Şimdi Ara

saat&saat sitesinden kullanılmış saat gönderdiler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık bir hafta once bir saat beğenip sitelerinden sipariş verdim. Gelen saati eşime almıştım. Kargoyu açtığında, saatin kullanılmış olduğunu gördük. Kendilerini aradığımda ürün kullanılmamışsa değişim veya iade yapabileceklerini söylüyorlar. Zaten kullanılmış ürün gonderip sonrasinda benim ürünü kullanılmamış olarak göndermemi beklemek nasıl bir mantığın ürünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu yüzden hep diyorlar, gelen koliyi kargocuyla beraber açıp tutanak tutturun.

Tüketici hakem heyetine bir başvurun isterseniz. 3 ay beklerim diyorsanız.
  • Selam, nasıl anladınız kullanılmış ürün olduğunu? üzerinde(yani kasa veya bilezikte)defo mu vardı?
    Merak ettim bende bir kaç defa değişik yerlerden garantili ve faturalı olarak alıyorum. Gerçi sahte anlaşılıyor bir yerde de, kullanılmış ürün eskimiş veya defolu olmadı mı nasıl anlaşılıyor?
  • Büyük ihtimalle teşhir ürünü göndermişlerdir. Eğer başka bir müşteriden alınan ürünü sıfır diye sattılarsa hukuki yolları sonuna kadar kullanın...
  • İşte netten saat alma konusunda en üzüldüğüm nokta ...
    Mağazada bulamazsın, veya nette daha ucuza bulursun, bir heves siperiş verirsin ...
    Elinde patlar, sonra anlat derdini, ara muhatap bul, can sıkıcı süreç v.s...
    Ben de saatimi netten aldım ama sizinkine benzer bir durum yaşamak istemem açıkçası ...
    Geçmiş olsun ... Süreci anlatırsanız, başımıza geldiğinde biz de sizin gibi yaparız ..
  • Daha önceden kullanıldığını neye bakarak tespit ettiniz?? Teşhir ürün de göndermiş olabilirler.

• sanırım bu firma bunu bazen yapıyor. artık kullanılmış mıdır, tamir mi görmüştür bilemiyorum. ama fiyatı ile belli ediyor sanırım. normalde ucuza saat satacak bir firma değil.

geçen ben de uygun bir fiyata velatura gördüm ama bu yüzden almadım.
  • Saati gönderdim ücreti karta iade ettiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.