Şimdi Ara

Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.836
Cevap
107
Favori
165.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza06018

Ayarlar kilit ekranı ve güvenlik - güvenli başlatma yı açın cihazı yeniden başlatın oluyor.

çakışma hatası alanlar bunu deneyebilir oluyor işe yarıyor

evet bende s7 edge kullanıyor. denedim oldu touchwiz yukledim hatta sonra başlatıcıyı yukledikten sonra güvenli başlatmayı kapadım, hava durumunu filan yukledim çatır çatır yükledi.
  • Bixby kurulumunu netteki videoya göre yapıyorum ama ana ekranın sol sayfasında brieffing var bixby gelmiyor. Nerde hata yapıyorum acaba. Bixby için hangi apk lerin tüklenmesi gerekiyor. Videoda touchwiz ve hello bixby yüklüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabata21 S kullanıcısına yanıt
    Birebir S8 gibi tam fonksiyonel olmaz zaten dostum.
  • Edge Screen_3.2.25.3
    Samsung Always On Display 2.8.42.32 (S7 serisi ve sonrası için geçerli)
    Samsung Calculator_6.0.51.12
    Samsung Clock_7.0.80.40
    Samsung Gallery3d_5.3.06.301
    Samsung Messages_4.3.00.28
    Samsung TouchWiz Launcher_6.1.50.1

eklendi.
  • s8 uygulamalarının bir çoğunu kurdum sadece edge gece saati kısmında sorun çıktı. aod çalışıyor aod ekranındaki gece saati bölümü de çalışıyor ama direk gece saatini seçtiğim zaman hiçbirşey olmuyor. aod u güncelledikten sonra da çalışıyordu normalde ama dünden beri kurduğum birşeyden dolayı çalışmıyor bilginiz var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: busonartik

quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

Ayarlar kilit ekranı ve güvenlik - güvenli başlatma yı açın cihazı yeniden başlatın oluyor.

çakışma hatası alanlar bunu deneyebilir oluyor işe yarıyor

evet bende s7 edge kullanıyor. denedim oldu touchwiz yukledim hatta sonra başlatıcıyı yukledikten sonra güvenli başlatmayı kapadım, hava durumunu filan yukledim çatır çatır yükledi.

Kapattın sonra yeniden başlatınca yüklenmez bir daha tekrar açıp yeniden başlatana kadar.
    kapattığınız gibi aktif olmuyor sistem
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Samsung Always On Display 2.8.42.32 (S7 serisi ve sonrası için geçerli) olanı güncelledim fakat sürekli durduruldu hatası vermeye başladı. bu sürümde sorun var bir önceki sürüme nasıl döneceğim acaba?

güncellemeleri kaldır dedim 2.0.73 sürümüne döndü. ve gece saati çalışmaya başladı. AOD güncellemesinde sorun varmış demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi Korsan -- 30 Ağustos 2017; 10:1:42 >
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Evet olabilir her zaman tam verimli çalışmayabiliyor bunların özellikle S8 için çıkarıldığını unutmayın.
  • S8 için yeni güncellenen edge ekranındaki aydınlatma ve bildirim ayarlarını nerden bulabilirim arkadaşlar son sürümü indirdim ama onlardaki gibi ayar yok bende cihazım S7 edge

• S8 plus kullanıyorum bendede Always On Display 2.8.42.32 hata veriyor sanırım uygulama sorunlu
  • S8 Uygulamalarını yüklerken "Paket aynı ada sahip başka bir paketle çakışıyor" Hatasının Rootsuz ve Rootlu Çözümleri

ilk sayfaya eklendi.
  • Samsung TouchWiz Home 2.4.00 çıkmış bundan önceki Samsung TouchWiz Launcher_6.1.50.2 idi. nasıl oldu bu iş bilen var mıdır
  • Mavi Korsan kullanıcısına yanıt
    Android 6.0 için diyor dikkat.
  • Ingiltereden s6 edge aldim, burda actim kutuyu ancak guncelleme vs. Yapamiyoruum guncelle dedigimde en yakin samsung servisine gidin diyor, modeli Galaxy S6 edge SM-G925F buna uygun romda bulamadim ne yapmami onerirsiniz ?

Smart Switch ile rom yüklediğimiz zaman otomatik olarka hangi ülke romu yüklüyor?
    Mesela A7 2017 kullanıyorum ve Rusya Noughat yüklü. Volte olmadığı için Türkiye Android 6'ya geçmeye çalışıyorum Odin ile ama direkt hata veriyor.
    Sadece Rusya 6'ya geçebiliyorum. Rusya6'dan da Türkiye6'ya geçemiyorum Odinde failed hatası veriyor anında.

Smart Switch ile şuan yükleme yapmak istesem hangi ülke romu yükleyecek ? Cihazım Samsung Türkiye garantili.
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle en son çıkarılmış Türkiye romunu yükleyecektir.
    Smart Switch desteklenmeyen cihaz uyarısı verdi. Kies'de cihaz modeli bulunamadı uyarısı veriyor. SM-A720F yazıyorum ama olmuyor. Rootlamak istemiyorum ama çok saçma bir sistem var.
  • Android 10 | Pie Rehberi | Faydalı Anlatımlar | Rom Linkleri | Oreo, Nougat, MM

usb kablosu yeni , laptop yeni farkli usblerde denedim telefonu goruyor fakat fail verip duruyor cozumunu bilen var mi
  • Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    Neden bu kadar eski Odin sürümü kullanıyorsunuz ? İlk sayfada en günceli var onunla deneyin birde.

Hangi telefona hangi yazılımı atmaya çalışıyorsunuz ? versiyon düşmeye çalışıyorsanız hata veriyor olabilir çünkü Samsung bunu kapatıyor artık.
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.