Şimdi Ara

SABA 23'UZ9000 FULL HD LED TV hakkında bilgi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
25.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerdal

SABA da USB den filim izlenemiyor,sadece resim ve müzik özelliği var.

yanlısınız var bizzat test ettım ürünü bimeks den aldıktan sonra 1080 p mkv bile oynattı
  • üstelik 449 liraya alındı bilginiz olsun
  • 23uz9000 saba led tvnın normal uydudakı goruntu kalıtesı ve ps3 ıcın nasıldır ?almayı dusunuyorumda
  • valla uydu da kullanıyorum cocuk odası ıcın aldım ve tatmın edıcı almadan once magazada test edın dılersenız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ada-m-

valla uydu da kullanıyorum cocuk odası ıcın aldım ve tatmın edıcı almadan once magazada test edın dılersenız

eyw saol cevap için.Merak ettıgım normalde lcd tvler cok ıyıde olsa normal uydu yayınında kotu gosterıyo bazı modellerde ama ps3 full hd oynatıcı baglayınca cam gıbı oluyo normal yayından pek bı beklentım yok tatmınkarsa almayı dusunuyorum.
    Özellikle pc,uydu ve ps3 bağlamayı düşündüğüm için bu led hem uygun hemde fiyat cazip geliyor umarım ps3 kalitesi tatminkardır (cok buyuk beklentim yok) zira tüplü tv de oynamaktan gına geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle795 -- 3 Kasım 2011; 20:01:22 >
  • Hayırlı geceler arkadaşlar. Öncelikle sadece bu konuya yanıt yazabilmek için foruma üye olduğumu bilmenizi isterim. Asıl konu ise şu anda bu ürün media marktta 3-6 kasım tarihleri arasında 399 TL'ye satılıyor, tabiki sınırlı stokla. Üstelik bu fiyatın üzerine 60 TL daha verirseniz 2 yıl garantinin üzerine 3 yıl daha garanti veriyorlar ve toplamda 5 yıl garantili mükemmel bir televizyon alıyorsunuz. Bugün almak için fırsatım olmadı ama yarın kesinlikle alacağım sizlerede bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ederim neden derseniz ben 27 yaşındayım ve 10 yaşımdayken evimizde saba televizyon vardı ve abartısız 10 yıl kullanmıştık. O yüzden ben bu markaya sonsuz güveniyorum sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum.
  • o fiyatlara cıdden alınacak bır tv ustelık dedıgım gıbı ne takarsanız oynatıyor ki dosya boyutları cok buyuk olmasına ragmen...Hareketli sahneler vs vs hicbir probleme rastlamadım.Sadece altyazı cok kucuk ve buyutemıyorum
  • Merhaba,

Hem monitör hem tv olarak düşünülebilecek bir cihaz gibi görünüyor aslında, bu modelde CI girişi ve DVB-C tuner bulunuyor mu? Teledünya yayınlarını izleyebilir miyiz acaba? Bir de bu fiyattaki bir tv'den beklenmez aslında ama farklı kaynaklar PIP şeklinde izlenebiliyor mu? Bilgisayar monitörü olarak kullanırken, küçük bir pencerede TV'de görüntülenebiliyor mu? Kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim, zira SABA sitesinde hemen hemen hiç bir bilgi yok.
  • pip pap gibi uygulamalar maalesef bulunmamakta...
  • Arkadaşlar urunu birazdan mediamarkttan almaya gidicem, bu akşam yada yarin urun hakkinda detaylı olarak bilgi veririm size.
  • Tekrar merhaba arkadaşlar ürünü geçen hafta aldım ama bayram dolayısıyla fırsat bulup size bilgi veremedim ancak şimdi yazabiliyorum.

Öncelikle ürün gerçekten çok kaliteli oldukça güzel görüntü kalitesi hd yayınlarda iyi olduğu gibi normal yayınlarda bile gayet başarılı yani led tv olduğunu açıkça belli ediyor. Ayrıca usb den yüksek çözünürlükte video izleyebiliyorsunuz yani sadece resim ve müzik için yapılmamış usb. Benim bilgisayarımda hdmi çıkışı var ve bu cihaza bağlayıp hd pes 2012'yi gayet güzel oynayabiliyorum.

Özelliklerine gelince,

Ekran Türü - LED
    Ekran Boyutu - 60 cm (23")
    Çözünürlük Formatı - Full HD
    Kasa Tipi - Slim
    Ekran Çözünürlüğü - 1920 x 1080 px
    Renk - 16.7 milyon
    Renk - Parlak Siyah
    Kontrast Oranı - 80000 : 1
    DLNA - Yok
    Hz - 50
    3D - Yok
    Giriş & Çıkış (Yan) - AV, USB Movie, HDMI x1, Kulaklık
    Giriş & Çıkış (Arka) - Component, HDMI x1, Scart, Vga (pc), Audio (pc)
    Parlaklık - 350 nit
    Ekran Formatı - 16 : 9
    Tarama Yöntemi - 1080p
    PIP (Picture in Picture) - Yok
    Arka Işık - Var
    Yatay Görüş Açısı - 178 °
    Dikey Görüş Açısı - 178 °
    Ses Efekti Sistemi - Stereo
    Ses Çıkış Gücü - 2x9 W
    DVB - Yok
    DVB T - Yok
    DVB C - Yok

Umarım alacak arkadaşlara biraz olsun faydam olmuştur.
  • Peki 1tb harddiski görür mu.
  • Yakın zamanda bu tvnin satış fiyatını gören var mı arkadaşlar? Mesela media markt şuan kaçtan veriyo acaba?
  • quote:

ahh birde doğru bilgi verseniz !!!

hoş , tv yi kullandığınızdan bile şüpheliyim artık ! ne kadar doğru bilinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Kasım 2011; 5:18:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

ahh birde doğru bilgi verseniz !!!

hoş , tv yi kullandığınızdan bile şüpheliyim artık ! ne kadar doğru bilinmez

kesınlıkle haklısınız 1080 p mkvlerı bıle takılmadan oynatıyor.
  • kaldı ki bu arkadasın yorumunu okuduktan sonra almaktan da vazgeçmiştim.
    1 hafta sonra karartıp gözü aldım oynatmasa da olur diye..
    sorun yok çift dil ve yazı seçeneklerini bile kolayca seçebiliyorsunuz sadece yazıy ıbüyütemiyorum(oldukça küçükler ve okunmuyor)
  • Bu tv yi takibe aldım tekrar 399 dan satılırsa alıcağım bakalım yorumlar iyi
  • bence gidip yerinde deneyin ,izleyin ve kendi gözünüzle gördükten sonra kararınızı verin.Alanlardan biri olarak gayet memnunum
  • Beyler kurulumu servis mi yapıyor.garanti olayı nasıl oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.