Şimdi Ara

SABA 23'UZ9000 FULL HD LED TV hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
177
Cevap
1
Favori
24.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 53
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 6 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ada-m- (35 mesaj) şazenuş (16 mesaj) isntname (15 mesaj) Hirotaro (14 mesaj) Frk_Plt (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> TV Tavsiyeleri >> SABA 23'UZ9000 FULL HD LED TV hakkında bilgi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    15742 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    http://www.bimeks.com.tr/urun/119014/saba-23uz9000-60-ekran-led-tv.aspx#payment

arkadaşlar bu tv yi kullanan var mıdır. açıkcası f/p ürünüymüş gibi geldi bana ne dersiniz ?

üretici sitesi :http://www.sabadijital.com/televizyon_led_saba23uz9000_led_tv.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 5 Eylül 2011; 4:35:08 >

|
    |
    fikri olan ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Hirotaro

fikri olan ?
    2 tv arasında seçimde zorlanıyorum 1. si saba23uz9000_led_tv diğeri de LG 26LK330 66 Ekran LCD TV hangisi sizce?

http://www.bimeks.com.tr/urun/118749/lg-26lk330-66-ekran-lcd-tv.aspx#specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttbarracuda -- 6 Eylül 2011; 18:14:56 >

Orijinalden alıntı: ttbarracuda

2 tv arasında seçimde zorlanıyorum 1. si saba23uz9000_led_tv diğeri de LG 26LK330 66 Ekran LCD TV hangisi sizce?

Alıntıları Göster
    ben de bu tarzda bir televizyon bakıyorum. Saba'nın fiyatı daha uygun fakat LG daha kaliteli bir marka. Bütçeye göre 2sinden biri alınabilir
    |
    |

• Yarbay
    15742 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

yalnız biri LCD artı 1366*768 , diğeri ise LED tv + 1920*1080 bence 2 si arasında SABA ,ayrıca sabada kaliteli marka

yani saba , sunny den vs .den daha iyi bir marka. köklü bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 7 Eylül 2011; 0:41:57 >
    |
    |

quote:

yalnız biri LCD artı 1366*768 , diğeri ise LED tv + 1920*1080 bence 2 si arasında SABA ,ayrıca sabada kaliteli marka

yani saba , sunny den vs .den daha iyi bir marka. köklü bir firma.

Alıntıları Göster
    BU TV yi (SABA 23UZ9000) on günden beri kullanıyorum.Bimeksten aldım.Alış gayem PC Monitörü olarak kullanmak ama TV olarakta çok başarılı (ne de olsa 23" ve fullHD) ayrıca çokda şık görünümlü.Daha çok yeni olduğu için fazla tanınmıyor zannediyorum...Saygılar..
    |
    |

• Yüzbaşı
    501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerdal

BU TV yi (SABA 23UZ9000) on günden beri kullanıyorum.Bimeksten aldım.Alış gayem PC Monitörü olarak kullanmak ama TV olarakta çok başarılı (ne de olsa 23" ve fullHD) ayrıca çokda şık görünümlü.Daha çok yeni olduğu için fazla tanınmıyor zannediyorum...Saygılar..

Alıntıları Göster
    dizaynı güzelde şu SABA logosunu değiştirmeleri lazım
    |
    |

Memnunmusunuz. Bende pc oyunda kullanmak istiyorum. Tepki hızı ve yakından bakacağım için gözlerimi yormasından çekiniyorum.

Tavsiye edermisiniz ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

Memnunmusunuz. Bende pc oyunda kullanmak istiyorum. Tepki hızı ve yakından bakacağım için gözlerimi yormasından çekiniyorum.

Tavsiye edermisiniz ?

Alıntıları Göster
    bende düşünüyorum bunu 60 ekran için gayet iyi fiyat , başka tavsiye edecek olan var mı ?
    |
    |

• Yarbay
    15742 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bende düşünüyorum bunu 60 ekran için gayet iyi fiyat , başka tavsiye edecek olan var mı ?

