Şimdi Ara

SA ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Pc ye Dun Format Attım Ama Cpu sürekli %40 50 Civarında Dolaşıyor Sebebi Nedir Ben görebildigim Şuanda Sadece

Ekran Driver i Ve İdm Acık Fakat Görev Yöneticisinde İlginc Bi şekilde % 40 In altına İnmiyor

Bu Yeni Bişey Deil Son 7 8 Aydır Böyle Oyun Acınca %80 90 Dan Assagı inmiyor Yardımcı Olursanız Sevinirim

Pc de Şuanda Sadece İdm ATI Driver Gta IV Pes 2012 Kurulu 200 GB boş Alan var Hard Diskde

ÖZELLİKLER

MSİ G31TM-P21 ANAKART

İŞLEMCİ MODELİ İ PENTİUM(R) DUAL CORE CPU E6300 @2.80 GHz

ATI RADEON 4450-HD EKRAN KARTI (512mB)

2 GB RAM VAR SÜREKLİ BÖYLE OLMASI NORMALMİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

RESİMDE PEK BELLİ OLMUYOR AMA iŞLEMLER :47 CPUI KULLANIMI %44 FİZİKSEL BELLEK %40

SA ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowosman -- 11 Nisan 2012; 16:10:30 >

• İşlemci modeli ne
  • Merhaba,

Resimde görünen, Firefox'un İşlemicinizin %35 lik bir bölümünü kullanmasıdır.

Sanırım Firefox eklentileriniz oldukça fazla, eklenti çokluğu işlemciye yük bindirir bilginize..

Ek olarak, önermek istediğim. Memory Fox Eklentisidir. Bu eklentiyi kurup deneyebilirmisiniz?
  • İŞLEMCİ MODELİ İ PENTİUM(R) DUAL CORE CPU E6300 @2.80 GHz
  • Hocam Kurdum ama Hala Bi degişiklik yok %1 oluo %40 oluo %50 % 40 Böyle Sürekli Dolaşıo
  • Virüs,Casus Yazılım taraması yaptınmı ? Sistemini Nod32 ile bi tara sonuçları yaz.
  • Sıkıntınız Firefox işlemci ile alakası yok bu durumun.

Sisteminizde zararlı yazılım olabilir. Bu yüzden Firefox aşırı derece işlemciye yük bindiriyordur.

Sisteminizi Güvenli Modda güncel bir anti virüs programı ile tam tarama tabii tutun..

Memory Fox aslında aşırı derecede RAM tüketmesine karşın bir önlem eklentisidir. Fakat işlemci yükünüde hafifletebiliyor. Bu yüzden önermiştim.

Eklentiyi kurduğunuz zaman, Firefox arama çubuğunun hemen yanında M butonu çıkmaktadır. Bunu tıklayıp Active Memory Fox seçeneğini işaretlemeniz gerekmekte.

Farklı bir browser kullanıp deneyin isterseniz, işlemci normal seviyelere gelecektir. Zira aynı sorun baş gösterirse, harddiskiniz de bulunan bütün partitionlara format atmanız sorundan tamamen kurtulmanıza yardım olacaktır.

Muhtemelen siz sadece işletim sisteminin bulunduğu partitiona format atııyorsunuz. Fakat diğer partitonlar da virüs gibi zararlı yazılımlar mevcutsa, kendisini işletim sisteminin olduğu partitiona tekrar dan koplayacaktır bilginize..

• bendede aybı sorun vardı p4 işlemci chrome kurdum süper oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

bendede aybı sorun vardı p4 işlemci chrome kurdum süper oldu...

tam onu diyecektim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.