 2022; 11:43:50 >
  • Biz hep 50 liralık alıyoruz başkan :)

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Hocam çay kek de yalan çıktı kahvede yancılıkla beleş çay içmeye kasıyorlar şuan :D

• Türkiye iq seviyesinde dünyada çok geride derlerdi de inanmazdım. Daha millet ne denildiğini anlamıyor, memleketin aktroll'ü de muhalefeti de 5 para etmez, yani bu ülkeden bir cacık olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt

zaten etmez ben bir kişiye bak yemin ediyorum 10 dakikadır laf anlatmaya çalışıyordum anlamıyordu  

• alkgs A kullanıcısına yanıt

erdoğan birşey yapmadan önce süslüyor ondan sonra yapıyor millet bahçesi için bunu demişti

faizler içinde bu 2022 yılı bizim için harika bir yıl olacak demişti sonuç bak bu önceden yağlıyor milleti tepki vermesinler diye

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.