Şimdi Ara

saat 13.00 itibariyle hız düşmesi başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler bilgiler için. 24mbps paketi mi bu?
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    Evet hocam.
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Demekki tesadüf değil. Zira TT abonesi komşularım hiç sorun yaşamıyor.
  • Sanırım ilçe bazlı bir problem. 1 yıldan fazladır Türknet kullanıyorum, her hangi bir problem yaşamadım. 100 mbps.

Gebze ilçesindeyim.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok enteresan 4-5 sokak ötede turknetli arkadaşım 35 mbps tarifesinde. Şimdi test istedim 24 çıkmış. Üstelik bir komşu ile kullanıyor. Belki de testi yaparken kullanım vardı. Bu durumda belkide 30-33 mbps alacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 20 Aralık 2020; 19:23:45 >
  • Turk.net tarafında belli nodlarında oluşan yoğunlukla ilgili bir sıkıntı olabilir. Zamanla çözerler böyleyse ama o zaman ne kadar olur...

TT tarafı da bir başka dert tabi de, bu sefer suçu Turk.net'e veresim geldi. :)

• TurkNet'in 10gbit olduğunu nereden öğrendiniz ? Yoksa tahmin mi ettiniz

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Tam emin değilim ama buradan bahsediyor olabilir. saat 13.00 itibariyle hız düşmesi başladı
  • türk telekom kullanıyorum hızım 2 mbit lanet olsun bunlara atasehirdenim bende benim gibi atasehirde oturuan varmı aynı sıkıntıyı çekiyormuyuz

• motomurat kullanıcısına yanıt

Bu turknetin hız testi serverının kapasitesi. Yani 10gibte kadar internetlerinize hız testi yapabilirsiniz diyor. turknetin kendi kapasitesi ile alakası yok

Doğrudur. Dediğim gibi bildiğim birşey değildi. Bilgi için teşekkürler.

İzlediğim bir youtube videosundan öğrenmiştim buna dayanarak söyledim hocam yanlışım varsa özür dilerim. Peki gerçek hız nedir ? öğrenmek için soruyorum google da arattım bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek kapasitelerini paylaşmazlar, zaten bu kapasite sürekli değişmektedir.

Anladım hocam teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın ve network ekiplerimizin kontrol edebilmesi için test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.