Şimdi Ara

Saat önerisi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda araştırdım saat konusunu ama istediğim bir konu ve ya cevap bulamadım. Buyüzden de mecbur en konu açmak zorunda kaldım.
    İstediğim saat G-Shock,Casio Sea Pathfinder ve ya ProTrek tarzında birşey olsun istiyorum. Belki bütün özelliklerini kullanmayacağım ama özellikleri beni cezbediyor açıkçası :D . Dayanıklılığı falan olağanüstü bence. İlk kez alacağım bende böyle bir saat. Hatta belki de uzun zamandan sonra ilk kez saat takacağım. Bana aslında 300e kadar bir öneride bulunabilirsiniz ama bir ihtimal 100 daha oynatıp 400de olabilir.

• Protrek serileri 500'den aşağı bulamazsın. O kadar veremem diyorsan ilk seviye prw100 alabilirsin.Fiyatları
    200 civarında.Ben şu an prw 3000 1adr modelini kullanıyorum.Fiyatı 800 civarında.Güneş enerjili ve radyo
    frekensından otomatik kendini güncelleyen ve dünyanın başkentleri saatlerini bünyesinde barındıran daha
    anlatamayacağım kadar özelliği olan yükseklik sıcaklık yön vs. olan bir saat.Fakat sana tavsiye ettiğim
    saati adam buzdolabına koyup test ettiğinide bir videoda seyretmiştim çok dayanıklı bir saat.
  • Hocam dediğin 200 civarı olan saati bulamadım yalnız. Rica etsem bir link alsam :) .
  • Saatin tam adı Casio SGW-100-1VDF olarak geçiyor. 200-300 hatta 400 diye modelleride mevcut.
  • Casio PRG-250-1DR modelini kullanıyorum.Öneririm.
    Edit:Görmedim bütçeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M Akerfeldt -- 11 Ocak 2016; 22:42:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam yinede :) .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.