Şimdi Ara

S9 ve S9+ Kullananlar içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cihazı elime alıp tuttuğumda, (serçe parmakla telefonun altından tutuyorum) elime telefonun köşeleri geliyor ve elimi acıtıyor. Acaba sizde de böyle bir durum var mı?

Ayrıca telefonun üst kısmında ön cam ile çerçevenin birleşim noktasında tozlar oluştu ve alamıyorum, sanki orada açıklık var gibi, eğer sizin cihazınızda da varsa fotoğrafını atabilir misiniz o bölgenin.

Şu anda ben fotoğraf atamıyorum, cihaz elimde değil, elime geçince görselleştireceğim durumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir de bu açıklıklarda su girer diye korkuyorum. Aynı birleşim yerleri iphone cihazlarda plastikle kapatılmış.

Bariz şekilde rahatsız ediyor elde tutarken.

Not: cihaz s9+ snapdragon modeli.

• Up, arkadaşlar lütfen yardım edin, eğer sizde de böyleyse böyle demeniz yeterli.

• S9 sahibi değilim ancak S8 sahibiyim dolayısıyla aynı kasa olduğu için yorum yapayim.Kesinlikle o şekilde tuttuğumda canım hiç acımıyor elstradan sıkıyor olabilir misin cihazı ? Teknoleji marketlerine gidip karşılaştır o ekran açıklığını ve oradaki Samsung telefonlarındaki elemanlara bir soruver derim.

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    Cevabın için çok teşekkür ederim elime cihaz geçsin hemen test edeceğim, yaşadıklarımı aktarırım.

Edit: hayır hiç sıkmıyorum normal tutuşta köşeler biraz dışarıda olduğundan öyle sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAFREF -- 4 Eylül 2018; 0:2:56 >
  • Ana konuda da yazmistim, ben bir aciklik ve ve tozlanma goremiyorum diye. Senin gibi sikayet edenler var ama

S9 ve S9+ Kullananlar içeri

• KnghtER kullanıcısına yanıt
    Hocam peki şikayet edenler ne yapmışlar, ana konuya baktım ancak bu konuyu göremedim?

Birde rica etsem alt tarafın köşesinin fotoğrafını atabilir misiniz? Elimi acıtan kısım orada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.