Şimdi Ara

Saat üzerine olan e-ticaret sitemi geliştirmek için en güzel fikri bulana 500 TL ödül

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sadece saat üzerine yayın yapan bir e-ticaret sitemiz var açalı daha 2 ay oldu ve yavaş yavaş satışlar başladı. Sitemi daha da geliştirip Türkiye'nin en iyi saat sitesi yapmak istiyorum en güzel fikri bulana 500 TL nakit ödül vereceğim.
    şu anda yapım aşamasında logo, tasarım felan ayrıca hedefimiz saat kelimesinde ilk sıraya gelmek. fiyatları güncelleyemedik tedarikçi yüzünden biraz tuzlu rakamlar şu anda kusura bakmayın

sitenin adı imzamda

• Saat, yani zaman ile ilgili üzerine gidebileceğin en açık konu açık arttırma olur.
    Güzel reklam yaparsan eğer, haftanın belli günleri bir modeli açık arttırmaya koyarsın.

http://www.saatbaba.com/Ellesse-03-0379-501,PR-103.html
    Atıyorum ürün bu.

Reklamlarda bahsedilen saatte açık arttırma başlar ve 1-2 saat içinde en yüksek teklifi verene satılır.
    Siteye üye olanlara açık arttırmadan 2-3 saat önce mail atarak daha heyecanlı yapabilirsin. Bu sayede site sürekli hit alacaktır.
  • Bırakın bu ayakları. Konu başlığına ödül yazıp en güzel fikri değil güzel fikirleri alıp gidiyorsunuz. 500 liraya git adam tut en güzelini yapar sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bach

Bırakın bu ayakları. Konu başlığına ödül yazıp en güzel fikri değil güzel fikirleri alıp gidiyorsunuz. 500 liraya git adam tut en güzelini yapar sana.

sen beni ajan, karanlık işler çeviren birisimi sandın bu nasıl bir mesaj ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.