Şimdi Ara

Saatimde Anlamadığım Tuşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ben Saate Merakı Olmayan Sadece Saati Öğrenmek İçin Kolunda Taşıyan Bir Normal İnsandım Kare Bir Saat'im Vardı Su Geçirmez Yazıyordu Ambalajında Ama Bir Gün Yanlışlıkla Bir Su Birikintisinin İçine Düştü Ve Su Geçirdi.Onuda Tamire Vermedim Çünkü Zaten Değiştirmeyi Düşünüyordum.Neyle Değiştirsem Derken Arkadaşımın Birinden Bir Saat Hediye Geldi
    Saat Çok Güzel İşimi Görüyor Ama Saate Merakım Olmadığından Alarm Yada Kronometre Felan Nasıl Kullanılır Bilmiyorum.
    2 Tane Tuş Var Resimde Kırmızı İle Yuvarlak İçine Aldığım Bunların Kronometre Olduğunu Düşünüyorum Ama İki Tuşa Ayrı Ayrıda Bassam Aynı Andada Bassam hiçbirşey Olmuyor Ne Olduğunu Çözemedim.Siz Biliyorsanız Bu Tuşlar Nedir?? Birde Bu Saat ne kadar eder? Satacağımdan Değil Acaba Arkadaşım Değer Veripte En Azından Bi 70, 80 TL Vermişmi Yoksa 5TL lik Birşeymi Almış ??
     Saatimde Anlamadığım Tuşlar

• Merhaba kardeşim, ilk olarak işeretlediğiniz düğmelerin üstteki tek basmada normal şartlarda kronometreyi başlatır ikinci basmada durdurur alttaki düğme ise kronometreyi sıfırlar.Fakat resimde gördüğüm ve saatin markasına bakarsak sizin saatinizin içindeki göstergeler dekor amaçlı yani saatinizde alarm yada kronometre yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.