Şimdi Ara

SABA 23'UZ9000 FULL HD LED TV hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
25.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/119014/saba-23uz9000-60-ekran-led-tv.aspx#payment

arkadaşlar bu tv yi kullanan var mıdır. açıkcası f/p ürünüymüş gibi geldi bana ne dersiniz ?

üretici sitesi :http://www.sabadijital.com/televizyon_led_saba23uz9000_led_tv.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 5 Eylül 2011; 4:35:08 >

• fikri olan ?
  • 2 tv arasında seçimde zorlanıyorum 1. si saba23uz9000_led_tv diğeri de LG 26LK330 66 Ekran LCD TV hangisi sizce?

http://www.bimeks.com.tr/urun/118749/lg-26lk330-66-ekran-lcd-tv.aspx#specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ttbarracuda -- 6 Eylül 2011; 18:14:56 >
  • ben de bu tarzda bir televizyon bakıyorum. Saba'nın fiyatı daha uygun fakat LG daha kaliteli bir marka. Bütçeye göre 2sinden biri alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttbarracuda

2 tv arasında seçimde zorlanıyorum 1. si saba23uz9000_led_tv diğeri de LG 26LK330 66 Ekran LCD TV hangisi sizce?

http://www.bimeks.com.tr/urun/118749/lg-26lk330-66-ekran-lcd-tv.aspx#specs

yalnız biri LCD artı 1366*768 , diğeri ise LED tv + 1920*1080 bence 2 si arasında SABA ,ayrıca sabada kaliteli marka
    yani saba , sunny den vs .den daha iyi bir marka. köklü bir firma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 7 Eylül 2011; 0:41:57 >

• BU TV yi (SABA 23UZ9000) on günden beri kullanıyorum.Bimeksten aldım.Alış gayem PC Monitörü olarak kullanmak ama TV olarakta çok başarılı (ne de olsa 23" ve fullHD) ayrıca çokda şık görünümlü.Daha çok yeni olduğu için fazla tanınmıyor zannediyorum...Saygılar..
  • dizaynı güzelde şu SABA logosunu değiştirmeleri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerdal

BU TV yi (SABA 23UZ9000) on günden beri kullanıyorum.Bimeksten aldım.Alış gayem PC Monitörü olarak kullanmak ama TV olarakta çok başarılı (ne de olsa 23" ve fullHD) ayrıca çokda şık görünümlü.Daha çok yeni olduğu için fazla tanınmıyor zannediyorum...Saygılar..

Memnunmusunuz. Bende pc oyunda kullanmak istiyorum. Tepki hızı ve yakından bakacağım için gözlerimi yormasından çekiniyorum.
    Tavsiye edermisiniz ?
  • bende düşünüyorum bunu 60 ekran için gayet iyi fiyat , başka tavsiye edecek olan var mı ?
  • Bahsettiğin PANASONİC "Testberichte.de" sitesinde "1.6 GUT" olarak değerlendirilmiş Almanyadaki fıatı 485 Euro dan başlıyor.Keşke benimde dikkatimi çekse idi.Siteye bir bak...(USB ye kayıt yapabiliyormuş)
  • quote:

Bahsettiğin PANASONİC "Testberichte.de" sitesinde "1.6 GUT" olarak değerlendirilmiş Almanyadaki fıatı 485 Euro dan başlıyor.Keşke benimde dikkatimi çekse idi.Siteye bir bak...(USB ye kayıt yapabiliyormuş)

ah bi de stoklarda olsa ,panasoniclerin LED'leri stoklarda yok ve 15 gün içerisinde gelecek partide ise görünmüyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Bahsettiğin PANASONİC "Testberichte.de" sitesinde "1.6 GUT" olarak değerlendirilmiş Almanyadaki fıatı 485 Euro dan başlıyor.Keşke benimde dikkatimi çekse idi.Siteye bir bak...(USB ye kayıt yapabiliyormuş)

ah bi de stoklarda olsa ,panasoniclerin LED'leri stoklarda yok ve 15 gün içerisinde gelecek partide ise görünmüyormuş

Arkadaşım Avrupada ortalama fiyatı 550 Euro olan bir TV nin Türkiyede de 550 TL civarıda sunulması düşündürücü.Üstelik başka sunan firma da yok.
  • elinde olmayan 1 urunu istedigi fiyatta satiyor, istanbul bilisim bu mal alir iken 2 kere dusunmek gerek!!!
    bende secimimim saba dan yana kullanacagim herhalde bu fiyata baska secenek yok cunku :( tek merak ettgim, urunu alan arkadas divx oynatir iken harici altyazi destekliyor mu desteklemiyormu, bakabilirse cok sevinirim.
    saygilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcontacts

elinde olmayan 1 urunu istedigi fiyatta satiyor, istanbul bilisim bu mal alir iken 2 kere dusunmek gerek!!!
    bende secimimim saba dan yana kullanacagim herhalde bu fiyata baska secenek yok cunku :( tek merak ettgim, urunu alan arkadas divx oynatir iken harici altyazi destekliyor mu desteklemiyormu, bakabilirse cok sevinirim.
    saygilar

bimekse gidip alacaksanız eğer , bence deneyebilirsiniz. Ama tabii netten alacaksanız böyle bir şansınız tabii ki olmaz . Umarım arkadaş cevap verir. olmadı ben bi dahaki ay alacağım sanırım ,o zaman size ben cevap verebilirim
  • tesekur ederim, yurt disinda oldugum icin mecburen netten almak zorundayim ay basi gibi almayi dusunuyorum sansizmiza artik ne cikarsa bahtimiza :)
    saygilar
  • 1 haftadır arastırıyorum. Suan carrefour katalogu elımnde. seg 22911 55 ekran led tv. 399tl. Ama saba biraz daha büyük. seg mi saba mı peki?
  • SABA da USB den filim izlenemiyor,sadece resim ve müzik özelliği var.
  • samsung lcd tv 2230hd modelini aldım . 469tl ye. 1920*1080 ,high contrast, çift hdmi, dts , usb'den MKV dahil hemen hemen bütün video formatlarını oynatabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 12 Ekim 2011; 12:02:43 >
  • ürün fp olarak oldukça makul ve söylenenlerin aksine her türlü formatı oynatmakta hatta sıkı durun 120 gb lik harici diski çabucak okuduktan sonra içindeki 1080 p mkv leri bile oynatınca çok şaşırdım.Dili ve altyazıyı seçme sansınız var ancak bence tek kusuru burada cıkıyor zira yazı boyutları cok ufak okunmuyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.