Alıntıları Göster
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/panasonic-tx-l24d35ew-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,23941.html

bi de bunlar var , fiyatta çok uygun. ikilemdeyim
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    quote:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/panasonic-tx-l24d35ew-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,23941.html

bi de bunlar var , fiyatta çok uygun. ikilemdeyim

Alıntıları Göster
    Bahsettiğin PANASONİC "Testberichte.de" sitesinde "1.6 GUT" olarak değerlendirilmiş Almanyadaki fıatı 485 Euro dan başlıyor.Keşke benimde dikkatimi çekse idi.Siteye bir bak...(USB ye kayıt yapabiliyormuş)
    |
    |

• Yarbay
    15742 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Bahsettiğin PANASONİC "Testberichte.de" sitesinde "1.6 GUT" olarak değerlendirilmiş Almanyadaki fıatı 485 Euro dan başlıyor.Keşke benimde dikkatimi çekse idi.Siteye bir bak...(USB ye kayıt yapabiliyormuş)

ah bi de stoklarda olsa ,panasoniclerin LED'leri stoklarda yok ve 15 gün içerisinde gelecek partide ise görünmüyormuş
    |
    |

quote:

ah bi de stoklarda olsa ,panasoniclerin LED'leri stoklarda yok ve 15 gün içerisinde gelecek partide ise görünmüyormuş

Arkadaşım Avrupada ortalama fiyatı 550 Euro olan bir TV nin Türkiyede de 550 TL civarıda sunulması düşündürücü.Üstelik başka sunan firma da yok.
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Arkadaşım Avrupada ortalama fiyatı 550 Euro olan bir TV nin Türkiyede de 550 TL civarıda sunulması düşündürücü.Üstelik başka sunan firma da yok.

Alıntıları Göster
    elinde olmayan 1 urunu istedigi fiyatta satiyor, istanbul bilisim bu mal alir iken 2 kere dusunmek gerek!!!

bende secimimim saba dan yana kullanacagim herhalde bu fiyata baska secenek yok cunku :( tek merak ettgim, urunu alan arkadas divx oynatir iken harici altyazi destekliyor mu desteklemiyormu, bakabilirse cok sevinirim.

saygilar

• Yarbay
    15742 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: trcontacts

elinde olmayan 1 urunu istedigi fiyatta satiyor, istanbul bilisim bu mal alir iken 2 kere dusunmek gerek!!!

bende secimimim saba dan yana kullanacagim herhalde bu fiyata baska secenek yok cunku :( tek merak ettgim, urunu alan arkadas divx oynatir iken harici altyazi destekliyor mu desteklemiyormu, bakabilirse cok sevinirim.

saygilar

bimekse gidip alacaksanız eğer , bence deneyebilirsiniz. Ama tabii netten alacaksanız böyle bir şansınız tabii ki olmaz . Umarım arkadaş cevap verir. olmadı ben bi dahaki ay alacağım sanırım ,o zaman size ben cevap verebilirim
    |
    |

quote:

saygilar

bimekse gidip alacaksanız eğer , bence deneyebilirsiniz. Ama tabii netten alacaksanız böyle bir şansınız tabii ki olmaz . Umarım arkadaş cevap verir. olmadı ben bi dahaki ay alacağım sanırım ,o zaman size ben cevap verebilirim

Alıntıları Göster
    tesekur ederim, yurt disinda oldugum icin mecburen netten almak zorundayim ay basi gibi almayi dusunuyorum sansizmiza artik ne cikarsa bahtimiza :)

saygilar
    |
    |

• Yüzbaşı
    789 Mesaj
    quote:

tesekur ederim, yurt disinda oldugum icin mecburen netten almak zorundayim ay basi gibi almayi dusunuyorum sansizmiza artik ne cikarsa bahtimiza :)

saygilar

Alıntıları Göster
    1 haftadır arastırıyorum. Suan carrefour katalogu elımnde. seg 22911 55 ekran led tv. 399tl. Ama saba biraz daha büyük. seg mi saba mı peki?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

1 haftadır arastırıyorum. Suan carrefour katalogu elımnde. seg 22911 55 ekran led tv. 399tl. Ama saba biraz daha büyük. seg mi saba mı peki?

Alıntıları Göster
    SABA da USB den filim izlenemiyor,sadece resim ve müzik özelliği var.
    samsung lcd tv 2230hd modelini aldım . 469tl ye. 1920*1080 ,high contrast, çift hdmi, dts , usb'den MKV dahil hemen hemen bütün video formatlarını oynatabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Ekim 2011; 12:02:43 >
    |
    |

samsung lcd tv 2230hd modelini aldım . 469tl ye. 1920*1080 ,high contrast, çift hdmi, dts , usb'den MKV dahil hemen hemen bütün video formatlarını oynatabiliyor.
    ürün fp olarak oldukça makul ve söylenenlerin aksine her türlü formatı oynatmakta hatta sıkı durun 120 gb lik harici diski çabucak okuduktan sonra içindeki 1080 p mkv leri bile oynatınca çok şaşırdım.Dili ve altyazıyı seçme sansınız var ancak bence tek kusuru burada cıkıyor zira yazı boyutları cok ufak okunmuyor
    |
    |
    kef ls 50
    blunote koala tube cd player
    blunote s1 signature ampli
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
SEO
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.