Şimdi Ara

S80 T6 satın aldım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
2.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yetkili servis korkunç paralar isteyebilir hazirlikli olun.malum eski model luks arac sahiplerini yolunacak kaz olarak görüyorlar.siz onaylamadan hicbir işlem yaptirmayin.s80ler volvonun efsanesidir,hele ki t6 denilen canavarla.sehir ici kullanimlari baya,zor boyutlarından oturu,ona özellikle dikkat gerektirir.
    Araciniz hayirli olsun,focus parasina 3 focusun icinden gececek arabayi almissiniz.resimle desteklerseniz bu temizlikteki bir guzelligi herkes gorsun derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 11 Temmuz 2016; 9:59:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, güzel araç.

• Alıp üç beş masrafını yapıp senelerce binersin...

Otobanda benim diyen 200-220 beygir altı tüm araçları mahçup edersin..

• Bende de 10 sene önce 5 ileri at sanzımanlı T5 XC90 vardı aynı platformun araçları keyifle bineceğinize eminim..
  • one man one engine kullanıcısına yanıt
    L30N kullanıcısına yanıt
    shadowgeist kullanıcısına yanıt
    Midesizz kullanıcısına yanıt
    acc04 kullanıcısına yanıt
    porsche ile beraber gelistirilen motor eski S70'lerde kullanilan T5 motor sanirim. o arac da manuel sanzimanli olarak yakin arkadasimda var kullandim. öyle böyle gitmiyor :)

@shadowgeist

yetkili servisi bir tecrübe edecegiz. arabayi ucuz aldigim icin aksi hallerde kullanabilecegim butcem buyuk. ama tabi kazik yemeye de niyetim yok. full servis gecmisli bir arac oldugu icin orada devam etmesini istiyorum, bakalim servisteki tavirlarina gore belli olacak her sey.

@midesizz tesekkurler

@acc04

simdilik bujileri degistirecegiz vakti gelmis, bobinlere bakacagiz, ön takimin teshisini koyacagiz. gerekirse bursa'daki satilik s80'leri gidip gormek istiyorum bakalim benim aldigim his normal mi yoksa bir sikinti var mi. yalniz gorduklerimden cok goremediklerim benim canimi sikar cunku mekanik ve motor bilgim yok denecek kadar az. o yuzden dogru adamlari tanimak cok onemli..

@L30N

o T5'lerde sanirim 5 ileri Aisin sanziman var. motorla ve sanzimanla ilgili tecrubeniz nedir acaba? memnun kaldiniz mi? XC90 veya XC70 belki benzer temiz bir arac bulursam onu da esime almak istiyorum.

@acc04

• Hayırlı olsun nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama Ankaradaysanız servis olarak istanbul yolundaki Volan volvo yetkili servisini öneririm. Sanayi fiyatlarına yakın işçilikle işlem yaptırabileceğiniz bir volvo servisidir..

Bu araçların kronik sorunu akslar ve ön takımların narin olmasıdır genelde..

Eski bir s60 2.0T sahibi olarak yazdım..
  • Ben de bi ara s60 t5 dusunuyordum
    250ps 2.3 lt ama olmadı

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    5 ileri Aisin olması lazım hocam vites geçişleri kararlı ve hiç hissedilmiyordu ben çok memnundum aracımdan hiçbir sorun yaşamadım iki sene kullandım. 2.5 T5 di motor gayet yeterliydi o cüssede araç için.Üzerinden uzun zaman geçti ancak temizini bulursanız alınıp keyifle binilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

4 ileri otomatik,otomotiv dünyasına atılmış en büyük kazıktır

Bu kanıya nereden vardınız? Ben bu konu ile ilgili 2 sene önce yabancı bir makale okumuştum, şu an kaynağı hatırlayamıyorum, ancak makalede 5 ileri ötesinin tam otomatiklerde bir pazarlama stratejisi olmaktan öteye gidemediğinden bahsediliyordu.
  • @immortal @ kullanıcısına yanıt
    tamam 4 ilerinin kazık olmadığı aşikâr da neden 5 ilerinin ötesinin gereksiz ve pazarlama kaygısı olduğunu anlayamadım.

Pek çok 5 ileri araç var ki keşke 6 ileri olsaymış diyorum.

Örneğin honda accord 2.4 ve Honda Legend 3.5

kick downda belli süratlerde bu biri 190ps diğeri 295ps 2 araç 4 bin devirin alında kaldığından ivmelenme istediğın hızda olmuyor. Yani üst devirlerdeki beygirlerin hakkı verilmiyor :)

Ayrıca 272 ps lik s80 t6 6 ileri olaymış tüketim ve hızlanma verileri son derece olumlu etkilenirmiş.

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    2 yıla yakın dop dolu s40 t4 sahibi olmuştum volvonun yeri başkadır kaç kere t6 için bende direkten döndüm cesaretinizi tebrik ediyorum hayırlı olsun
  • hayırlı olsun, araç eminim fiyatının üstündedir
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.