Şimdi Ara

saab lar nasıl araba .. ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
17.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar eger Saab alacaksaniz (ben parayi hayatta Saab a yatirmam) 900 ve 9000 modellerinden uzak durun kafayi yersiniz 9-3 ve 9-5 modellerindede bir suru motor hatasi var mesela t7 ve t5 motorlarin atesleme kutulari hatali ve turbo hatasi motoru mahfedebilir almadan önce bu hatalarin servis tarafindan yapildigindan emin olun araba elnizde patlamasin...Emeniyet kemeri Volvo nun icadidir hava yastigida sanirim Mercedes ilk denemelerini yapti...Saab silah yapar dunyaya satar silahtan köseyi dönduler arabayi da Amerikalilara sattilar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

saab aynı zamanda isveç in uçak üretici firmasıdır. zaten saabın için dede bi ton düğme vardır, yolda giderken hangisine basacam diye kitlenir insan

95 hoşuma gitmedi bu arada, 2-3 yıl önceki 93 lere hala bayılıyorum ama

Aynen uçak üretiyodu bunlar daha önce araba çok iyi alınır ama benim hoşuma giden en güzel yeri ters çalışan göstergeler olmuştu çok sportifti kullandığğım saab modelını hatırlayamıyorum ya ama 9 serısındendı galıba kadranlar tepetaklak çalışıyodu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRODRİVER -- 28 Nisan 2007; 21:36:42 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.