Şimdi Ara

Saadet Partisi'nden Kudüs İslam'ındır Mitingi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasını protesto amacıyla pazar günü İstanbul Yenikapı'da büyük bir miting düzenleyeceklerini duyurdu.

Parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında konuşan Saadet Lideri Karamollaoğlu, "Bu karar, yangına benzin dökmek gibi bir netice doğurabilir. Kararı telin için pazar günü Yenikapı'da buluşacağız, bütün vatandaşlarımızı, kardeşlerimizi saat 13.00'te Yenikapı'ya davet ediyoruz" dedi.

Karamollaoğlu, mitingin davetini tüm ülkeye yaptıklarını ve kesinlikle bir Saadet Partisi mitingi olmadığına değinerek, buradan çıkacak gür bir sesin hem İsrail'e hem de ABD'ye bir nota vazifesi göreceğini vurgulandı.

SEVİM'DEN DAVET

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı video davet mesajında, "Kutsal beldemiz Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyan ABD ve işgalci katil İsrail'e tepkimizi göstermek, Kudüs İslamındır diye haykırmak için 10 Aralık Pazar günü hepinizi saat 13.00'de Yenikapı meydanına bekliyoruz" dedi.

Pazar günkü mitinge sadece Türk ve Filistin bayraklarının olacağı öğrenildi.

• Ahh ahh, bizi yıllardır uyuttular ve pastayı hep götürdüler . Onlar içerde sıcak ortamda pastayı götürürken, bize ise dışarda yağmur, kar ayaz içinde nutuk atmak düştü. Ve sonra biz uyanalı yıllar oldu. Ama bu Saadetli kardeşlerimiz bir türlü uyanamadı gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 9 Aralık 2017; 0:38:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saadet bölümü başlıyor en ılımlı parti

• New york benimdir diyorum ben de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

New york benimdir diyorum ben de.

O zaman seni new york konusuna alalim.

• İstanbul rumlarındır diyince gülüyoz ama hepimiz diyenlere güçlü olanın borusu öter

• Filistinliler, kudus araplarindir diye aciklama yapmis. Pek bizim yardimimizi istemiyor olabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

Filistinliler, kudus araplarindir diye aciklama yapmis. Pek bizim yardimimizi istemiyor olabilirler mi?

biz arap aşığıyız kardeşim.araplara kanımızın son damlasına kadar taparız.araplık en yüce mertebedir, arap olmasakta arap hizmetkaelığı şereftir bizim için
  • ARKANDAYIZ TRUMP REİS , EMİR VER KUDÜS Ü ARAPLARIN VE TURBANLILARIN BAŞINA GECIRELİM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.