Şimdi Ara

Saatlik ders çalışma programı yapabileceğim ajanda tarzı uygulama arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • drzeke (3 mesaj) Great.Wave (2 mesaj) rissiqua (1 mesaj) HighonFire (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Oyun ve Uygulamalar >> Uygulamalar >> Saatlik ders çalışma programı yapabileceğim ajanda tarzı uygulama arıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    501 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Haftalık, günlük ve saatlik çalışacağım dersleri yapılacak işelerimi ayarlayabileceğim, her biri için bildirim veya uyarı veren bir uygulama arıyorum. Örnek vererek açıklamak gerekirse Pzt. şu saatte kalktım okula gittim, şu saatte geldim. akşam 17:00 - 18:00 arası şu dersi çalışıcam 19:00-20:00 arası şu kitaptan okumama gerek her günümün planını bu şekilde yapıcam ve haftalık bi program oluşturcam kendime bunda da planlanan her işin sonrasında bana uyarı versin şunu yapman gerekiyodu diye. Böyle bi uygulama bilen var mı acaba ? şimdiden çok teşekkürler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    up
    |
    |
  • Binbaşı
    1062 Mesaj
    Any.Do ve Cal uygulamalarına bir bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    403 Mesaj

bunu ajandada gorev ekleyerek yapabılırsın hatta alarm da bıle oluyor, tabı sony kullanmıyorsan ayrı senın cıhazda farklı olabılır
    |
    |
    drzeke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

hocam bu uygulamalarda haftalık program yapıp düzenli tekrarını sağlayabilir miyim ? her gün saat 5-6 arası kitap okuma olarak eklediğimde kendisi devam ediyor mu ?
  • Binbaşı
    1062 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drzeke

quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

hocam bu uygulamalarda haftalık program yapıp düzenli tekrarını sağlayabilir miyim ? her gün saat 5-6 arası kitap okuma olarak eklediğimde kendisi devam ediyor mu ?

Evet hergün hatırlat diye bir seçenek var.Örneğin Saat 7 de kitap okuma hergün hatırlar diyorsunuz bildirim olarak hergün geliyor size.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1515 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drzeke

Haftalık, günlük ve saatlik çalışacağım dersleri yapılacak işelerimi ayarlayabileceğim, her biri için bildirim veya uyarı veren bir uygulama arıyorum. Örnek vererek açıklamak gerekirse Pzt. şu saatte kalktım okula gittim, şu saatte geldim. akşam 17:00 - 18:00 arası şu dersi çalışıcam 19:00-20:00 arası şu kitaptan okumama gerek her günümün planını bu şekilde yapıcam ve haftalık bi program oluşturcam kendime bunda da planlanan her işin sonrasında bana uyarı versin şunu yapman gerekiyodu diye. Böyle bi uygulama bilen var mı acaba ? şimdiden çok teşekkürler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gabrielittner.timetable

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.